„Na sprzętach medycznych nie powinno być naklejek WOŚP”

„Na sprzętach medycznych nie powinno być naklejek WOŚP”

„Pomoc nie powinna dzielić. Sprzęt mającej też wymiar polityczny WOŚP nie powinien być oznaczany naklejkami w szpitalach. Przecież chodzi o pomoc dzieciom, a nie pałowanie tych, którzy nie mogą znieść agresywnego i ideologicznego słowotoku pana Jerzego” – tak napisał na Twitterze Jacek Karnowski, redaktor naczelny prawicowego tygodnika „Sieci”.

Nie trzeba było długo czekać na reakcję internautów. – „Ale pan pieprzysz. Serduszka pokazują ludziom, że pomoc ma realny wymiar. Że ich pieniądze nie znikają. Skąd w Panu tyle nienawiści? Rozumiem, że partyjna agitka, ale szkodzi pan beneficjentom tej akcji – pacjentom” – napisał jeden z nich. A kolejny dodał: – „ale was boli kolejny rekord WOŚP…. nie daje spać, uwiera, jak to możliwe że przy takim poparciu Pisu Owsiak zebrał tyle kasy oj, boli…”.

https://twitter.com/missysmarties/status/953531149032345601

Internautka Marta napisała: – „Wg Pana logiki Szlachetna Paczka i Caritas również powinny usunąć swoje nazwy z paczek dla rodzin. W końcu pomoc nie powinna dzielić”. Dołączyła też zdjęcie paczek, na których wyraźnie widać logotyp Caritas.

https://twitter.com/Arabezka/status/953542264915202048

Z dużą dozą pewności stwierdzić można, że nalepka z logo katolickiej organizacji charytatywnej Jackowi Karnowskiemu nie przeszkadza.

bt

źródło: onet.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

14
Dodaj komentarz

avatar
12 Comment threads
2 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
14 Comment authors
ErcooPirxEwikPiotrMaria Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Sobiepan
Sobiepan

Jezeli by nie bylo serduszek, kurdupel pierwszy by sie podlaczyl z teoria, ze to PiS-uary kupily sprzet i „ratuja” suwerena. Po nim- jeden „minister”- fan „Kasi-carycy” tez by stworzyl jakas rewelacyjna- na jego miare- teorie i by poszlo w swiat . . . Eeeeh falszerze.

Nihil
Nihil

Bądźmy nadal ludźmi, radość i wolność to rozmiar naszych myśli…

Nika
Nika

Kto wszystko upolitycznia!!!??? Wpierw wpieraja wszystkim krytykom intencje polityczne i wpychaja w jeden worek totalnej opozycji, a pozniej niszczą jako przeciwnika politycznego! Te bzdury to juz chyba ostatnia glebia poniszej najglebszego dna!!! Jak cos co ratuje zycie noworodkow mozna negowac! Ten pis jest chyba z ostatniego kręgu piekla!!!

Wiesław
Wiesław

Muszą być serduszka bo jak inaczej matka kurka może wnioskować o odłāczeniu od respiratora

Waldemar
Waldemar

Ależ panie Jacku, powinien być oznaczany i to jak najbardziej.! Co by to było, gdyby będąc w szpitalu przypadkiem, nie wiedząc o tym, skorzystał Pan ze spręetu medycznego zakupionego przez WOŚP! Horrendum!

inz.mamon
inz.mamon

nie bardzo jest co komentować… zwykła gnida…

Pietrek
Pietrek

Kupcie, Karnowski, sprzęt i dajcie szpitalom.
I wtedy se nic nie naklejaj…

Maria
Maria

E tam, jakby kupił to by ponaklejał swoje zdjęcie

Janina
Janina

A może panu redaktorowi i jego kolesiom chodzi o to, aby łatwiej było przenieść zakupiony sprzęt do kliniki rządowej? Dopóki urządzenia oznaczone są serduszkiem, to są nie do ruszenia. Nawołujecie ludzi, żeby nie dawać do puszek, ale korzystać ze zbiórek na WOŚP jesteście pierwsi. Mentalność robala.

pete
pete

Karnowski lepiej by zrobił gdyby poprzestał na przyznaniu sobie lub bratu nagrody człowieka roku nie opowiadał głupot Orkiestrze,

Piotr
Piotr

Ile sprzetu ratującego życie zakupiły organizacje PRO LIFE?

Ercoo
Ercoo

Chyba rozdaja muzulmanski wynalazek, rozaniec.

Ewik
Ewik

A my musimy znosić agresywny, ideologiczny i beznadziejnie głupi słowotok Karnowskich. Owsiak coś dobrego robi dla społeczeństwa a pan panie Karnowski nic tylko pie….ysz bez umiaru. A swoje za uszami też macie. Warto by było przyjrzeć się waszym finansom.

Pirx
Pirx

Jeżeli inne Organizacje Pożytku Publicznego też kupują wyposażenie dla szpitali, niech on też będzie oznaczony ich logiem.