Ministrowi Szyszce wycięto drzewa

Ministrowi Szyszce wycięto drzewa

Stare mądre przysłowie „Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka” ilustrują obecne „przygody” pana ministra Szyszki, któremu na prywatnej działce w Tucznie nieznani sprawcy wycięli dorodne świerki. – „Zostały one zasadzone kilka lat temu na uporządkowanym śmietnisku po to, żeby był lepszy widok. To, co dzieje się w tej chwili, to jest wchodzenie na czyjąś własność i usuwanie komuś drzew, które zostały tam zasadzone. To jest rażące łamanie prawa” – żalił się Szyszko w rozmowie z Radiem Maryja. W ocenie ministra, „prowokacja ta ma najprawdopodobniej związek z obecnie trwającymi pracami w Sejmie na rzecz ochrony przyrody”.

To już drugi tego typu incydent. Wcześniej w tym samym miejscu zniszczona została pracownia ministra środowiska w Tucznie. Wybito okna, wyciągnięto trofea myśliwskie, połamano je i zostawiono na zewnątrz. Natomiast w środku pozostawiono zakrwawioną siekierę.

Szyszko w czasie kilkunastu miesięcy pracy na stanowisku ministra podjął kilka kontrowersyjnych działań, począwszy od projektu pełnej liberalizacji wycinki drzew i krzewów, a skończywszy na udziale w skandalicznym polowaniu na 500 bażantów, wyhodowanych w Ośrodkach Hodowli Zwierząt i wypuszczonych z klatek wprost pod lufy myśliwych.
(Źródło: wp.pl)

/j/
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
10 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Nika
Nika
25 kwietnia 2017 08:31

Niszczy ostatni pierwotny las – puszcze w Europie. Dzedzictwo UNESCO! Miejsce zycia ginacych gatunkow zwierzat, dzieciol trojpalczasty czy rys nizinny!
Nie kilka kontrowersyjnych dzialan – jego urzedowanie to masowa degradacja srodowiska, nepotyzm, drenaz srodowiska dla pieniedzy, niszczenie ngosow ekologicznych, mordowanie z premedytacja dla zadzy krwii ( zubry, bazanty). To czlowiek gleboko zaburzony, ktory niszczy Polske!

Sławomir
Sławomir
25 kwietnia 2017 09:58

Zegarek Nowaka przy przekrętach pisiorów to papierek przy całym wysypisku.

Waldemar
Waldemar
25 kwietnia 2017 10:20

Kodeks Kalego się kłania: „Rażące łamanie prawa”… ale tylko wtedy, gdy pod piły idą świerki Szyszki.

Alka
Alka
26 kwietnia 2017 23:50
Reply to  Waldemar

Mam nadzieje,ze jeszcze nie.To bylo tylko preludium.Jak obalimy ten nierzad,chce go widziec za kratami.A jeszcze bardziej podobaloby mi sie polowanie na wypuszczonego do lasu Szyszke.

bart
bart
25 kwietnia 2017 16:12

Idealna historia. Rzadko można powiedzieć z większym przekonaniem: dostał, na co zasłużył.

Janka
Janka
25 kwietnia 2017 22:03
Reply to  bart

Szkoda tylko, że słodka zemsta przyczyniła się do dalszej dewastacji środowiska, szkoda drzew ,……ale skoro to były drzewa Szyszki, to ……..mniejszy żal, też powiem: ma na co zasłużył! Najlepiej, gdyby roślinność się zbuntowała i nie chciała rosnąć na działce Szyszki!

adama
adama
25 kwietnia 2017 16:48

Jestem za wycięciem Szyszki.

mirka
mirka
25 kwietnia 2017 21:29
Reply to  adama

Hahaha!!! Doskonałe!

Zwinka
Zwinka
25 kwietnia 2017 17:52

Powrót „Niewidzialnej Ręki” ?

Nihil
Nihil
25 kwietnia 2017 19:44
Reply to  Zwinka

Racja P.Zwinko.Tylko jest różnica…Tamta „Niewidzialna Reke” Promowała uwczesna telewizja.A współczesna „Niewidzialna Reke” telewizja opluwa.Punkt ręki zależy od jej postępowania.
A co się dzieje z szefem propagandy Kurwskim?Coś zamilkl twórca szabo-medio-przekazów