„Na pewno będzie wielki pomnik Jarosława Kaczyńskiego kiedyś w Warszawie”

Ci straszni mieszczanie, czyli „druzgocące zwycięstwo” PiS

W kalendarzu połowa listopada, a to wypowiedź rodem z 1 kwietnia. Europoseł Zdzisław Krasnodębski wyraził przekonanie o słuszności postawienia w stolicy pomnika prezesa PiS.

„Na pewno będzie wielki pomnik Jarosława Kaczyńskiego kiedyś w Warszawie. Jestem przekonany. To oczywiste, że czcimy pamięć wybitnych Polaków. Nie mówię, że teraz, ale jestem przekonany, że np. mój wnuk będzie się na pewno tego domagał” – powiedział Krasnodębski w RMF FM. Dodał, że Jarosław Kaczyński „ukształtował ostatnie 25-lecie” III RP.

Prof. Krasnodębski słynie z niekonwencjonalnych zachowań i wypowiedzi. Mówił np., że Donald Tusk powinien przyjąć niemieckie obywatelstwo. Obraził się na TVP Info, bo za długo czekał na wejście na antenę.

Kto jeszcze – zdaniem profesora – zasługuje na pomnik? Poeta Jarosław Marek Rymkiewicz, ostatnio w swojej twórczości skupiający się na tematyce smoleńskiej.
(Źródło: natemat.pl)

bt
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

6
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Maciek123454321Zwinkamimoza67ZbyszekPlus ujemny Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Plus ujemny
Plus ujemny

Po usunięciu pomników Lenina w Polsce jest sporo wolnych placyków panie „profesorze”.

Zbyszek
Zbyszek

To już trzeba zacząć pieniądze zbierać. I chęć zaburzenia pałacu kultury też jakoś bardziej nabiera sensu.

Zbyszek
Zbyszek

Chęć zburzenia Pekinu staje się bardzo zrozumiała. Świetne miejsce na tę inwestycję.

mimoza67
mimoza67

Boszzzz, ten czlowiek osmiesza tytul „profesora”

Zwinka
Zwinka

„…Krasnodębski w RMF FM. Dodał, że Jarosław Kaczyński „ukształtował ostatnie 25-lecie” III RP…” Czyli pan profesor wskazał palcem twórcę tego ohydnego potworka, którego teraz rozjeżdża się buldożerem, aby mogła powstać jakaś IV RP ???

Maciek123454321
Maciek123454321

Chyba pisiorskie trolle wybrały ten artykuł, żeby sprawdzić swoją siłę „minusowania”. Ale – pisuarki kochane, to nic nie zmieni w tym portalu, który jest najradykalniej i najkonsekwentniej przeciwko wam – bandytom z pisu. A ten wielki pomnik to z czego powstanie? Ja widzę jedyny materiał nadający się na budulec dla tego pomnika. Ten budulec to GÓWNO. Czekam na wasze minusy, psy pisiorskie.