Misiewicz o Macierewiczu: „Zawsze wiedziałem, że chcę z nim pracować”

Wciąż nie ma wyników audytu w MON pod rządami Macierewicza

„Jeśli ktoś kiedykolwiek zechce wykorzystać moją wiedzę, doświadczenie, żebym mógł dalej pracować dla Polski, dla ojczyzny, to jestem do dyspozycji” – zapewnił Bartłomiej Misiewicz w Polsat News. Tylko czekać aż były rzecznik MON i bliski współpracownik Antoniego Macierewicza gdzieś „wypłynie”…

A na razie pracuje w zaprzyjaźnionej z PiS Telewizji Republika i prowadzi własną działalność gospodarczą. – „Wykorzystuję swoje doświadczenie jako rzecznik MON. Doradzam w zakresie PR, komunikacji i social media. Przeszłość polityczna nie przeszkadza” – stwierdził Misiewicz.

Nie może jednak opędzić się od wspomnień o Antonim Macierewiczu. – „Umówiłem się z nim na spotkanie w jego biurze poselskim i dostałem pracę. Zawsze wiedziałem, że chcę z nim pracować. To polityk, który nie zmienia poglądów” – opowiadał.

Można zaryzykować stwierdzenie, że żałuje, że niezbyt często ma kontakt ze swoim mentorem. – „Z Macierewiczem mam sporadyczny kontakt. Rozmawialiśmy dosłownie kilka razy. (…) Macierewicz to człowiek wyjątkowo zajęty” – stwierdził. Oczywiście, odwołanie Misiewicza to efekt nagonki.- „Zrezygnowałem sam z członkostwa w PiS. Nagonka uderzała w rząd dobrej zmiany i ministra Macierewicza” – wygłosił swoją mantrę.

Pytany o to, czy coś zmieniłby w swojej przeszłości, odpowiedział: – „Może wcześniej skończyłbym studia. Nie pomyślałem też, że wyjście do klubu w Białymstoku zostanie tak rozdmuchane. Dużo rzeczy zostało wtedy źle napisane” – powiedział Misiewicz. W styczniu ubiegłego roku Misiewicz – według „Faktu” – podczas imprezy w tym klubie miał „szastać pieniędzmi, nagabywać studentki i proponować prace każdemu, kto rozpozna, kim jest”.

bt

Źródło: gazeta.pl, onet.pl

Polecamy również

  •  
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

3
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
ZgredzinkaZwinkagość Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
gość
gość

ja też chcę pracować dla Polski, dla ojczyzny za 20 tysięcy, może ktoś z pis mnie przygarnie?

Zgredzinka
Zgredzinka

Uważaj o co prosisz, bo czasami życzenia się spełniają.
Chciałbyś doprawdy dalej żyć z taką skazą w życiorysie?

Zwinka
Zwinka

Eeeehhh ta laska nebeska …