Nie pokażemy, bo nie mamy! NeoKRS nie dysponuje listami osób które poparły kandydatów

Podpisy można wycofać jeśli lista nie jest zagrożona. Mazur "wsypał" Nawackiego. Nowa KRS działa nielegalnie

Senatorowie Bogdan Zdrojewski i Krzysztof Kwiatkowski znalazłszy się w składzie neoKRS porwali się na wojnę o ujawnienie list osób popierających wybranych ostatnio 15 sędziów neoKRS.

 

Uznali to za swój obowiązek i zapowiedzieli, że jeśli ustalą, iż zostało złamane prawo, powiadomią o tym prokuraturę.

Niestety „polegli”! Przewodniczący neoKRS sędzia Leszek Mazur napisał w odpowiedzi Kolegom szczerze i otwarcie…

 

Po prostu KRS nie dysponuje takimi listami, bo po wyborze 15 sędziów, KRS otrzymała w tej sprawie uchwałę Sejmu RP z dnia 6 marca 2018 r. stwierdzającą ten wybór.

Tylko tyle i aż tyle!

/jp/

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

5
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
JanuszDororaZbyszekJacek DolińskiMaciek123454321 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maciek123454321
Maciek123454321

Czyli nasze podejrzenia okazały się słuszne. NIE MA list poparcia. Ergo – neo-KRS do śmietnika. Sukinsyny złamali własną ustawę.

Jacek Doliński
Jacek Doliński

Nie po to PiSi utajnili w ustawie listy poparcia, żeby sobie zawracać głowę zbieraniem jakichś podpisów popierających ich nominatów! A jak się zorientowali że z tego będzie chryja, to już było po mianowaniu neo-KRS. I zebranie podpisów po fakcie byłoby zbyt ryzykowne, bo dla uzyskania różnorodności nazwisk trzeba by wtajemniczyć kilkuset sędziów i ryzyko że sprawa wycieknie graniczyło z pewnością.
Witek i Kaczmarska – radzę zacząć zapoznawać się z więziennym savoir-vivre’m. Za jakiś czas jego znajomość może być dla was szalenie przydatna!

Zbyszek
Zbyszek

Może najwyższy czas, żeby całą opozycja uznała powołanie tej pseudo rady przy popełnieniu przestępstwa oszustwa i stosownie do tego zaczęła postępować? To nie jest ciało powołane przez złamanie konstytucji. To jest ciało powołane w wyniku czynów opisanych w Kodeksie karnym.

Dorora
Dorora

Jest tam jakiś dozorca? To wziąć miotłę i wymieść te pisowskie śmieci.

Janusz
Janusz

W KRS muszą być dokumenty korespondencyjne zgodnie z obowiązującymi przepisami kancelaryjnymi. Tam muszą być komplety podpisów wysłanych do kancelarii Sejmu. Jak niema to nie ma podpisów i to jest tajemnicą wiary.