NIE Z NAMI TE NUMERY, WĄSIK!

Nie, bo nie! Wiceminister Wąsik nie musi odpowiadać na pytania posłów

Prezydent Duda przyklepał Czarnka na ministra edukacji itd. Swój zaklepał swego. Obaj mają takie samo zdanie o tym, że niektórzy ludzie to nie są ludzie. A Czarnek zapostulował, żeby skończyć wreszcie z jakimiś prawami człowieka. Równością itd. Jasne! Jakie prawa człowieka? My możemy robić co chcemy, bo TKM, teraz my, mamy kurwa, władzę!

„Zatrzymany” przez służby mecenas Roman Giertych zasłabł w łazience (ciekawe, znów łazienka, co się tam stało?) i został przewieziony do szpitala. Wówczas niejaki Wąsik, znany z balangi i rozebranych foto z agentem Tomkiem, oświadczył, że mecenas symuluje. „Nie z nami takie numery„, wołał uradowany i upojony władzą do granic szaleństwa. A znana głównie z Twittera niejaka Mazurek, euro-parlamentarzystka, zaćwierkała wdzięcznie, jak na współczującą katoliczkę przystało- „ciekawe czy koledzy już robią zrzutkę na adwokata dla Giertycha„. No po prostu boki zrywać! Czego można się spodziewać po osobie, która po skopaniu przez trzech osiłków pewnego Kodowca rzekła, że poniekąd ich rozumie!

A propos łazienki, to Barbara Blida też była w łazience z agentką i coś poszło nie tak. Co? Nigdy sprawa nie została wyjaśniona. A po śmierci Blidy, Beata Kempa, znana z rozanielonego kołysania się, wraz zresztą z całym rządem, na jakiejś uroczystości ojca PiS-u Rydzyka, powiedziała, „niewinni nie popełniają samobójstwa„. Dość śmiała hipoteza. I jakie katolickie, współodczuwanie traumy! Chyba chodziłam na inne lekcje katechizmu do salki parafialnej. Patrząc w oczy widzów oraz rodziny Blidy palnęła te słowa z telewizora.

Pewien sędzia, ten który odebrał immunitet sędzi Morawiec, mówiąc o postawionych jej zarzutach wydał głos w tej sprawie. Na pytanie, dlaczego zeznania świadków siedzących w areszcie, pojawiają się tak późno, odpowiedział znacząco, z tłustym uśmiechem, że zatrzymani najpierw nie mówią a potem mówią. Co się wykłada, „Jak chcemy to powiesz nam wszystko co chcemy!” Tak jak w areszcie „wydobywczym”, fajna nazwa, co nie?, znajoma Barbary Blidy powiedziała, co chcieli. Potem odwołała, bo była zastraszana. Niestety za późno. Blida już nie żyła. Nikt nie poniósł odpowiedzialności. Mam pretensje do opozycji, że nie domagała się wyjaśnień, codziennie, do skutku!

Wtedy też ziobrzysta Wójcik z równie tłustym uśmiechem, cieszył się, że nie ma wyjątków, że kasta sędziowska… i takie tam dyrdymały. Śmiał mówić o sędzi z 30-to letnim dorobkiem i nieposzlakowana opinią. No ale jakże inaczej, skoro wygrała proces z Ziobrą? Taka mądra, a nie zdawała sobie sprawy co ją czeka?

Schreiber, gdy mówiono o braku poczucia bezpieczeństwa w szkole, o śmierci nauczycieli na Covid, powiedział, że przecież nauczyciele giną też w wypadkach samochodowych. Młode wilczki uczą się bezczelności od starszych kolesiów.

Sasin znany z chęci przyłączenia Warszawy do Zielonki, oraz z drukowania kart widmo, do głosowania widmo, teraz dowalił lekarzom. Brudziński, ten od komunistów i złodziei, jak pan na włościach obśmiewa artystów, którzy nie akceptują rządu, jak taka Janda na ten przykład, a teraz skamlą, żeby rząd dał im coś na przetrwanie zarazy. Dodajmy, podwójnej zarazy! Otóż, nie jesteś Panem na włościach, choć tak ci się wydaje, a artyści nie są twoimi chłopami pańszczyźnianymi. Pieniądze budżetowe nie są twoje. To jest nasz szmal, i my płacimy niemało, obywatelu Brudziński, żeby rząd uczciwie się wywiązywał z obowiązków wobec obywateli.

Zostań patronem KODUJ24.PL

Gdy obserwuję przyśpieszone mordowanie demokracji, pełne pychy, szczytowo bezczelne wypowiedzi, przypominam sobie pewną anegdotę o szczycie bezczelności. Otóż sądzony był morderca rodziców, w ostatnim słowie poprosił o łagodny wymiar kary, gdyż jest sierotą! Sąd się jednak nie przychylił do jego prośby!

Krystyna Kofta

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
jurek
jurek
21 października 2020 08:51

A do kompletu Marek Balicki (dawniej (?) SLD, pełnomocnik rządu Prawa i Sprawiedliwości (!) do spraw reformy w psychiatrii, chyba ze skończoną kadencją) wił się jak mógł, aby redaktorowi Głogowskiemu (TokFM) nie odpowiedzieć konkretnie na pytanie, które mogłoby „partii” zaszkodzić – czy zamknąć cmentarze.

Zbigniew
Zbigniew
23 października 2020 13:59

Wymienieni w artykule wałachy, kolarze, chuligani, złodzieje, łapówkarze, prawdziwi inaczej katolicy , kurduple i kuternogi, zloczyńcy , łapówkarze, oszuści wszyscy oni zapłacą za gnębienie, pychę, samouwielbienie wraz z czarnymi sukienkami aż do bólu. Przekonają się jak smakuje więzienny chleb i czarna zbożowa kawa w obskurnych celach i na łóżkach piętrowych przykrytych siennikiem wypchanym słomą.

feldkurat
feldkurat
23 października 2020 17:10

jeżeli polsky suferen wybierze tą PiS-lamska zbieraninę na trzecia kadencje to możemy sobie wyraźnie powiedzieć – Polska została wymazana z mapy Europy.