Nie ma problemu uchodźców jest problem bandytów z kałasznikowami

Nie ma problemu uchodźców jest problem bandytów z kałasznikowami

„Niech pan przestanie opowiadać o nieistniejących uchodźcach, ale niech pan się zajmie bandytami z kałasznikowami” – zaapelował do szefa MSWiA Mariusza Błaszczaka, były minister spraw wewnętrznych Bartłomiej Sienkiewicz, komentując w TOK FM tragiczną strzelaninę. Ubolewał nad sytuacją, do której doszło podczas akcji antyterrorystów w nocy, z soboty na niedzielę w Wiszni Małej zauważając, że napastnikami nie byli sąsiedzi zza wschodniej granicy, ale polscy obywatele.

„To jest tragedia. To zawsze dla policji jest wielki szok, ale to jest kluczowe wydarzenie” – komentował śmierć jednego z policjantów zaangażowanych w akcję przeciwko przestępcom okradającym bankomat.

Sienkiewicz był zaskoczony, że napastnicy otworzyli ogień z kałasznikowa. „To powinien być alarm dla policji. Jak to się stało, że polscy bandyci posługują się taką bronią?” – pytał.

Stwierdził, że polska policja jest tresowana przez polityków, by nie reagować w odniesieniu do skrajnie prawych środowisk. „Idzie komunikat: Zostawcie ich to są nasi sojusznicy”. Powiedział, że policja wykorzystywana jest przez rządzących w absurdalny sposób. „Co myśleć o tym, kiedy setki policjantów asystują Kaczyńskiemu? To przecież nie ma nic wspólnego z bezpieczeństwem obywateli” – uznał.

 /j/

Źródło: wp.pl

Polecamy również

  •  
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
RozbawionyMordazdradziecka Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Mordazdradziecka
Mordazdradziecka

Widac ze plaszczak az sie prosi zeby nazisci (ktorych tak namietnie i intensywnie holubi) obili mu ten durny, pusty leb.

Rozbawiony
Rozbawiony

„Sienkiewicz był zaskoczony, że napastnicy otworzyli ogień z kałasznikowa. „To powinien być alarm dla policji. Jak to się stało, że polscy bandyci posługują się taką bronią?” – pytał.”

Duże szanse na pierwsze miejsce w kategorii „Najbardziej absurdalna wypowiedż miesiąca ” 🙂