„Mój synek sam korzystał z inkubatora z serduszkiem WOŚP. I za to również bardzo dziękuję”

"Mój synek sam korzystał z inkubatora z serduszkiem WOŚP. I za to również bardzo dziękuję”

Poglądy dziennikarzy TVP szybko się zmieniają. Internauci wygrzebali stare video z Danutą Holecką, jedną z gwiazd stacji, w którym chwali ona WOŚP i Jurka Owsiaka.

 

Obóz prawicowy od lat widzi w WOŚP zagrożenie. TVP najchętniej przemilczałaby organizację wydarzenia. Co ciekawe, jeszcze kilka lat temu wielu pracowników stacji wyrażało swoje poparcie dla akcji. W internecie krąży kilkuletni filmik z udziałem Danuty Holeckiej i Jurka Owsiaka. Dziennikarka chwaliła swojego gościa i wyznała, że jej syn korzystał ze sprzętu zakupionego ze środków zebranych przez WOŚP.

Jurku, sprzęt bardzo drogi, bo stawiacie i urządzenia do rezonansu i do tomografii. Mój synek wiele lat temu sam korzystał z dobrze wyposażonego inkubatora z serduszkiem WOŚP. I za to również bardzo dziękuję” – mówiła w TVP Info Holecka.

 

Kolorytu sprawie nadaje to, że Holecka reklamuje obecnie stację negatywnie nastawioną do WOŚP. Materiał „Wiadomości” o 28. finale akcji trwał zaledwie kilka sekund i połączony został z ogólną działalnością charytatywną Polaków. W krótkim filmiku pojawiły się m.in. informacje na temat przykościelnego Caritasu, który przecież nie ma nic wspólnego z WOŚP i Jurkiem Owsiakiem.

W „Wiadomościach” pojawił się również fragment mówiący o tragicznej śmierci prezydenta Pawła Adamowicza i o tym, że Jurek Owsiak odsuwa od siebie odpowiedzialność za to wydarzenie. Popularny polityk został zamordowany podczas ubiegłorocznego finału WOŚP w Gdańsku.

Postawa Holeckiej i TVP wywołała negatywne komentarze internautów, którzy wypominają prorządowym dziennikarzom hipokryzję i zakłamanie. „Nikt nie chce komentować tej pani. To smutne. Za kilka lat synek będzie wstydził się za matkę” – napisała jedna z czytelniczek portalu NaTemat.pl. „Każdy z TVP wrzuca do puszki. Osobiście widziałam – robią to z ukrycia, bo nie chcą stracić pracy” – dorzuciła inna użytkowniczka sieci.

/nt/
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

5
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
NinaawajzRomanZwinkaAntoni Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Antoni
Antoni

To się wymyka spod komentarzy. Co powie Holecka synkowi jak ten obejrzy archiwalny filmik i obecne jej wypowiedzi i zapyta mamo co się stało?

Zwinka
Zwinka

E tam. Będzie genetyczna duplikacja, z brakiem honoru włącznie.

Roman
Roman

Gdy synek zapyta mamusię , co jest najważniejsze w życiu, to mu mamusia odpowie – kasa synku, tylko kasa liczy się

awajz
awajz

Holecka to reżimowy sprzedawczyk, życzę jej by Toto skończyło tak samo jak jej poprzednik tumanowicz.

Nina
Nina

W tej chwili ja oglądając programy z frau Holecką mam nieodparte wrażenie,ze gdyby żyła w czasach II Wojny światowej sprzedała by się Niemcom zdradzając własną matkę . Te jej miny podczas audycji mówią o niej wszystko. Podle zachłanne cyniczne babsko .