Na Marszu Niepodległości homoseksualiści mile widziani. Szlaban dla Adriana Zandberga

Kandydat Konfederacji w wyborach prezydenckich Krzysztof Bosak z dumą prezentuje wykres określający jego faszystowskie poglądy polityczne

„Pan Bosak będzie stał na bramce i przeprowadzał selekcję: „ty tak, ty nie. Ty jesteś wystarczająco polski, a ty mi wyglądasz na eurozdrajcę, pokaż akt urodzenia matki i ojca.” – to jeden ciekawszych komentarzy pod artykułem portalu gazeta.pl nawiązującym do rozmowy wiceprzewodniczącego koła poselskiego Konfederacja Krzysztofa Bosaka z Robertem Mazurkiem w RMF FM.

 

Polityk odnosząc się do planowanego na 11 listopada Marszu Niepodległości wyraził akceptację dla udziału w manifestacji homoseksualistów odradzając im jednak przynoszenie tęczowych flag.

Jego zdaniem, homoseksualiści mogą należeć do Ruchu Narodowego, jeśli przez słowo „gej” rozumiemy „kogoś, kto przeżywa skłonności homoseksualne, ale się z tym nigdzie nie obnosi”, a nie „działacza na rzecz homoseksualnej propagandy i homoseksualnej ideologii”.

 

Lider Razem Adrian Zandberg to całkiem inna „sprawa” – oświadczył twierdząc, że stoi on na czele partii „która deklaruje poglądy sprzeczne z ideą polskiej niepodległości, z polską tradycją”.

Dodał, że partia Zandberga jest przeciwko niepodległości Polski.

„Jeżeli ktoś jest zwolennikiem eurofederalizmu – a lewica z nurtu partii Razem – czy w ogóle lewica w Polsce – jest, popiera wszystko, co wzmacnia Brukselę, a osłabia Warszawę… godzenie tego z niepodległością to jest moim zdaniem wyłącznie jakaś deklaracja, która nic nie znaczy.” – ocenił Bosak.

/p/

Źródło: gazeta.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

7
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
IrenaZwinkaMariolaWolnościowiecJantar Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maria
Maria

Patrzec nie umie na niego

Mariola
Mariola

Ani patrzeć, ani słuchać. I to jest polski parlamentarzysta. Aż chce się płakać.

Jantar
Jantar

A od kiedy to ONR ma monopol na patriotyzm? Patriotyzm to nie tylko walki. Patriotyzm to także współpraca z innymi krajami. A jak wiadomo każda współpraca wymaga negocjacji i ustępstw. Współpraca to nie jest narzucanie innym swoich racji na zasadzie „jesteśmy niepodlegli, żądamy tego i owego, jeśli nie spełnicie to się odwalcie”. A właśnie taki „patriotyzm” przedstawia ONR i narodowcy: „Polska jest niepodległa, to my stawiamy warunki, na które świat ma się zgodzić”. I jeśli ktoś nie zgadza się z tym „patriotyzmem” to jest przez nich określany „zdrajcą narodu, który nie ma prawa nazywać się Polakiem, brać udziału w życiu… Czytaj więcej »

Wolnościowiec
Wolnościowiec

Dlatego ja nie lubię nacjonalizmu i uważam go za taką samą szkodliwą ideę jak socjalizm. W socjaliźmie wszyscy są okradani w imię „sprawiedliwości społecznej” natomiast w nacjonaliźmie wszyscy muszą żyć tak samo i myśleć tak samo w imię „interesu narodowego”.
Obie idee mają charakter kolektywny i są przeciwko wolności osobistej oraz gospodarczej (wielu nacjonalistów też jest przeciwko kapitalizmowi, na marszach nacjonalistycznych często można usłyszeć „Naszą drogą nacjonalizm! Uderz, uderz w kapitalizm!” Ja wiem że Bosak ma pogłady wolnorynkowe ale reszta …

Wolnościowiec
Wolnościowiec

Wcale mnie ta wypowiedź nie dziwi, przecież Marsz Niepodległości od zawsze był wydarzeniem politycznym i ideologicznym, tam nigdy nie chodziło o świętowanie niepodległości czy patriotyzm, najpierw na tych marszach krzyczeli „Precz z PO” a teraz „PIS-PO jedno zło”. Narodowcy narzekają na PIS a pewnie i tak niedługo część z nich przejdzie do PIS tak jak Andruszkiewicz, Chruszcz czy Siarkowska. Jestem pewien że część narodowców z Konfederacji też przejdzie do PIS. Bosak też zaczyna poklepywać PIS – niedawno w „kawa na ławe” powiedział że demokracja za tego rządu ma się lepiej niż za poprzednich, szybko Bosak zapomniał o tym jak TVP… Czytaj więcej »

Zwinka
Zwinka

Znów błotna lawina będzie się przewalała przez Warszawę. Wiele lat marzyło się nam święto 11 listopada, a teraz musimy znosić takie obrzydliwe badziewie …. Właśnie, naprawdę MUSIMY ??? Bo komuś to badziewie pasuje do własnego poziomu ???

Irena
Irena

Mysle , ze szuka sobie nowego ktosia…..a reszta to zaslonka !!!