„Nie damy się tej haniebnej nagonce” – Brejzowie pozywają pracowników TVP

Premier unika odpowiedzi, co dzieje się z pakietami na wybory kopertowe i „jaki będzie los tej makulatury?”

– „Drodzy, chciałbym poinformować, że moja Mama złożyła w piątek prywatny akt oskarżenia przeciwko Samuelowi Pereirze. Dość bezkarności opłacanych przez PiS hejterów. Mój pozew w drodze. Nie damy się tej haniebnej nagonce” – poinformował na Twitterze Krzysztof Brejza. To reakcja na „Kolejna napaść na rodzinę Brejzów w TVP Info – tym razem zaatakowano matkę posła”.

 

Wcześniej w TVP, a zwłaszcza TVP Info, atakowano samego posła i jego ojca. Pisaliśmy o tym m.in. w artykule „Prezydent Inowrocławia Ryszard Brejza: zarzuty stawiane mnie i mojemu synowi są nieprawdziwe”.

Materiały w rządowej telewizji zaczęto publikować dzień po ujawnieniu przez Onet zaangażowania ówczesnego wiceministra sprawiedliwości Łukasza Piebiaka w akcję hejterską. Miała ona zdyskredytować sędziów, sprzeciwiających się pisowskim zmianom w sądownictwie.

 

– „Bardzo dobrze, że jest reakcja ze strony Pana i pańskiej rodziny. Brak reakcji rozzuchwaliłby tych ludzi, w szczególności Pereirę, który zrobił sobie z Brejzów tarcze strzelnicze”; – „Bardzo dobrze. Liczę, że sąd, poza wysoką karą pieniężną, zmusi go do przeprosin i sprostowania w głównym wydaniu wiadomości TVP”; – „Osobiście jest mi przykro, że dożyliśmy takich czasów w Polsce. Jest oczywiste, że mały prezes dążąc do krainy wszechobecnego szczęścia i dobrobytu zgotuje ludziom piekło. I nie będzie to potknięcie w stylu „błędów i wypaczeń” tylko efekt, do którego teraz świadomie dąży”; – „Słusznie!!! Każdy kto jest szczuty powinien tak właśnie zrobić. Chamstwo wyszło na salony i ma się świetnie, nie pozwalajmy na to!” – komentowali internauci.

A jeden z nich przypomniał: – „Zaraz Samuel napisze, że Brejza chce go zrujnować”. To oczywiście aluzja do „Ziemkiewicz pokonany przed sądem. „Sąd Apelacyjny w Warszawie postanowił mnie właśnie zrujnować”.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
AndaRafał PMariola Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Mariola
Mariola

Brawo, panie Brejza. Trzymam kciuki. Nie można poddawać się chamstwu i prostactwu. Rządzą nami obrzydliwi ludzie, którzy nie potrafią w uczciwy sposób wygrywać. Muszą podsłuchiwać, szkalować , obraźać, ja tego nie potrafię zmieść.

Rafał P
Rafał P

Jeśli Sędzia Najwyższy, niejaki ZERRO, przydzieli sprawę swojemu przydupasowi, to sprawa będzie się ciągnęła do sądnych dni PiS-u.

Anda
Anda

Trzeba się spieszyć z pozwami, póki jeszcze działają niezależne sądy. PiS w programie wyborczym już zapowiada, że po wygranych wyborach będzie niszczenie sądów kontynuwał.