„Najlepiej wykorzystane 30 sekund tego dnia w Polsce”

Beata Szydło odpowiada na plotki: „nigdzie się z PiS nie wybieram”!

Podczas Europejskiego Kongresu Samorządów w Krakowie, burmistrz Podkowy Leśnej Artur Tusiński odbierał z rąk Beaty Szydło nagrodę dla samorządu, który najlepiej gospodaruje publicznymi pieniędzmi w Polsce. Dziękując za wyróżnienie i korzystając z obecności wicepremier, Tusiński wypowiedział się również na temat strajku nauczycieli.

„Nie mam często okazji, aby widywać się z członkami rządu, dlatego właśnie (…) zwróciłem się do pani premier o zakończenie konfliktu” – wyjaśnił portalowi naTemat.

Nastała konsternacja, gdy opuścił scenę, a jego wypowiedź widownia skwitowała gromkimi brawami. Uznał, że to przerażające, iż jego słowa skierowane do Szydło – uznane zostały za akt odwagi.

Nagranie, które pokazuje ten moment na Facebooku Artur Tusiński opatrzył słowami „TVP tego nie wyemituje”.

W rozmowie z naTemat, skomentował obecne położenie nauczycieli i zauważył: „nauczyciele to kolejna grupa tego społeczeństwa, którą PiS – zwyczajnie przekłamując rzeczywistość – tak traktuje. A przecież tu chodzi o część inteligencji. Tak samo było z sędziami, prawnikami, lekarzami, a teraz mamy nauczycieli.”

/p/

Źródło: naTemat

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

4
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
BartRenataMaciek123454321Zwinka Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zwinka
Zwinka

Ot i prosta recepta. Nawet najbardziej uparty osioł jak się solidnie szarpnie za uprząż, musi w końcu zrobić krok w tył. Tak, tak, wiem, ten osioł, to osioł nad osły, ale nie zmienia to skuteczności zasady.

Maciek123454321
Maciek123454321

No i lekuchno dowalił. Warto wykorzystywać takie okazje, bo generalnie pisiory unikają podobnych sytuacji jak ognia. Jeśli gadają, to tylko do „swojaków pisiaków”, bo wiedzą, że nikt nie wyskoczy z niestosowną wypowiedzią, a nie było żadnego Kuchcia, Terleckiego czy innego, który by panu burmistrzowi wyłączył mikrofon.

Renata
Renata

Brałam udział z w tym wydarzeniu. Pan Burmistrz Podkowy Leśnej dostał gromkie brawa, a mina Tej Pani – bezcenna 😉

Bart
Bart

Wystąpienie burmistrza – bardzo dobre. Kłamliwe stękanie Szydło – jak zawsze. Nie wierzę w ani jedno słowo tej pani..