Morawiecki kolejny już raz robi z siebie idiotę i udaje, że jest super

Morawiecki kolejny już raz robi z siebie idiotę i udaje, że jest super

Prezes życzy sobie, by zlikwidować w Polsce niezależne media, a jego życzenie to rzecz święta.

Padło więc na TVN24, które jest już jedyną stacją, nie idącą na pasku obozu władzy. Zapewne, następne w kolejce będą TVN, portale internetowe i internet, w tym media społecznościowe.

Na to, by obóz władzy przeforsował swoją ustawę są duże szanse. Również i dlatego, że jak twierdzi doktor Piotr Kładoczny, wiceprezesem zarządu Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka: – „To, co widzimy, co się dzieje w Krajowej Radzie Radiofonii i Telewizji, czyli niemożność podjęcia jakiejkolwiek decyzji, mimo że wcześniej nie było problemów z koncesją dla TVN, pokazuje, że również ten organ konstytucyjny państwa został podporządkowany władzy”.

Panowie Morawiecki i Zbigniew Rau zostali zapytani o to, czy projekt ustawy anty-TVN i brak koncesji dla TVN24 zaszkodzą relacjom na linii Polska-USA i jeśli tak, to w jakim stopniu.

I co na to Morawiecki?

Szanowni państwo, dzisiaj z Ministerstwa Spraw Zagranicznych dostałem bardzo ciekawą informację (…). U naszych przyjaciół w Danii przyjęta została ustawa o możliwości kontrolowania, zapobiegania, braku zgody na inwestycje zagraniczne”.

Morawiecki kolejny już raz robi z siebie idiotę i udaje, że jest super

No nie ma co, kolejny już raz premier błysnął odpowiedzią, która ni przypiął ni przyłatał…

Morawiecki kolejny już raz robi z siebie idiotę i udaje, że jest super

Z kolei minister Rau pytanie przemilczał i zapewne słusznie, bo jako figurant nie jest on upoważniony do zabierania zdania w jakiejkolwiek sprawie.

Tak więc przed nami gorący czas. Czy ustawa przejdzie? Czy Biden da się przekupić kasą za amerykańskie czołgi? Czy wreszcie ktoś pokaże tej władzy wielkiego i soczystego fucka?

Ratujmy Koduj24.pl - Zrzutka.pl

Tamara Olszewska

Źródło: tvn24.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
10 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
daroo
daroo
28 lipca 2021 08:25

Jestem za ” wielkim soczystym fuckiem ” 🙂

Dron
Dron
28 lipca 2021 08:44

Człowiek przez kaczyńskiego zaklęty w osła. Co tu więcej pisać?

Maciek123454321
Maciek123454321
28 lipca 2021 09:51
Reply to  Dron

Hermann Göring – człowiek nr 2 w III Rzeszy, zbrodniarz skazany na karę śmierci, zgodnie został oceniony przez amerykańskich psychologów podczas procesu w Norymberdze jako najinteligentniejszy z oskarżonych. Nie przeszkadzało mu to wygadywać w czasie wojny ogromnej ilości niestworzonych głupot. Przypisuje mu się powiedzenie, że „jeżeli choć jedna bomba spadnie na Rzeszę, to możecie mnie nazywać Meier.” (Meier w owym czasie funkcjonowało w języku potocznym , tak, jak obecnie w polskim przysłowiowy „Janusz”) I co? Połowa miast niemieckich legła w gruzach po alianckich bombardowaniach. Takie skojarzenie mi się nasunęło.

Dron
Dron
28 lipca 2021 09:09

Odpowiadam na końcowe pytanie – musiałby Suweren, ale ok. 33 jego procent jest oczadziałe.

Dociekliwy
Dociekliwy
28 lipca 2021 10:37

Apetyt Prezesa jest przeogromny. Susłow może jedynie przyrządzić bigos, który na dzień dobry pachnie nie najlepiej. Jedynie Pierwsza Kuchta może zaspokoić żarłoka dlatego już coś tam zaczyna perkotać o czym informuje dzisiejsza wp.pl

Zwki inka
Zwki inka
28 lipca 2021 11:56

To są właśnie sposoby, jakimi Orban pozbawił Węgry wolności, nie tylko słowa. Kaczyński niczego sam nie wymyślił, idzie za Orbanem jak po sznurku, Ogon kręci psem.

Zwinka
Zwinka
28 lipca 2021 21:46
Reply to  Zwki inka

O, a cóż to się porobiło z moim nickiem ? 🙂

Zwinka
Zwinka
28 lipca 2021 12:00

Tragedia polega na tym, że c”a 30% wyborców popiera pisie łajdactwo, ale my ciągle mamy pretensje do UE. A czy to Unia ma spowodować, że ludzie w tzw. bastionie PiS otworzą oczy na szeroki świat ?

Ewa
Ewa
28 lipca 2021 14:29

Morawiecki zachował się jak klasyczny Polak… Ja o zupie, ty o dupie…

ewa
ewa
28 lipca 2021 20:26

nie Morawiecki nie robi z siebie idioty bo wie co mówi on robi idiotów z wyborców PiS, z Kukiza , który i tak jest juz idiotą. Ludzie jeżeli oni ta ustawe przegłosuja z tymi kukizowymi debilami i konfederacja to jesteśmy w czarnej dziurze. Czy jestesmy tak obojętni. Trzeba ta stacje obronic, Nie jestem, z Warszawy ale warto zorganizować ogolnopolski protest w obronie tej stacji a nie będziemy siedzieć z doopami na kanapie i będziemy czekać jak to 1,74 wywali nasz kraj w powietrze. Widać, że pracownicy tej stacji są załamani