Morawiecki twierdzi, że jego oświadczenie ws. kłamstw Putina trafiło do 2 mld ludzi! – „Mistrz alternatywnych rzeczywistości”

Morawiecki twierdzi, że jego oświadczenie ws. kłamstw Putina trafiło do 2 mld ludzi! – „Mistrz alternatywnych rzeczywistości”

„Prawdziwi patrioci bronią Polski i jej dobrego imienia. My zawsze będziemy bronili dobrego imienia, stąd moje oświadczenie, które różnego rodzaju kanałami komunikacyjnymi trafiło do blisko 2 miliardów ludzi na świecie i w ogromnej większości było bardzo pozytywnie komentowane. Cieszę się więc, że mimo tego, że Polska ma słabsze instrumenty niż Rosja, to z powodzeniem przekazujemy naszą opowieść, naszą narrację” – oświadczył Mateusz Morawiecki w wywiadzie dla TVP.

 

W ten oto sposób premier pochwalił się oświadczeniem, które wydał dopiero po 10 dniach po obarczeniu Polski przez prezydenta Rosji winą za wybuch II wojny światowej i Holokaust. Pisaliśmy o tym w artykule „Wreszcie doczekaliśmy się reakcji premiera na kłamstwa Putina”.

„Niezłe. Premier dotarł do co czwartego człowieka na świecie. Zasięg 2 miliardów ludzi to skala wszystkich aktywnych użytkowników FB albo youtube. To dwa razy tyle, co np. wszyscy obywatele UE, USA i Rosji łącznie. Dwa razy. To więcej niż jest obywateli Chin czy Indii. Brawo” – kpił Tomasz Skory z RMF FM.

 

Inni internauci też kpili z wypowiedzi Morawieckiego: – „Do dwóch? Sam jeden widziałem sześć miliardów jak słuchało i to tylko po południu. Skromność. skromność godna naśladowania”; – „Facet ma większe zasięgi niż Mistrzostwa Świata w piłce nożnej i Igrzyska letnie razem wzięte. Szacun!”; – „Piki liczył Kurski?”; – „500 mln drzew też posadził w ciągu kilku miesięcy…”; – „Do 2 miliardów?! W Botswanie i Burkina Faso aż huczy o wielkiej Polsce Morawieckiego”.

Jeden z internautów przypomniał: – „I to mówi człowiek, który składa życzenia urodzinowe osobie nie żyjącej od 1996 roku. To jest dopiero mistrz alternatywnych rzeczywistości”. O tej sprawie pisaliśmy w artykule „Morawiecki napisał do nieżyjącego sędziego. „Może i dobrze, że los oszczędził ojcu obserwowania działań PiS”.

bt

Źródło: tvpinfo.pl, Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

8
Dodaj komentarz

avatar
7 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
HalszkaRafał PstanisławaGrzegorzAntoni Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
HerodAntypis
HerodAntypis

Ukraińcy, których znam, mówią o takim typie „fantazjor”.

Zbyszek
Zbyszek

Mogl dodać, zeby kupowali polskie towary.

Maja
Maja

Niedługo Morawiecki zacznie mówić, że Jarosław Kaczyński to wysoki, przystojny umięśniony brunet, maratończyk, karateka i kochany przez kobiety aktor specjalizujący sie w romansach.

Grzegorz
Grzegorz

Romans z kotem?

Antoni
Antoni

Panie premierze do ilu ludzi trafiło pana oświadczenie? A dla kogo ten wywiad? – Dla TVPiS. – to na pewno do 100 mln,, gdzie tam, nawet do miliarda , do dwóch miliardów do 10 mld odbiorców. I jeszcze okazało się, że kosmonauci na stacji kosmicznej też to usłyszeli.
Co za megaloman.

stanisława
stanisława

w książkach wspomnieniach myśliwych są zdjęcia z 15.sierpnia 1939 r.– na polowaniach odbywających się w lasach polskich są przedstawiciele rządu polskiego –Mościcki , Beck , Rydz Śmigły i wielu innych też bardzo znaczących a obok nich gering i inni wysocy rangą hitlerowcy –po polowaniach siedzą na biesiadach z tymi Polakami –żrą , piją , śmieją się i bardzo dobrze się bawią —nie ma tam stalina — i to wszystko dwa tygodnie przed wybuchem wojny — cz historyk czy prawnik -obaj po studiach o tym nie wiedzą ???? o co oni tak drą te mordy ?????

Rafał P
Rafał P

Kolejne osiągnięcie Matołusza Zmorawieckiego. Osiągnięcie na miarę epoki. Czy ktoś prowadzi rejestr jego osiągnięć?

Halszka
Halszka

Ja myślę,że ten apel premiera trafił do 2- miliardów złotych polskich w Skarbcu ,który jest do podzielenia dla tych,którym się to należy.