Nergal przeciw PiS

Nergal przeciw PiS

Adam Nergal Darski dołącza do grupy komentujących na Facebooku sytuację w Polsce. Jego konto śledzi na bieżąco dziesiątki tysięcy jego fanów na całym świecie. Ze swoimi ostrymi komentarzami Nergal dotrze więc w świat!. – „Dla wszystkich ŚWIADOMYCH obywateli w kraju, wyjdźcie z domów i powiedzcie głośno NIE! łamaniu prawa i zabijaniu demokracji! Przekazujcie dalej!”. Udostępnia też informację o planowanym czwartkowym proteście przed Pałacem Prezydenckim. O godzinie 20. na Krakowskim Przedmieściu odbędzie się manifestacja w obronie niezależności sądów.

Nergal pisze i po polsku, i po angielsku. W tym ostatnim języku chociażby tak: „Owce prowadzone przez ślepca, początek końca polskiej demokracji”. „PiS zaprzepaszcza prawie 40 lat polskiej demokracji, mentalnie wracamy do jaskini” – to niektóre z jego wpisów na Facebooku w ostatnich dniach. W języku polskim komunikuje się w konkretnych sprawach, reklamuje swoją twarzą konkretne akcje. Apeluje o wspólną walkę w obronie demokracji.

Adam Nergal Darski – który już parokrotnie „podpadł” PiS- owi, bo nie kryje niechęci do dewocji, a przy okazji celowo szokuje – teraz zostanie znienawidzony jeszcze bardziej. Dlaczego? To proste – Nergal ma fanów, którzy niekoniecznie interesowali się dotychczas apelami polskich opozycjonistów. Jest nadzieja, że teraz popatrzą na te sprawy inaczej.
(Źródło: natemat.pl)

mpm
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

6
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
Bad ReligionantyuzurpatorPolka gorszego sortuTedNihil Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Demokles
Demokles

Nawet „wysłannik belzebuba” przeciwko pisowi… o czym to świadczy???

Nihil
Nihil

Nerg nie jest satanista.To bardzo mądry człowiek.Dzięki Behemoth,Vader;Decapitated i kilku innym kapelom Polski death-Black metal stoi wysoko w lidze światowej muzyki ekstremalnej.Kościół i PiS ich potępia nie za to ze ze pokazują pentagram i wywrocone krzyże.Ale za to co zawierają ich teksty.Pedofilia w KK Inkwizycja.Polityka popaprana korupcja itp.
AVE Nerg.Życzę zdrówka

antyuzurpator
antyuzurpator

Jest ktoś, kto miesza w umysłach, wpaja nienawiść, skłóca sąsiadów i rodziny. Zasłania się wiarą i moralnością, a sam oszustwami, fałszem i obłudą, wykorzystując naiwność prostych ludzi buduje swoje imperium zła.
Oto prawdziwy wysłannik Belzebuba, trudno znaleźć szkodliwszego. Znajdziesz go w Toruniu.

Ted
Ted

Niedlugo jedynymi dozwolonymi zespołami będą te w rodzaju „Dzieci z Brodą”. Pozostałe zostaną ustawowo zakazane.

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

Oj, żeby Pan tego nie wykarakał. Lepiej nie podrzucać im takich pomysłów, bo może sami jeszcze na to nie wpadli. Pana Darskiego bardzo szanuję za konsekwencję i bezkompromisowość popartą głęboką wiedzą historyczną. Każdy głos się liczy, zwłaszcza w epoce, gdy wszelkie autorytety są opluwane i dezawuowane.

Bad Religion
Bad Religion

,,Dziewczynki Wyklęte”‚
,,Maleo”
Kapele Litzy z Drinkersów
i całe neokatechumenalne badziewie,które nazywa siebie rockandrollem.