Na śmietnikach „wylądowały” tylko nazwiska hierarchów odpowiedzialnych za krycie pedofilii, nie wizerunek Madonny…

Na śmietnikach „wylądowały” tylko nazwiska hierarchów odpowiedzialnych za krycie pedofilii, nie wizerunek Madonny…

…zapewniała aktywistka Elżbieta Podleśna w rozmowie z TOK FM i zapowiedziała – Dzisiaj będziemy wysyłać zażalenie na zatrzymanie mnie przez płocką policję, jako bezzasadne, nielegalne.”

Nie rozklejałam naklejek na przenośnych toaletach ani na śmietnikach” – zapewniła, wyjaśniając: „Wlepki nie są skonstruowane w ten sposób, że nie można ich zdjąć i przekleić. Naklejki nie były też rozrzucane. Były naklejane na kierunkowskazach, tak aby wskazywały kościół” – powiedziała pani Elżbieta „Właściwie cały szlak dojścia do kościoła był obklejony, natomiast z zachowaniem odpowiedniej formy” podkreśliła.

Wyjaśniała: „Ta akcja składała się przede wszystkim z dwóch elementów: jednym był wizerunek z tęczową aureolą, drugim elementem była lista hierarchów kościelnych, którzy dopuścili się krycia czynów pedofilskich w Kościele. Owszem, na koszach na śmieci widniały listy nazwisk hierarchów odpowiedzialnych za krycie pedofilii, ale nie wizerunek Matki Boskiej”podkreśliła Podleśna.

Teraz, „zmieniają się zarzuty, ponieważ minister Brudziński zdaje sobie sprawę z tego, jak kuriozalny jest zarzut ścigania mnie z powodu tęczowej aureoli” – oceniła Podleśna, dodając, że zarzuty wobec niej zostały sprecyzowane dopiero wówczas, kiedy była przesłuchiwana.

/j/

Źródło: dziennik.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

5
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
DarekObserwatorPiJarElżbietaZbyszek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zbyszek
Zbyszek

Dla niektórych hierarchowie są wazniejsi niż Matka Boska.

Elżbieta
Elżbieta

Elżbieta. Mam na imię Elżbieta

PiJar
PiJar

Jojo chciał się podchlebić Kościołowi, ale nie przewidział, że w sobotę nastąpi coś, co spowoduje, że takie lizusostwo obróci się szybko przeciw niemu. Ach, ta fenomenalna zdolność antycypowania zdarzeń przez „genialnych” notabli PiS-owskich! Waszczykowski też wybrał Wielką Brytanię na naszego głównego sojusznika w UE – tuż przed brexitem. Wkrótce nie nazwiska PiS-owców będą naklejane na śmietnikach, ale oni sami pojadą na śmietnik historii.

Obserwator
Obserwator

Co daj Boże i Tęczowa Matko Boża. Amen.

Darek
Darek

I wszytko jasne, paragraf jakiś się znajdzie, wskażcie tylko człowieka!
Państwo prawa?