Następna „gwiazda” na firmamencie TVP Info – „Kolejny Sitek?”

Kolejna wymiana słownych ciosów pomiędzy marszałkiem Grodzkim a reporterem TVP

– „Pracownik mediów z TVP Info (Kłeczek) na konferencji Grodzkiego zachowuje się jak cham, a na koniec bełkocze coś o „wolności mediów”. Chłopcze, uświadom sobie wreszcie, że robisz w partyjnej tubie, do której prikazy płyną wprost z Nowogrodzkiej. Jak chcesz dowodów, to służę” – tak skomentował Patryk Wachowiec zachowanie Miłosza Kłeczka z TVP Info podczas konferencji z udziałem marszałka Senatu Tomasza Grodzkiego i jego pełnomocnika mec. Jacka Dubois.

 

Przedstawiciel telewizji kierowanej przez Jacka Kurskiego zadawał bowiem pytania z wcześniej ustaloną tezą. Wmawiał np., że „marszałek wielokrotnie i skutecznie unikał telewizji publicznej, wymykając się nawet tylnymi drzwiami ze swojego gabinetu, co jest dość absurdalne”. Prof. Grodzki odpowiedział: – „Marszałek ma kilka miejsc w Senacie, w których pracuje. Nie wyszedłem żadnymi tylnymi drzwiami, tylko głównym wyjściem. Niech pan liczy się ze słowami”. Chciał się też dowiedzieć, z czyjej kieszeni są opłacane usługi mecenasa Jacka Dubois. – „Jest pan po prostu bezczelny. Oczywiście, że z mojej kieszeni” – odparł marszałek Grodzki.

Kłeczek wielokrotnie zadawał te same pytania i nie chciał dopuścić do mikrofonu pozostałych obecnych na konferencji dziennikarzy. A kiedy prof. Grodzki chciał dopuścić innych do głosu, Kłeczek udowodnił, jak dalece jest bezczelny. – „Mam prawo do zadawania pytań. Proszę mi nie kneblować ust, panie marszałku, bo to jest zamach na wolne media” – stwierdził przedstawiciel TVP Info.

 

Wygląda na to, że pan Kłeczek ma więcej niechlubnych występów na swoim koncie” – napisał Stefan Skrupulatny. Dołączył film z nagraniem, na którym zarejestrowano skandaliczne zachowanie przedstawiciela TVP Info wobec Rafała Trzaskowskiego.

Na Tweeterze przypomniano też inną sytuację z grudnia 2017 r. z udziałem rzeczonego Kłeczka. – „Interesująca rozmowa reportera TVP Info (Miłosz Kłeczek?) z senatorem Jackowskim. Senator nie musi nic mówić” – kpiono na TVPi Korea. Na nagraniu słychać monolog przedstawiciela TVP Info…

Pojawiły się też porównania z innym funkcjonariuszem tej telewizji Łukaszem Sitkiem, który „zasłynął” kiedyś napastliwym zachowaniem wobec prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza czy prezydenta Sopotu Jacka Karnowskiego. O jego innych wyczynach pisaliśmy w artykule „Ja was, k…a, załatwię” – groził pracownik TVP Sitek policjantom i sokistom, dziś sąd skazał go na 5 miesięcy więzienia w zawieszeniu”.

 

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

10
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
5 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
NutkaGrześewaJanLidia Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maciek123454321
Maciek123454321

Nikt mnie nie zmusi, żebym płacił na rządową szczujnię, zwaną KUR-wizją, ups przepraszam – telewizję publiczną. Ale cóż, dom też bywa publiczny…..

Zbyszek
Zbyszek

Pewnie znów jakiś pijak albo ćpun.

Janina
Janina

Co się z nami, Polakami stało ? Wystarczyło 5 lat, aby jeden, sfrustrowany, zgorzkniały, życiowo przegrany, samotny kociarz prawie czterdziestomilionowy Naród skłócił, podzielił, wyciągnął z nas najgorsze instynkty, taką wredotę, nienawiść między ludźmi. Otoczył się gromadą jemu podobnych nienawistników, wiernych mu nieudaczników, gotowych na każde świństwo, aby tylko na chwilę zaistnieć, zasłużyć od „pana” na pochwałę. jakiś ochłap, łaskawsze spojrzenie. Powoli spełnia się jego marzenie, żeby zostać „emerytowanym zbawcą narodu”. Ale tylko części Narodu, tej, która jest skundlona, służalcza, bez własnej woli, ślepo wykonująca każde polecenie jaśnie pana. To jest nie do pojęcia, jak Polacy dali się tak zmanipulować temu… Czytaj więcej »

Zwinka
Zwinka

Połowa Polaków, z rejonów ściśle pokrywających się z dzisiejszym wykresem chodzących do kościoła na GW )

Lidia
Lidia

Zawsze tacy bylismy, a paskudne cechy wylazly, jak szyflo z wora, bo okoliczności ku temu sprzyjają

ewa
ewa

pieniądze

Jan
Jan

Ten Miłosz Kłeczek to taki kołeczek, który swoim kurzym rozumkiem spostrzegł, iż w obecnej Polsce karierę można zrobić tylko wtedy, jak się jest skrajnie głupim i skrajnie bezczelnym chamem, I ten kolejny smarkacz, patrząc na „kariery” Kanthaka, Kalety, Ozdoby, czy Rachonia, Adamczyka, tudzież … jak mu tam … Samuela Rodriga Pereiry … , postanowił też zrobić „KARIERĘ” !!!

Janina
Janina

Dodaj do tego szemranego towarzystwa niejakiego Gmyza, zwanego przez siebie samego Trotylem, a także „kobietę-inaczej”, pannę Krysię, niegdysiejszą zażartą (a może lepiej: obżartą) posłankę.

Grześ
Grześ

Wystarczy rozpocząć podobną zmasowaną kampanię pomówień wobec tych idiotów. Przykład.
Dzisiaj przeczytałam na jednym z forów, jak świadek zdarzenia opisał sytuację z autobusu nr 180 z Warszawy. Otóż wśród podróżujących toczyła sie rozmowa jakoby Holecka była dziwką. Podobno też robi laskę za alkohol.
Czy to prawda? Nie wiem ale piszę co czytałem na jednym z forów.

Jak zasypiemy czymś takim tych popapranców może się zreflektują.

Nutka
Nutka

Obawiam się, że nie masz racji.
1. Do fanatyków nie trafiają żadne argumenty, a już w najmniejszym stopniu sugestie czy aluzje.
2. „Nie dyskutuj z idiotą, bo cie najpierw sprowadzi do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.”