Morawiecki broni Szydło i „jej najbliższych” – „Rodzina rodzinie nierówna. Ta pisowska ma prawa, inne nie…”

Morawiecki twierdzi, że TVN „zaatakował” Szydło - „Od kiedy pokazywanie prawdy to jest atak?”

„Ataki na Beatę Szydło i jej najbliższych są haniebne i absolutnie niedopuszczalne. Rodzina jest i pozostanie w Polsce świętością. Dlatego wykorzystywanie jej do walki politycznej budzi odrazę. Wierzę, że autorzy tych fake-newsów i manipulacji poniosą konsekwencje” – napisał na Twitterze Mateusz Morawiecki. Chodzi o sprawę jednego z synów byłej wicepremier Tymoteusza, o czym pisaliśmy w artykule „Adwokat ks. Szydło: „Zaprzeczam jakoby został ojcem”.

 

Na wpis Morawieckiego zareagowała m.in. Róża Thun. – „Może podrzucić Panu, Panie Premierze, kilka przykładów ataków na mnie i moich najbliższych? Są takie które pochodzą z Pana środowiska. Pooburza się Pan troszkę?” – napisała europosłanka PO.

Internauci podawali Morawieckiemu kolejne przykłady: – „Ponieważ pan wszystko pamięta wybiórczo, to przypomnę dziadka z Wermachtu i p. Kurskiego, który o tym wspominał zapewne z poczuciem świętości rodziny w Polsce oraz bez celów politycznych…”; – „Aleksandra Dulkiewicz wraz ze swoją 11-letnią córką zostały wulgarnie zaatakowane na Twitterze przez uchodzącego w środowisku PiS za autorytet Krzysztofa Wyszkowskiego. I Pan milczał! Pytam czy w tym kraju mamy folwark zwierzęcy? Równych i równiejszych?”; – „Ataki na rodzinę Adamowicza, Dulkiewicz, Bodnara też martwią czy mniej? A ataki na rodziny dzieci z in vitro zasłużyły na potępienie? Grzmiał pan oburzeniem, kiedy atakowane były rodziny osób niepełnosprawnych? Rusza was tylko rozmawianie o rodzinie PiS? Wstyd”.

 

Głosów dotyczących nierównego traktowania rodzin przez Morawieckiego było więcej: – „Panie Premierze: Pan i Pański obóz w temacie niewykorzystywania rodziny do celów politycznych jest wiarygodny jak Pan Banaś w charakterze przyzwoitki”; – „Jak PiS ukraść krowę, to dobrze, jak PiS-owi ukraść krowę to atak na wartości najświętsze i budzi odrazę. Żałosne!”; – „Rodzina rodzinie nierówna. Ta pisowska ma prawa, inne nie…”; – „I pisze to facet, który dla ocieplenia wizerunku w kampanii wyborczej zrobił tabloidową ustawkę z własnymi dziećmi”.

Jeden z internautów zwrócił uwagę na jeszcze jeden aspekt: – „Granie rodzinami i święte oburzenie ma odwrócić od machlojek przy przeliczaniu mandatów senatorskich? No chyba wam to się nie uda.. gdzie przepisany majątek na żonę?”. O wspomnianej przez internautę sprawie pisaliśmy w artykule „PiS wraz z prezydentem chcą ukrywać majątek Morawieckich?”.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

4
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
HerodAntypisBGmbleZbyszekAnda Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Anda
Anda

I pisze to premieropodobna pacyna wynajęta przez formację, która z ładowania się w sprawy rodziny (np. seksualność, przyzwolenie na bicie żony przez męża) i brutalnego atakowania rodzin oponentów zrobiła podstawowe narzędzie funkcjonowania w sferze publicznej. To jest dopiero hipokryta!

Zbyszek
Zbyszek

Ci pisowcy zawsze podkreślają jacy to oni są wierzący. Z ciekawości zapytam w co oni wierzą?

BGmble
BGmble

Oto tajemnica wiary:

dziwki, wladza i dólary

HerodAntypis
HerodAntypis

Po co ta obrona Częstochowy? Przecież ks. Szydło zastosował się do definicji rodziny wg zbawcy/znawcy. Kto to widział żeby ksiądz z księdzem się obmacywał? Gdyby nie brak edukacji seksualnej i antykoncepcji nikt by nic nie wiedział ani o dziecku ani o rzekomej pedofilii.