Naród z Partią i Partia z Narodem odbudują drugą Polskę

Naród z Partią i Partia z Narodem odbudują drugą Polskę

Oto nasz program, który opracowali najlepsi eksperci. Żeby Polska rosła w siłę, a ludzie żyli dostatniej.

Kochani Polcy i Polaki, obiecujemy wam, że w ramach wstawania z kolan odbudujemy Stocznię Gdańską, w której zlepimy taśmą masowiec SS „Sołdek 2”.

Nie poprzestaniemy na tym. Odbudujemy jeszcze mnóstwo innych rzeczy, które były źródłem szczęścia i pomyślności naszych ojców, a które zabrała wam Platforma Obywatelska.

W Warszawie odbudujemy Fabrykę Samochodów Osobowych na Żeraniu i natychmiast zaczniemy w niej produkować elektryczne limuzyny Polonez. Już dziś uruchamiamy system przedpłat i talonów, by dać pierwszeństwo w zakupie bojownikom o Dobrą Zmianę i zasłużonym uczestnikom Wielkich Wyjazdów na Węgry.

Odbudujemy PGR-y, Koła Gospodyń Wiejskich, przywrócimy kartki na mięso i co miesiąc damy dodatkowy kilogram woł-ciel z kością na każde dziecko.

Wesprzyj KODUJ24.PL

W Bielsku-Białej i Łodzi odbudujemy zniszczony przez Tuska przemysł włókienniczy i wznowimy produkcję krempliny tłoczonej w mrozy, z której będziemy szyć garnitury i garsonki, by nasi obywatele wyglądali równie modnie i elegancko, jak pan prezes czy Beata Szydło.

W Chorzowie odbudujemy zlikwidowaną przez PO Hutę Kościuszko i wznowimy w niej produkcję rur żeliwnych.

A w Wałbrzychu znów uruchomimy windy w szybach kopalni Chrobry, którą liberałowie pozbawili złóż. Nasz rząd już zwiększył import węgla, który teraz jedzie do nas pociągami z Rosji i płynie statkami z Afryki. Po przeładowaniu w Gdańsku przewieziemy czarne złoto do Wałbrzycha i wrzucimy je do kopalni Chrobry, skąd wydobędą je nasi górnicy.

Co jeszcze warto odbudować, Drodzy Polcy i Polaki? Co jeszcze chcielibyście wskrzesić spośród rzeczy, których pozbawiła was zdradziecka Platforma Obywatelska? Może audiofilskie magnetofony Kasprzak? Może wodę kwiatową „Być może”? Gospodarskie wizyty I sekretarza Komitetu Centralnego? Festiwal piosenki żołnierskiej w Kołobrzegu? Albo Główny Urząd Kontroli Prasy, Publikacji i Widowisk?

W najbliższych tygodniach nasi kandydaci odwiedzą wszystkie gminy, by spotkać się z wami i zapytać, co jeszcze trzeba odbudować. Głęboko wierzymy, że wspólnie zdołamy odbudować drugą Polskę. Pomożecie?

Wojciech Maziarski
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

20
Dodaj komentarz

avatar
11 Comment threads
9 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
14 Comment authors
darooChermesPismakKrzysztofZbyszek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
ewa
ewa

Dziennikarze zaczynajcie sie bać bo Kaczyński sie na was szykuje

MArek
MArek

Chory z nienawiści idiota.

Jacek Doliński
Jacek Doliński

Żarty żartami, ale ja włączyłem telewizor kiedy prezes rozwodził się o sprawach gospodarczych i usłyszałem jak mówił, że po wojnie państwa miały właściwe podejście do ekonomii, bo umożliwiały społeczeństwom bogacenie się, ale potem doszedł do władzy neoliberalizm i wszystko popsuł. Ale teraz PiS wróci do dawnych wzorów i Polacy będą się bogacili w szybkim tempie.
Myślę, że trzeba jak najszybciej zgłosić kandydaturę Kaczyńskiego do nagrody Nobla w dziedzinie ekonomii. A póki co, w poniedziałek wszystkie oszczędności wymienię na dolary i euro. a potem zamuruję w piwnicy. Bo jak wygra PiS, to znowu wszyscy staniemy się milionerami. Jak przed rokiem 1995.

Krzysztof
Krzysztof

Co będzie, jak PiS zabierze ci tę piwnicę np. o 6:00 rano dnia dowolnego i przerobi na tymczasowy areszt dla przeciwników „dojnej zmiany”? Co wtedy, mądralo?

Jantar
Jantar

Artykuł bardzo szyderczy, ale nawet mi nie jest do śmiechu, jak sobie pomyślę, że niebawem może tak być… A niestety może.

Ale jeszcze podsuwam: wprowadzimy znów do sprzedaży magnetowidy i kasety vhs. Zlikwidujemy też te wszystkie lewackie kanały, które w serialach i filmach propagują ideologię LGBT i wszystko, co jest niezgodne z tradycją polskiej rodziny i polskiego chrześcijaństwa. Wprowadzimy też cenzurę w sztuce.

bisnetus
bisnetus

Jak już mamy komunistyczny system wyborczy do Sejmu (bezpartyjni nie mogą jak w komunie kandydować i być wybierani, obowiązuje przewodnia rola partii w narodzie), to chyba PiS jest dla ubezwłasnowolnionych najlepszym wyborem. Jak komuna, to już porządna komuna, a nie jakaś tandetna.

Kto chce głosować na komunę i na partyjną dyktaturę, to niech 13 października spełni swój szmalcowniczy obowiązek.

daroo
daroo

A ty dalej swoje jeeezu człowieku jak masz lepszy pomysł to może podziel się ową wiedzą z nami . tylko konstruktywnie i bez obrażania innych w przeciwnym razie to jest smalec z węża i czcza gadanina

bisnetus
bisnetus

Ciężko kumaty jesteś. Moja propozycja wynika bezpośrednio z moich wpisów. Są to prawdziwie wolne wybory z prawem każdego obywatela do kandydowania i wybieralności. Czyli przywrócenia szacunku i respektowania 4, 32, 96, i 99 art. polskiej Konstytucji. Wtedy jak ktoś będzie chciał sobie wybierać mafie partyjne z telewizji, to będzie je sobie wybierał, a kto będzie chciał wybierać kandydatów niezależnych i zorganizowanych w regionie też będzie miał możliwość wyboru. I wtedy zobaczymy co z tych mafii partyjnych i ich terroru „wyboru mniejszego zła czy mniejszego syfilisu” zostanie. Rezultat się okaże z wolnego wyboru narodu. Dziś jest to zupełnie niemożliwe. Tak jak… Czytaj więcej »

daroo
daroo

A jednak smalec z węża

daroo
daroo

Ty jednak nie umiesz polemizować w sposób kulturalny więc ci odpowiem na twoim poziomie; weź się do roboty i coś zrób w kierunku zmian zamiast szukać frajera który wprowadzi twoje chcenia w życie bo od gadania co najwyżej rozboli cię gęba

Zwinka
Zwinka

O, to można reaktywować dowcip z „ery” Gomułki, jak to tow. Wiesław wizytował fabrykę półprzewodników i na zebraniu z załogą postulował wzmożenie wysiłków i rozpoczęcie produkcji całych przewodników.
Towarzyszu Jarosławie, do dzieła !!!

Rafał P
Rafał P

Należy chyba jeszcze odbudować wygódki zwane również sławojkami, bo materiałów do tych przybytków na pewno nie zabraknie

Chermes
Chermes

Nazwa „sławojka” zostanie zastąpiona nowocześniejszą, „lechitka”, na pamiątkę brata Kaczelnika – „prezydęta” wszechczasów,

paragraf22
paragraf22

„Gospodarskie wizyty I sekretarza Komitetu Centralnego”
Te wizyty od dawna już prowadzi Morawiecki. Jak go widzę z zespołami ludowymi w tle to przypominają mi się telewizyjne produkcyniaki PRLu „Z wizytą u was”.

Maciek123454321
Maciek123454321

Sami powiedzcie, jak można określić kogoś, kto popiera PiS?…………

Krzysztof
Krzysztof

Wiadomo: Polak Zawsze Popierający Rozdawnictwo (w skrócie PZPR)…

Zwinka
Zwinka

Utrwalaczem pisowskiej dyktatury?

Pismak
Pismak

Nie wiem.. myślę że mądrzejszym od Ciebie.

Zbyszek
Zbyszek

TOWARZYSZE POMOŻECIE?!

Chermes
Chermes

Postuluję, by reaktywowany Główny Urząd Kontroli Prasy, Publikacji i Widowisk był imienia Jadwigi Kaczyńskiej, na pamiątkę długoletniej, zasłużonej pracownicy tego biura, mieszczącego się przy ul Mysiej, w Warszawie.