Morawiecki… ministrem sportu – „Człowiek orkiestra! Na wszystkim się zna, każdemu pomoże”

Rząd PiS ukrywa ważne informacje dot. stanu gospodarki – informuje „Wyborcza”

Mateusz Morawiecki – jak wiadomo – człowiekiem wielu talentów jest i kropka! Historyk z wykształcenia był przecież przez wiele lat szefem banku. Teraz – poza premierowaniem – będzie także kierował Ministerstwem Sportu.

 

W Pałacu Prezydenckim odbyło się dzisiaj zaprzysiężenie nowego/starego rządu. Mateusz Morawiecki z rąk Andrzeja Dudy otrzymał tekę ministra sportu…

„Człowiek orkiestra! Na wszystkim się zna, każdemu pomoże :)”; – „Nie rozumiem złośliwych komentarzy… Pan Premier tak samo nadaje się na stanowisko ministra sportu jak na premiera… ;)”; – „A może by oszczędzić na pozostałych stołkach i powołać Morawieckiego na ministra wszech resortów? Nie mówcie, że nie dałby rady”; – „Gimnastyka polityczna – nową dyscypliną olimpijską :)” – komentowali internauci.

 

Przypomnijmy, że posadą szefa resortu sportu PiS usiłował „upolować” senatora opozycji, aby mieć większość w izbie wyższej polskiego parlamentu. O tej próbie pisaliśmy w artykule „Senator PO Dowhan: „Zapewniam, że nie wybieram się do żadnego ministerstwa”.

Podobno Morawiecki tę funkcję ma sprawować przez kilka tygodni. Internauci zastanawiali się więc, kto docelowo zostanie ministrem sportu: – „Ktoś może z hierarchów KK, obejmie tekę… zawsze modły może pomogą sportowi…”;  – „Jak ze świata sportu to pewnie obatel Czarnecki…”; – „Moje typy. 1. Pani Zofia Klepacka – pasuje, zna Pana Jakimowicza, który zna Pana Macierewicza. 2. Marcin Gortat – lubi Pana Prezydenta, wita Polaków na lotnisku”.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
sldHerodAntypis Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
HerodAntypis
HerodAntypis

morawiecki nadaje się na ministra sportu bo jak był ministrantem to palił „Sporty”. Ponadto marzy o sportowym samochodzie i zna kilku ludzi sportu galii.

sld
sld

Tak samo manipulujecie prawdą jak TVPis. Ma tylko na chwilę ministrem sportu.