„Najpierw był zamach, potem katastrofa, a teraz zdarzenie…???”. Posłowie PO wezwani przez Macierewicza

Raport podkomisji Macierewicza nie może zostać opublikowany z powodu… pandemii

Posłowie PO Cezary Tomczyk i Paweł Suski zostali wezwani, a właściwie „poproszeni” o stawienie się przed sejmową komisją smoleńską.

Informacje o tym fakcie przedstawione zostały przez samego posła Tomczyka. Parlamentarzysta przyznał, że choć nie ma nic wspólnego z katastrofą smoleńską, to z chęcią weźmie udział w posiedzeniu komisji. Tomczyk chce zadać zasiadającym w niej politykom kilka pytań.

Ta komisja już dawno powinna być zlikwidowana. Po czterech latach ustaliła… No właśnie. Nic nie ustaliła. Zmarnowała za to miliony złotych polskich obywateli. A wątpliwe prawnie wezwanie jest kuriozalne” – napisał na Twitterze Tomczyk.

Niedługo potem podobny wpis udostępniony został przez Pawła Suskiego, który również otrzymał wezwanie.

Macierewicz bezpodstawnie wzywa posłów na przesłuchanie, kuriozalne wezwanie, podkomisja smoleńska szuka nowych dowodów na zamach? A może chce zrealizować swoje groźby artykułowane podczas SKON »będziecie siedzieć«” – stwierdził w swoim poście parlamentarzysta.

Obydwaj politycy do swoich postów dołączyli zdjęcia przedstawiające treść zawiadomień. Obydwa pisma podpisane zostały przez Antoniego Macierewicza.

/nt/

Źródło: gazeta.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
AntyKaczorantyuzurpator Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
antyuzurpator
antyuzurpator

Doniesienia o tzw. „podkomisji do badania …” macierewicza nieodmiennie przywołują mi wspomnienia telewizyjnego teatrzyku kukiełkowego dla dzieci. Jakoś tak to szło (po drobnej „aktualizacji”):
„Otwieramy nasz teatrzyk, a gdy bajka w nim zamieszka, zapraszamy wszystkie dzieci – ja – Antoś i ja – Binienda”.
W rolach głównych puszki, parówki i blaszane baraki. Bajka w teatrzyku macierewicza mieszka od samego początku. Niestety, jest bardzo kosztowna dla nas, podatników – nie tylko ze względu na wysokość kwot, ale przede wszystkim z powodu bezsensowności ich wydawania.

AntyKaczor
AntyKaczor

Wybory się zbliżają. Trzeba dorzucić do pieca.