„Najlepiej opowiadać bajki i to się przełoży na wynik wyborów” – Krynicka wreszcie powiedziała prawdę? (film)

„Najlepiej opowiadać bajki i to się przełoży na wynik wyborów” - Krynicka wreszcie powiedziała prawdę? (film)

„Człowiek się stara wytłumaczyć ludziom, że oni kłamią i oszukują, a tu wychodzi Berni i… przyznaje się. Tak, kłamiemy i oszukujemy was, bo nam to daje wygraną. Suweren to przyjmuje. Ku**a” – to jeden z wielu komentarzy, dotyczący wypowiedzi byłej posłanki PiS Bernadety Krynickiej.

 

Udzieliła ona kilka tygodni temu wywiadu łomżyńskiej Telewizji Narew, w którym opowiada, jak zachęcić wyborców do głosowania na jej partię. – „Myślę, że najlepiej opowiadać bajki, mówić ludziom to, co chcą słuchać… i to się wtedy przełoży na wynik” – stwierdziła Krynicka.

„Pani Bernadeta wreszcie szczerze o polityce PiS”; – „Świetnie idzie PiS-owi opowiadanie bajek – Krynicka to potwierdziła”; – „Recepta PiS na wygranie wyborów… Premier Morawiecki stosuje ją w praktyce od dawna opowiadając bajeczki o milionie nowych samochodów elektrycznych… 22 nowych mostach… Mieszkaniach+… Mateuszki pleciuszki… a suwerenowi radość”; – „Teraz otwarcie przyznają, kłamiemy i co nam zrobicie?” – pisali w komentarzach internauci.

 

Jeden z nich zwrócił uwagę na inny aspekt wywiadu z Krynicką: – „Najlepiej to mówić po polsku! To jakiś paradoks, że drą ryje o mówienie po polsku, a sami się nim dobrze posługiwać nie potrafią!!”.

A Krynicka – po tym, jak nie dostała się do Sejmu – została kierowniczką Działu Kontraktowania i Nadzoru Świadczeń Medycznych w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży. Ostatnio pojawiła się informacja, że zamierza zostać dyrektorką tego szpitala…

bt

Źródło: YouTube, Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

7
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
2 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
HalszkasmętekMarekJanRafał P Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zwinka
Zwinka

Nawet już nie ukrywają pogardy dla swoich wyborców.

Rafał P
Rafał P

Ona, ta Bernadetka, powinna z tymi rewelacjami iść do Radia co MaRyja, czy do telewizji ojca Muchomorka. bo wtedy miała by właściwą widownię i słuchaczy, którzy może wreszcie by zrozumieli, że oni też są robieni w konia głosując na PiS.

smętek
smętek

Ta zadufana w sobie osoba zostanie dyrektorem szpitala w Łomży dlatego jej „wywód” kierowany jest do lokalsów.

Jan
Jan

To najlepiej świadczy o nas, o wyborcach: JESTEŚMY TAK DENNIE GŁUPI, ŻE DAJEMY SIĘ NA TAKIE PRYMITYWNE BAJKI NABRAĆ i W EFEKCIE DO WŁADZ WYBIERAMY TAKIE SZMATY JAK TA KRYNICKA, JAK KEMPA, JAK SOBECKA, JAK PAWŁOWICZ , itd. itp. TAK !!! JESTEŚMY GŁUPI, a nawet CORAZ GŁUPSI !!!

Marek
Marek

Mam wrażenie że każdy PiS-owski wyborca, a przynajmniej znaczna ich większość, wie doskonale że jest karmiony zwykłymi kłamstwami. I nawet publiczne przyznanie się do kłamstwa przez jakiegoś funkcjonariusza nie jest w stanie zachwiać poparciem dla PiS. PiS-owskiego wyborcy nie interesuje ile kłamstw, półprawd powie Morawiecki, Duda, Kaczyński czy Macierewicz. PiS-owskiego wyborcę interesuje to że płacą socjal i podnieśli najniższą krajową oraz to że dnie się w narodowo-katolicką tubę. Czyli takie „tu i teraz, a po nas choćby potop” Jak ktoś chciał prawdy to ją znalazł bez większego problemu w danych GUS i ogólnie dostępnych danych które zamieszczał rząd. Sam zastanawiam… Czytaj więcej »

smętek
smętek

PiS dowartościowuje chama i obiboka a tacy są nawet wśród tzw. ludzi z dyplomami. Ile radości płynie z tego, że od czci i wiary odsądza się sędziów, profesorów medycyny i generalnie członków elity. Tworzona jest elyta z Jakich, Ozdoby, Dworczyka i im podobnych. Teraz przyszedł czas Edka z „Tanga” Mrożka.

Halszka
Halszka

Jest wiele głupich wypowiedzi polityków tej partii,ale to ordynarne,prymitywne babsko”przebiłao”, nie sufit,a kosmos. Masakra.I to coś chce wpływać na życie innych.Juz nie można powiedziec zniszczmy to „w zarodku” ,bo to sa już pełzające larwy.Powtarzam zniszczmy te szkodniki,nie agresją ,pomowieniami,klamstwami jak to czynią oni ale siłą umysłu zdecydowanym działaniem i podpisem na listach wyborczych.