„Misja” Gryglasa – ma ponoć nakłaniać działaczy partii Gowina do przejścia do PiS-u

PiS zadba o polityków wywalonych z Porozumienia. Oni przecież tacy lojalni...

– „Nieoficjalnie: Misję rozbijania partyjnych struktur Porozumienia powierzono Zbigniewowi Gryglasowi. Wiceminister aktywów państwowych zbiera CV od działaczy partii Jarosława Gowina i nakłania ich do przejścia do PiS-u” – napisał na Twitterze reporter Polsat News Rafał Miżejewski. Podobne informacje podaje Patryk Michalski z RMF FM.

 

Jak wiadomo, Gryglas nie ma problemu ze zmianami poglądów i partii politycznych. Jego kariera w ostatnim czasie nabrała tempa, o czym pisaliśmy w artykule „Tęskniliście za Gryglasem? Właśnie został wiceministrem w resorcie Sasina…”.

„A więc poseł Nowoczesnej, który dostał się do Sejmu dzięki Ryszardowi Petru namawia posłów Porozumienia żeby zdradzili Jarosława Gowina i przechodzili do PiS? Czekam na live z dna piekła”; – „W sumie to nawet zabawne, że akurat Zbigniew Gryglas ma przekonywać ludzi z Porozumienia do zostania przy PiSie. Jak rozumiem ma on być pozytywnym przykładem tego, że można być kompletną chorągiewką, a mimo to żyć w pełnym dostatku na państwowym stołeczku. Po prostu szczyt marzeń” – „Jestem pewien, że Gryglas na całe lata zapisze się złotymi zgłoskami w Słowniku Antonimów pod hasłami „lojalność”, „wierność”, „wiarygodność” i „honor” – komentowali internauci.

 

Ale nie tylko posłowie partii Gowina są nakłaniani do przejścia do PiS. – „Od dłuższego czasu trwa próba wyrywania, w sposób bardzo wręcz nieprzyzwoity, parlamentarzystów, posłów opozycji, próba korupcji politycznej, która dotyczy wszystkich klubów i kół opozycyjnych” – ujawnił szef PO Borys Budka.


„Chcę jasno powiedzieć, że takie metody są niedopuszczalne, chcę wezwać Jarosława Kaczyńskiego, by zaprzestał wysyłania emisariuszy, którzy składają absolutnie niegodne propozycje parlamentarzystom różnych klubów i kół parlamentarnych. Żądam od prezesa Jarosława Kaczyńskiego, by zaprzestał tego typu działań, które są moim zdaniem absolutnie niegodne, nieuczciwe, ale przede wszystkim pokazują bezsilność obozu władzy” – apelował Budka.

bt

Źródło: wprost.pl, Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zwinka
Zwinka
28 kwietnia 2020 17:50

Na dyspozycyjność zdrajcy jego posiadacz zawsze może liczyć.

HerodAntypis
HerodAntypis
28 kwietnia 2020 18:29

Senat paszoł se jebaty, pójdzie i sejm. Zjednoczona prawica sypie się jak łupież ze łba swej prezesiny, naiwny dryblas liczy na przeszczepy, a PSL z nostalgią podstarzałej kurtyzany wspomina złote czasy, gdy był wysoce cenionym języczkiem u wagi zanim gówin wystawił swe wdzięki do dyspozycji…

Maciek123454321
Maciek123454321
29 kwietnia 2020 01:28

Miałem okazję widzieć z bliska tego szczura. Dwa lata temu skurwiel rozdawał ulotki przed wyborami, akurat stałem w kolejce do sejmu w czasie „nocy muzeów”. Obiecywał, że wprowadzi parę osób poza kolejką do budynku sejmu. Menda startowała wtedy do europarlamentu. Parę osób wzięło jego ulotki, ale kiedym im wyjaśniłem, co to za bydlę, rzucili ulotki na ziemię.

Maja
Maja
29 kwietnia 2020 07:32

Jeśli to prawda, to dowód na ostateczne zeszmacenie się tego człowieka (choć już samo przejście do tzw, zjednoczonej prawicy nigdy mu zapomniane nie będzie), A ponoć był kiedyś porządnym człowiekiem

Antoni
Antoni
30 kwietnia 2020 01:11
Reply to  Maja

Taaa, miał wtedy 4 lata.

Marian
Marian
1 maja 2020 16:01

panie gryglas(znam zasady ortografii)jest pan zwykłym politycznym draniem,który nie jest wart szacunku.Gardzę panem.