Morawiecki wygwizdany na koncercie „Solidarni z Białorusią”

Premier Mateusz Morawiecki zakończył już kwarantannę

Morawiecki wygłosił wczoraj przemówienie na koncercie „Solidarni z Białorusią”. „Dzisiaj Stadion Narodowy łączy naród białoruski z narodem Polskim. Jesteśmy po to, by być razem z nimi w tej wyboistej drodze do wolności” – grzmiał premier.

 

W czasie przemówienia polityka pojawiły się liczne gwizdy i buczenie. Przedstawiciel Zjednoczonej Prawicy, mimo niechęci ze strony słuchaczy, nie przerwał przemowy. Nagranie z feralnego wystąpienia zostało zamieszczane na Twitterze przez m.in. Artura Jaskulskiego – sekretarza generalnego Federacji Młodych Socjaldemokratów.

Wczorajszy koncert skupił polskich i białoruskich wokalistów, w tym G. Markowskiego, D. Kozakiewicza, K. Cugowskiego, A. Chadanowicza oraz S. Riedela. Wokaliści, grając muzykę, pokazali swoje wsparcie dla opozycji na Białorusi.

 

Podczas koncertu prowadzona była zbiórka pieniędzy na działalność białoruskich demokratów – udzielenie im pomocy prawnej, medycznej i zapewnienie żywności.

Zostań patronem KODUJ24.PL

/nt/

Źródło: gazeta.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

8
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
KosaZenedwardMorawfgfg Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
smętek
smętek

Bardzo adekwatne zachowanie publiczności. W jakim celu Pinokio tam występował, co chciał osiągnąć? Białoruska opozycja nie ma co liczyć na realną pomoc rządzących Polską. U nich liczą się tylko słowa, słowa. Pomoc charytatywna uprawiana przez Kępę, a oceniona w raporcie NIK, jest tego bardzo dobrym przykładem.

jan
jan

ubecja w akcji zostało im tylko gwizd i buczenie……………………………………………..

Moraw
Moraw

Co bierzesz? Czy może już od dziecka mało rozgarnięty jesteś?

edward
edward

Te dziadki tez tam byli?

Kosa
Kosa

Sp-laj

Jaro Aleks
Jaro Aleks

Tak jest gdy władza niszcząc fundamenty demokracji w swoim państwie, poucza inny kraj o zasadach demokracji. Hipokryzja MoRadzieckiego sięga Himalajów!

fgfg
fgfg

ja mam tylko 1 pytanie: po co się polska wpierdala w sprawy innego państwa? od naszych spraw wara ale my możemy?

Zen
Zen

Powinni potraktować Pinokia pomidorami i jajkami i obtoczyć w piórach.