Może warto posłuchać Krystyny Jandy

Bukiel o Jandzie: do Chrystusa przychodziły też prostytutki

Czy rzeczywiście co miesiąc musimy koncentrować uwagę na tym, co dzieje się na Krakowskim Przedmieściu? Pytanie – postawione na portalu NaTemat jest ważne, bo mamy już za sobą: udział garstki Obywateli RP w kontrmiesięcznicach, organizowanych w pobliżu miesięcznic smoleńskich; nadzwyczaj ostre reakcje władz w postaci zmiany prawa o zgromadzeniach i większe liczebnie kontrmiesiecznice pod przewodem Obywateli RP (organizowane w nowych warunkach prawnych). Podczas jednej z tych wiosennych policja zabrała z ulicy Władysława Frasyniuka i Martę Lempart, działaczkę Ogólnopolskiego Strajku Kobiet. Ostatnio było wreszcie – na hasło Pawła Kasprzaka, lidera Obywateli RP – opuszczenie miesięcznicy i zostawienie „smoleńskiego ludu” za barierkami…

Ja uważam że na miesięcznicy nie powinno być nikogo z nas, nikogo i ani jednej telewizji niezależnej. Choć raz potraktujcie to jak wydarzenie lokalne marginalne. Zignorujcie.

Opublikowany przez Krystyna Janda na 9 sierpnia 2017

Tymczasem każdego „dziesiątego” na Krakowskim Przedmieściu Jarosław Kaczyński nadal obiecuje, że tym razem jesteśmy „bliżej prawdy” o katastrofie smoleńskiej. Pora wiec na kolejny krok opozycji, na następny manewr. „Ja uważam, że na miesięcznicy nie powinno być nikogo z nas, nikogo i ani jednej telewizji niezależnej. Choć raz potraktujcie to jak wydarzenie lokalne marginalne. Zignorujcie” – napisała na Facebooku Krystyna Janda, aktorka znana nie tylko starszemu pokoleniu. Jej wpis w ciągu kilku godzin udostępniło 5 tys. osób. Dominują reakcje w stylu: „zgadzam się, to szaleństwo trzeba izolować i ignorować”.

Warto wypróbować jej receptę?
(Źródło: natemat.pl)

mpm

Polecamy również

  •  
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

11
Dodaj komentarz

avatar
7 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
HANNAPolka gorszego sortuPedziwiatrantymoherGekon Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
koty piją mleko
koty piją mleko

Też nie rozumiem idei kontr miesięcznic. Miesięcznice powinno się, że tak powiem bojkotować, zostawić ich samym sobie, nie mówić o tym, zignorować.

Grzegorz
Grzegorz

Miesięcznice należy zignorować a kosztami jej ochrony obciążyć Błaszczaka (bo była zupełnie niepotrzebna).

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

To miał być protest przeciwko zmianom w ustawie o zgromadzeniach, ale uważam, że te comiesięczne procesje trzeba ignorować i pomijać milczeniem. Kiedy prezes poseł nie będzie miał na kogo pokrzykiwać zza płota, straci jeden z powodów do szczucia.

Zwinka
Zwinka

Skąd ten brak wiary w prezesa posła ? Co jak co, ale powód do szczucia potrafi znaleźć zawsze i to bez większego wysiłku. Lata praktyki robią swoje.

Gekon
Gekon

Jak pewien karzelek z wasikiem w Niemczech na swoich Parteitagach
i Fackelzugach. PiS=hitlerowcy!!!

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

Że znajdzie dziesięć innych powodów, to pewne. Ale choć o ten JEDEN będzie mniej. 😉

Maria
Maria

… od dawna o tym mówię, piszę : olać to widowisko, Jeśli koniecznie trzeba przejść obok – nie zauważać. Podobnie jak nie gapimy się napotykając osobę ułomną.
Przecież motywem tego cyrku nie jest przeżywanie żałoby, nie celebrowanie pamięci tych, którzy zginęli w katastrofie, tylko chęć bycia cały czas na topie. Może jakiś mądry ksiądz wyjaśniłby inicjatorowi niestosowność tych comiesięcznych przedstawień.
Pani Krystyna Janda swoje, a dwa niezależne portale pokazują transmisję z miesięcznicy. Czy ze strachu, przed ustawa medialną?

antymoher
antymoher

nic nie boli tak jak obojętność.

Pedziwiatr
Pedziwiatr

I o to właśnie chodzi.
A ewolucja z twarzą codzienności stopniowo doprowadzi do zaniku sztucznego świata.

Pedziwiatr
Pedziwiatr

Idea zacna.

Relacje pokaże tylko telewizja polska czyli zakłamana stacja pokazująca sztuczną rzeczywistość.

Ważnym papierkiem lakmusowym będzie reakcja zaboboniarskiej sekty na ignorancję.

I mamy ich.

Jesteśmy zawsze krok przed.

HANNA
HANNA

Zgadzam się z wypowiedzią pani Krystyny. jak zawsze merytoryczna. POZDRAWIAM PANI KRYSTYNO , JEST PANI WIELKA!!!