Morawiecki przeprasza: „Nie mogę cofnąć czasu”

Morawiecki przeprasza: „Nie mogę cofnąć czasu”

Podczas składania życzeń świątecznych premier Morawiecki powiedział: „jeszcze latem wszyscy wierzyliśmy, że ani pandemia, ani obostrzenia nie wrócą do nas na taką skalę. Ja również z nadzieją patrzyłem na spadające wówczas liczby zakażeń”.

 

Przeprosił tym samym za słowa z lipca, kiedy to mówił publicznie, że wirusa nie należy się już bać i można iść bezpiecznie na wybory. „Dlatego dziś za te momenty chcę państwa przeprosić, z nadzieją, że ten gest pojednania będzie nam towarzyszył w nadchodzących trudnych tygodniach”.

Teraz twierdzi, że jesteśmy w najtrudniejszym etapie walki i namawia do pozostania w domu. Stwierdził tez, że jedyną drogą do normalności są szczepienia. Rząd każdego dnia pracuje nad ich zintensyfikowaniem. „Nasze możliwości sięgną nawet 10 milionów szczepień każdego miesiąca lub więcej”. Zapewniał, że do końca lata będą zaszczepieni wszyscy chętni.

 

Na koniec podziękował samorządom, służbom medycznym i porządkowym. „Nawet po najczarniejszej nocy zawsze przychodzi dzień”. Zapewnił, że normalność wróci szybko.

Zostań patronem KODUJ24.PL

 

Tyle, że normalność jest wtedy, gdy premier po takich słowach i wpadce poprzedniego dnia ze szczepieniami młodszych roczników przed starszymi – podaje się do dymisji.

/ep/

Źródło: wyborcza.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
11 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Dron
Dron
3 kwietnia 2021 08:05

Morawiecki, nie gadaj głupot, że nie potrafisz cofnąć czasu!!! Od 6 lat cofacie Polskę i Polaków w czasie!!! Do PRL-u, tylko w znacznie gorszym wydaniu. Uwłaszczacie się majątku państwowym!!! Wy, wasze rodziny, kolesie, pociotki i diabeł tylko wie kto jeszcze!!!

Nord
Nord
3 kwietnia 2021 08:06

Cofnęło mi się śniadanie.

Dron
Dron
3 kwietnia 2021 08:10

PS. Gdybyście ty i ten twój „błąd w systemie” (rząd) głupot nie robili, to nie musiałbyś teraz przepraszać. Co nam po twoim „przepraszam”, skoro Polska jest w ruinie???

irena
irena
3 kwietnia 2021 09:59

Jakos ci nie wierze…..tyle sie naklamales , ze to slowo ….juz jest bez wartosci !!!

Zbyszek
Zbyszek
3 kwietnia 2021 10:02

No jak nie umie, co taki skromny. Cofnęli Polskę w czasie o 30 lat albo i więcej.

daroo
daroo
3 kwietnia 2021 10:43

Ktoś jeszcze wierzy w szczerość tego kłamczucha? Pytam retorycznie

Marek
Marek
3 kwietnia 2021 12:23

To jest typowo polsko-katolickie przepraszam. Takie odbębnienie spowiedzi, odklepanie zdrowaśki wyjście z kościoła i ponowne popełnienie tego grzechu za, który 10min wcześniej się „pokutowało”.
Nikt inteligentny tego nie kupi, bo i nie jemu jest sprzedawane. Jego wyznawcy natomiast posikają się z radości, ekscytacji i podniecenia jaki on wspaniały, że potrafił a ci źli lewacy nigdy by się nie zdobyli na coś podobnego.
I maja rację on jest wspaniały, a konkretnie wspaniały w kłamaniu, manipulacji, udawaniu i oszustwie.

Janina
Janina
3 kwietnia 2021 15:04

„jeszcze latem wszyscy wierzyliśmy, że ani pandemia, ani obostrzenia nie wrócą do nas na taką skalę. Ja również z nadzieją patrzyłem na spadające wówczas liczby zakażeń” Jacy wszyscy ??? Jakie „ja również”??? Ja, moi krewni, przyjaciele, sąsiedzi, itd. wierzyliśmy medykom, fachowcom, a nie pisiorom. Więc niech pinokio nie rozkłada swojej winy na cały Naród. Te „przeprosiny można o kant d**y rozbić. Miało być konkretnie, o wrednym, kłamliwym, z premedytacją nawoływaniu do gremialnego głosowania w wyborach podczas zarazy. Te okrągłe słówka, rozwlekłe zdania, uogólnienia i bolejąca krzywa mina, to żenada i obraza zmarłych Polaków. Nic nie zmyje hańby tej nowej „elyty” z Morawieckim na czele !

Mordazdradziecka
Mordazdradziecka
3 kwietnia 2021 23:16

Mordadziecki, najlepiej zamknij ta świńską sowiecką mordę, śmieciu!!!

smętek
smętek
4 kwietnia 2021 22:50

Pinokio zapomniał, że wszystkich sił upaństwowionych przedsiębiorstw i instytucji, pchają Polskę do początków PRL.

WŁADEK
WŁADEK
6 kwietnia 2021 07:24

PREMIER NIECH PRZEPROSI RODZICÓW ŻE TAKI im WYRÓSŁ