Morawiecki: (jeśli) „nie zagłosujemy na prezydenta Andrzeja Dudę, to wszystko może być odkręcone, wszystko może upaść”

Burmistrz Chodzieży wystawił Morawieckiemu rachunek za rządowe zadania, które uszczupliły budżet miasta.

Partia rządząca już sama nie wie, jak przekonać naród, że tylko Andrzej Duda jest gwarantem utrzymania najwybitniejszych osiągnięć socjalnych i gospodarczych, których autorem oczywiście są właśnie oni. Co najlepiej działa na ludzi? Wiadomo, strach, więc premier Morawiecki postanowił ostro zagrać na tej nucie, licząc, że to pomoże.

 

Na spotkaniu z mieszkańcami Janowa Lubelskiego, podziękował za udział w wyborach, wsparcie obecnego prezydenta i ostrzegł, że jeśli „nie pójdziemy do głosowania 12 lipca i nie zagłosujemy na prezydenta Andrzeja Dudę, to wszystko może być odkręcone, wszystko może upaść”.

Przykładem tego, co czeka Polskę, gdyby Trzaskowski wygrał wybory są, według premiera, jego słowa dotyczące obniżenia podatku PIT, co dla ludzi jest bardzo ważne, ale dla kandydata na prezydenta to zła reforma, której koszty ponoszą samorządy.

 

Prosił więc, by wyborcy, w tym i ci, popierający Szymona Hołownię, Krzysztofa Bosaka oraz Władysława Kosiniaka-Kamysza, zapamiętali te słowa Rafała Trzaskowskiego, gdy pójdą do urn wyborczych.

Wydaje się, że jednak PiS nie do końca wierzy w wygraną swojego pupila i stąd, zamiast skoncentrować się na merytorycznej dyskusji wyborczej, szuka tego typu haków i wierzy…tak bardzo wierzy, że ten strach, jaki próbują wzbudzić, zdziała cuda, a pan Duda będzie nam „prezydentował” kolejne 5 lat. No cóż, ta wiara nie jest bezpodstawna, niestety.

Tamara Olszewska

Źródło: natemat.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

8
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
2 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
JanekewaZwinkasmętekJantar Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maciek123454321
Maciek123454321

„Wina Tuska” zmieniła się w „winę Trzaskowskiego”. Już głupi Janusz niejaki Kowalski usiłował zwalić winę za oberwanie chmury na Rafała, że nie było go wtedy w Warszawie. Pani Renata Kaznowska jednak godnie go zastępowała i rzeczowo podała, że opady były tak intensywne, że miejska kanalizacja po prostu nie dała rady. Ale przecież temu niepełnosprawnemu umysłowo i agresywnemu osobnikowi chodziło wyłącznie o to, aby dowalić. Oni robią dosłownie WSZYSTKO, żeby co bardziej inteligentni wyborcy kopnęli ich w dupę. Reszty nie interesuje, co mówią. Biorą „pińcet”, 13-tą emeryturę, różnego autoramentu socjal, żeby móc nie pracować. Rolnicy dostali wyrównanie strat za ubiegłoroczną suszę… Czytaj więcej »

Jantar
Jantar

Drogi Maćku, sądzę, że Kaczyński z pisiorami doskonale zdają sobie sprawę z tego, że prędzej czy później protesty będą. To właśnie dlatego Macierewicz utworzył Obronę Terytorialną, która ma za zadanie statutowe „obronę demokratycznych władz przed demonstrantami”. To właśnie dlatego już w trakcie trwania pandemii, zamiast kupować maseczki, respiratory, testy i wszystko, co potrzebne do zwalczania koronawirusa, rząd po cichu załatwił zakup dodatkowego uzbrojenia dla policji z dużą ilością wozów do przewożenia aresztantów. Kaczyński nie odda władzy dobrowolnie – zrobi wszystko, co możliwe, żeby dalej rządzić. Co więcej, będzie chciał pozbyć się partii opozycyjnych. PSL już właściwie przestał istnieć dzięki Kukizowi.… Czytaj więcej »

smętek
smętek

Bardzo dziękuję za tę analizę sytuacji w mojej ukochanej Ojczyźnie, której MUSIMY bronić przed tą panoszącą się bezczelnie mafia. Kiedy Parli do wyborów 10 maja Duda zapowiadał, że jak wyborów nie przeprowadzi się tego dnia Polskę ogarnie chaos. Wyborów 10.V nie było, chaosu też nie. Mobilizujmy się bo przed nami przepaść.

Bart
Bart

Ciekawe, czy Morawiecki jest umysłowo i mentalnie zdolny do powiedzenia choćby słowa prawdy. Pamiętacie film „Kłamca Kłamca” z Jimem Carreyem? Morawiecki zagrałby rolę głównego bahatera znacznie naturalniej i z większą łatwością,

Leszek
Leszek

Po prostu „nie będzie niczego”, jak zapowiadał pewien klasyk. Pan MM ma iście zastanawiające poglądy.

Zwinka
Zwinka

A ja jestem ciekawa, jak on się wyłga z tej lawiny wielomilionowych czeków, jakie rozsiewa na prawo i lewo po gminach, w których robi Dudzie agitkę. Obejrzałam wczoraj zestawienie tych „dudowych darów” i się wściekłam, bo moja ( i Wasza) kieszeń tego nie wytrzyma. 🙁 Najgorsze jest to, że głupki w to wierzą, a po wyborach, jeśli zwycięży Duda, zobaczą tylko wystawiony palec Lichockiej.

ewa
ewa

co ma upaść jak wszystko juz upadło

Janek
Janek

MORAWIECKI, PRZESTAŃ KŁAMAĆ!
I PRZESTAŃ MÓWIĆ, ŻE JEST TAK KOLOROWO W POLSCE …. DUDA NIE POTRAFI SIĘ WYPOWIEDZIEĆ NA ŻADEN TEMAT… POTRAFICIE OBIECYWC TYLKO PIENIĄDZE, KTÓRYCH NIE MACIE… BO MAJĄ JE OBYWATELE KTÓRZY PŁACĄ PODATKI… CORAZ WIĘKSZE I CORAZ WIĘCEJ….
LUDZIE OBUDŹCIE SIĘ JESTEŚMY MANIPULOWANI PRZEZ PIS…
DUDA NAWET WYPOWIADA SIĘ O SZCZEPIENIACH I NIE PAMIĘTA CO MÓWIŁ WCZORAJ….
W KONSKICH DEBATA REŻYSEROWANA…
NA TVP WIADOMOŚCI TYLKO POD PIS….
TVP NIE POTRAFI BYĆ NIEZALEŻNA NIE POPIERAJĄ OBU KANDYDATÓW TYLKO DUDE….
ŻYJEMY W WOLNYM KRAJU A NIE W KOMUNIE…. A CZUJE SIĘ JAKBY BYŁA KOMUNA…