Narodowcy przeciw prezydentom polskich miast

Wszczęto śledztwo wobec Młodzieży Wszechpolskiej za akty zgonów dla prezydentów miast

Kilka dni temu prezydenci 11 polskich miast, zrzeszonych w Unii Metropolii Polskich, podpisali deklarację o współdziałaniu w dziedzinie migracji. – „Polskie duże miasta od wielu lat są otwarte na procesy migracyjne i różnorodność mieszkańców” – czytamy w dokumencie. Włodarze miast deklarują w nim m.in. „otwartość i wolę współpracy z rządem, organizacjami pozarządowymi i związkami religijnymi”. Deklarację podpisali prezydenci Białegostoku, Bydgoszczy, Gdańska, Krakowa, Lublina, Łodzi, Poznania, Rzeszowa, Szczecina, Warszawy i Wrocławia.

„Parszywa jedenastka” – tak nazwali działacze Młodzieży Wszechpolskiej sygnatariuszy tego dokumentu, zarzucając im brak w tej sprawie konsultacji społecznych. Narodowcy uznają to za wstęp do sprowadzania do Polski „obcych kulturowo imigrantów”. W związku z tym zapowiedzieli na sobotę w każdym z jedenastu miast protesty przeciwko takim działaniom. Zamierzają też rozpocząć akcje zbierania podpisów pod referendami, mającymi odwołać prezydentów miast, którzy podpisali deklarację. Powołują się – oczywiście na sondaże, według których większość Polaków jest przeciwna przyjmowaniu uchodźców z Bliskiego Wschodu czy Afryki Północnej. Podobne zdanie wyraża polski rząd.

„To w strzał w stopę przed wyborami samorządowymi tej „parszywej jedenastki”. Wiedzieliśmy, że są to ludzie głupi, natomiast nie sądziliśmy, że są aż tak głupi. Możemy stwierdzić, że to jest polityczne samobójstwo z ich strony’ – powiedział Mateusz Pławski, rzecznik prasowy Młodzieży Wszechpolskiej. Narodowcy zamierzają kolportować klepsydry polityczne poszczególnych włodarzy miast oraz akty ich politycznego zgonu. W krytycznym tonie wypowiadają się również m.in. politycy PiS: – „Prezydent Lublina Krzysztof Żuk zagraża bezpieczeństwu mieszkańców” – uważa np. Sylwester Tułajew, poseł Prawa i Sprawiedliwości.
(Źródło: Onet.pl)

/p/
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

3
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
3 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Sobiepanantyuzurpatorsmętek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
smętek
smętek

No i co? Jest prosta metoda na zniszczenie samorządów. Chuligani wszelkiej maści i bandziory korzystają z parasola ochronnego . Ciekawe na kogo wypadnie w następnym zaciągu.
Już pisałem do moderatora, przestańcie przy każdym pierwszym wpisie zamieszczać informację, że wadliwy kod. Nie róbcie ze mnie kretyna.

Sobiepan
Sobiepan

Nie przejmuj sie, zrob jak radzi „antyuzurpator” z „odnowieniem kodu” i do przodu !!! Poczytaj jakie bluzgi wstawia „Maciek” z cyferkami- az mi z radosci fika nozkami moja pegieerowska dusza, ja sam tez czasem bluzgne i cierpliwie tak dlugo, az im sie znudzi- wysylam to, co uwazam za stosowne.

antyuzurpator
antyuzurpator

Spróbuj po edycji, a przed wpisaniem kodu, odświeżyć go (takie małe „cóś” na prawo od kodu).
Możliwe, że kod jest generowany i sprawdzany na podstawie aktualnej zawartości wpisu – to by wyjaśniało sprawę.