Nagrodą za homofobię stanowisko profesora KUL

Czarnek: „Większość zbrodni pedofilii ma tło homoseksualne”

Przemysław Czarnek jest oddanym swej partii, członkiem PiS. W latach 2015 – 2019 był wojewodą lubelskim, a w wyborach prezydenckich wchodził w skład komitetu wyborczego Andrzeja Dudy.

Brońmy rodziny przed tego rodzaju zepsuciem, deprawacją, absolutnie niemoralnym postępowaniem. Brońmy nas przed ideologią LGBT i skończmy słuchać tych idiotyzmów o jakichś prawach człowieka czy jakiejś równości. Ci ludzie nie są równi ludziom normalnym i skończmy z tą dyskusją” – tak niedawno mówił Przemysław Czarnek i dzisiaj, zapewne w nagrodę za udział w nagonce na środowisko LGBT, otrzymał stanowisko profesora KUL.

Władze KUL mają jednak swoje zdanie i są pewne, że swoją postawą zasługuje on na tak zaszczytne stanowisko oraz spełnia wszystkie kryteria, by pracować z młodzieżą i być jedną z twarzy tak szacownej uczelni. Decyzję o jego awansie podjął poprzedni rektor uczelni, ks. prof. Antoni Dębiński.

Dziwne to, bo jeszcze niedawno, w czerwcu tego roku profesorowie, Ewa Łętowska i Jakub Urbanik wystosowali apel do władz tej uczelni o ukaranie pana Czarnka za jego agresywne wypowiedzi i krzewienie nienawiści wobec osób spod tęczowej flagi i wciąż trwa postępowanie dyscyplinarne w tej sprawie.

Wiadomość o awansie tak homofobicznego polityka i naukowca wywołała wielki poruszenie. Internauci piszą ostre komentarze, ale pana Czarnka nic nie jest w stanie wyprowadzić z równowagi Ze spokojem tłumaczy, że „jak się pracuje, pisze, publikuje, to się awansuje. Żadna sensacja. Powodzenia” i tyle w temacie.

Zostań patronem KODUJ24.PL

Tamara Olszewska

Źródło: wp.pl/tokfm.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
smętek
smętek
9 września 2020 12:09

Państwa to dziwi? KUL i UKSW to kopalnie „światłych umysłów”. Doszło do sytuacji kiedy należy pytać: rada naukowa jakiej uczelni wystąpiła do centralnej komisji o nadanie tytułu naukowego profesora,