„Najpierw 400 złotych sprzed denominacji, teraz… świadek z zaświatów ma obciążyć marszałka Grodzkiego”

Czy Sakiewicz przeprosi marszałka Grodzkiego? Zdecyduje sąd

– „Uwaga! Świadek z zaświatów obciąża Grodzkiego” – napisał na Twitterze redaktor naczelny „Gazety Polskiej” Tomasz Sakiewicz. Do wpisu dołączył link do artykułu w telewizji Republika.

 

A tam historia, która przypomina te, publikowane przez satyryczny portal ASZdziennik. Występuje w niej pani Marta ze Szczecina, która oczywiście nie podaje nazwiska. „Dowodem” rzekomo obciążającym marszałka Grodzkiego mają być… zapisy w kalendarzu jej zmarłej matki.

„Najpierw 400 złotych sprzed denominacji, teraz świadek z zaświatów”; – „Może UFO? Może białe myszki?”; – „Jak nisko można upaść? Czy tam na dnie jest jakieś życie?”; – „To już nie jest nawet śmieszne, to jest żałosne” – pisali w komentarzach internauci.

 

Nie chcieli uwierzyć, że można było opublikować takie kuriozum:  – „To największy cud rządów PiS zaraz po zawierzeniu służby zdrowia Matce Boskiej”; – „Na tym świecie nie udało się znaleźć wystarczająco wiarygodnych świadków przeciwko Grodzkiemu, to poszukaliśmy dalej – no i mamy pierwszy sukces. A przecież nasza akcja poszukiwania świadków w zaświatach dopiero się rozkręca. O kolejnych znaleziskach będziemy informować na bieżąco”;

„Ciekawe, czy CBA zaopatrzone jest w zestawy do przesłuchań świadków z zaświatów”; – „Uwaga! Miałem dzisiaj w nocy sen! Przemówiła do mnie (w tym śnie) moja ŚP babcia Elfryda, i opowiedziała mi (w tym śnie), że w 1983r przekazała kopę jajek i talon na telewizor jednemu z lekarzy w Nowym Mieście nad Pilicą. Sen był bardzo realny! Możecie się tym zająć?”.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Grzegorz
Grzegorz
15 stycznia 2020 08:18

Niech PiS i SP wykopią parę trupów,prokurator Piotrowicz je presłucha a sędzia Kryże skaże winnych ich śmierci. W końcu nabrali doświadczenia przy ekshumacjach.

daroo
daroo
15 stycznia 2020 09:17

Po prostu rzygać się chce ,Czy ten cyrk się wreszcie skończy? BTW a co ze sprawą łapówki dla pewnego klechy powiązanego ze srebrną? dla kolegi pytam

BGmble
BGmble
15 stycznia 2020 10:26

Do pomocy przesluchania „swiadka z zaswiatow” pewnie wezwa eksperta egzorcyste Dominika Tarczynskiego. Ma doswiadczenie w przeprowadzaniu egzorcyzmow.

Beno
Beno
15 stycznia 2020 17:38
Reply to  BGmble

Przecież Tarczynski nie może mówić bo nawpierdalał się gwoździ na egzorcyzmach

Tomek
Tomek
15 stycznia 2020 18:14

Proponuję uruchomić archeologiczne źródła. Archiwum X