Najman znów zaczepia Lewandowskiego. „Jest szansa, że powie coś po polsku”

Najman znów zaczepia Lewandowskiego. „Jest szansa, że powie coś po polsku”

Marcin Najman chyba nie pała miłością do Roberta Lewandowskiego.

Bokser i ekspert TVP Info zaczepił Lewandowskiego już po tym, gdy został on wybrany najlepszym piłkarzem świata roku FIFA. Wypomniał wówczas napastnikowi Bayernu Monachium wygłoszenie przemówienia z tej okazji w języku niemieckim.

Teraz, po wyborze Lewandowskiego Sportowcem Roku na Gali Mistrzów Sportu, bokser ponownie w niewybrednych słowach skomentował zwycięstwo piłkarza.

Kurczę, myślałem, że wygra Iga [Świątek], ale niestety. Ale słuchajcie, jest szansa na to, że Robert Lewandowski, w końcu, w końcu po odebraniu nagrody, powie coś po polsku. To też jest jakiś mały plus” – powiedział na nagranym przez siebie wideo.

Internauci, tak jak poprzednim razem, ponownie masowo skrytykowali Najmana.

Człowieku, co ty masz z tym mówieniem po polsku po odbieraniu nagrody. Iga Świątek jak wygrywała ten turniej to też mówiła po angielsku” – napisał w komentarzu jeden z rozzłoszczonych postawą boksera użytkowników Twittera.

Dobry wieczór, Panie Marcinie! Brak wypowiedzi Pana Roberta Lewandowskiego w języku polskim prawdopodobnie wynika z charakteru otrzymywanych nagród. Gala FIFA jest wydarzeniem międzynarodowym, więc Pan Robert chciał trafić do jak najszerszej grupy odbiorców, mówiąc w obcym języku” – dodał inny internauta.

O Marcinie Najmanie ostatnio głośno jest głównie za sprawą jego poglądów – sportowiec-celebryta występuje w TVP Info jako ekspert, przeprowadza wywiady z prawicowymi politykami z Prawa i Sprawiedliwości oraz Konfederacji, oraz uczestniczy w ruchu na rzecz „obrony” katolickich miejsc kultu w Polsce.

Zostań patronem KODUJ24.PL

nt

Źródła: o2.pl, zestadionu.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Waldezzz
Waldezzz
10 stycznia 2021 14:32

Jaki jezyk zna Najman? Lacina… polski troche…

Zwinka
Zwinka
10 stycznia 2021 19:41

A kto to jest ten Najman ?

erwinek
erwinek
11 stycznia 2021 08:22

Potwierdza się prawda że walenie po głowie musi mieć skutki negatywne co w przypadku tego gościa nastąpiło bardzo szybko