Nawet w trudnych czasach potrafi być śmiesznie. Podsłuchana rozmowa pracowników TVP

Nawet w trudnych czasach potrafi być śmiesznie. Podsłuchana rozmowa pracowników TVP

Temat ewentualnego rozpadu koalicji rządzącej króluje w mediach niepodzielnie. Część z nas na samą myśl o ziszczeniu się tej zapowiedzi skacze do góry, część w tę zapowiedź nie wierzy a jeszcze inna część jest przerażona ewentualnymi skutkami takiego zdarzenia.

 

Przerażenie ogarnia przede wszystkim tych, którzy swoje zawodowe sukcesy zawdzięczają układowi politycznemu. Póki układ trwa kasa płynie. Biorący kasę nie zastanawiają się czy ich obraz w lustrze jest dla nich akceptowalny czy powoduje konieczność zamykania powiek.

Środowisko dziennikarskie nie jest wolne od wspomnianych wyżej rozterek. Niektórzy jego przedstawiciele są zakochani w aktualnej władzy z czystego jej uwielbienia inni nie dają dojść do głosu rozterkom moralnym bo ponad nie postawili komfort materialny. Skoro władza dobrze płaci to robimy czego od nas żądają.

 

Życie przynosi jednak niespodziewane zdarzenia, które  powagę politycznej sytuacji potrafią rozmiękczyć chwilą uśmiechu. Oto Klaudiusz Slezak, dziennikarz Radia Nowy Świat, przytoczył króciutką, zasłyszaną w kuluarach rozmowę między dziennikarzami TVP Info:” a jak naprawdę ten rząd się rozleci, to wiesz, co z nami będzie”? – zapytał jeden z rozmówców, „wiem. Będziemy mieli gorzej niż norki”.

Zostań patronem KODUJ24.PL

Redakcja Koduj24.pl pozostaje z życzeniami miłego weekendu.

/as/

Źródło:natemat.pl

 

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o