„Nie zapładniamy!” – dyżurny satyryk IV RP odpowiada na Strajk Kobiet

„Nie zapładniamy!” – dyżurny satyryk IV RP odpowiada na Strajk Kobiet

Jan Pietrzak w programie TVP przedstawił pomysł na kontrmanifestację mężczyzn pod takich hasłem. Satyryk skrytykował zarówno samą manifestację, jak i jej liderkę, Martę Lempart.

 

Robienie jakiejś wielkiej demonstracji jest nieporozumieniem, aktem złej woli. Żeby jątrzyć, żeby denerwować, żeby wyprowadzać ludzi na ulicę, bo jest epidemia, a może ktoś się zarazi…Dla pani Lempart każdy pretekst jest dobry, żeby robić zadymę. Przecież ona szuka wyłącznie pretekstów. Tym razem jest to walka z Trybunałem Konstytucyjnym, ale każdy pretekst jest dobry” – powiedział. Dodaje też, że liderka Strajku Kobiet jest „nastawiona na agresję… na brzydkie wyrazy” i chodzi jej o „popisanie się przed sponsorami”.

Pietrzak zdecydowanie popiera zakaz aborcji. Uważa, że normy chrześcijańskie muszą być wpisane do Konstytucji. Na antenie poparli go raper Maciej Gnatowski, znany jako Wujek Samo Zło oraz muzyk Jędrzej Kodymowski. Ten ostatni zwrócił uwagę, że do protestów wykorzystuje się naturalny bunt młodzieży.

 

Inaczej interpretuje uzasadnienie wyroku rzecznik Prawo Obywatelskich, Adam Bodnar, zwracając uwagę, że państwo ogranicza w ten sposób prawa kobiet: „państwo chce skazywać na tortury”. Niestety, jego głos nie był słyszalny w TVP. Za to clou programu stanowił pomysł Pietrzaka na kontrmanifestację mężczyzn pod hasłem „panowie, nie zapładniamy”. „Wtedy skończą się te wszystkie problemy” – podsumował.

Zostań patronem KODUJ24.PL

 

To prawda, rozwaga mężczyzn w tej dziedzinie jest wskazana. Jak również branie odpowiedzialności za skutki zapłodnienia, w tym opiekę nad dzieckiem niepełnosprawnym. A w większości wypadków kobieta z takim dzieckiem zostaje sama. Dlatego chce mieć prawo wyboru.

/ep/

Źródło: wprost.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
13 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Obserwator
Obserwator
28 stycznia 2021 12:40

Dziadu, nie jesteś Stańczykiem, jesteś zwykłym błaznem!

Chermes
Chermes
28 stycznia 2021 16:48
Reply to  Obserwator

Określenie „zwykły” to obecnie, dla niego, za dużo. On jest żenująco kiepskim błaznem.
A pomyśleć, że kiedyś, przed laty, był całkiem niezłym satyrykiem.
Co ta demencja starcza z człowieka czyni…

Andrzej
Andrzej
28 stycznia 2021 13:30

Ciekawe czy ma jeszcze czym .

Chermes
Chermes
28 stycznia 2021 16:42
Reply to  Andrzej

Jest prawdziwym mężczyzną. Pozostało mu jeszcze 10 palców i język…
Problem polega na tym, że raczej nie ma chętnych pań (ani panów) na miłosne igraszki z tym ramolem.

Ryszard
Ryszard
28 stycznia 2021 13:53

Pietrzyk, zdziadziały, żałosny satyrze – zapładnianie to chyba dla ciebie pieśń zamierzchłej przeszłości. Ale gdyby nawet, to wątpię, iżby znalazła się pani, która zechciałaby nosić w sobie twój ładunek genetyczny.

irena
irena
28 stycznia 2021 15:19

” Sluchajcie no Pietrzyk „…..w twoim wieku WYMAGANA jest wieksza madrosc…..jesli wiesz jeszcze co znaczy takie slowo !!! Zdziadziales do reszty !!!

Darka
Darka
28 stycznia 2021 15:51

Polska to dziwny kraj. W telewizorniach kilka razy dziennie „idzie” reklama środków na potencję dla podstarzałych lowelasów, a jednocześnie to starsi panowie fundują kobietom piekło. Te same zgredy trąbią, o chronieniu życia , mając w dupie życie swoich partnerek. W imię własnego sumienia z dnia na dzień postanawiają, że płody bez płuc mają się dusić po porodzie, bo tak im nakazuje ich wiara, Własna wrażliwość nakazuje im zostawianie własnych partnerek z upośledzonymi dziećmi, bo oni patrzeć na cierpienie nie mogą. W ramach „klauzuli sumienia” utrudnili dostęp do środków antykoncepcyjnych. Wariatkowo. Byłoby śmiesznie, gdyby nie było strasznie. I jeszcze ten stary satyr, który już dawno stracił kontakt z rzeczywistością. Panie Pietrzak, kończ Waść- wstydu oszczędź, jakby powiedział klasyk. W sprawach prokreacji powinni wypowiadać się ci, których to dotyczy, a nie wspomagający się w/w pigułkami byli faceci

Chermes
Chermes
28 stycznia 2021 16:38

Mógłby sobie, stetryczały dziadzio, pomyśleć nad jakimiś nowymi dowcipami o Gierku i PZPR.
Te „opolskie tłumy” miałyby się z czego śmiać, na koncercie… 🙂

Zwinka
Zwinka
28 stycznia 2021 17:17

A która kobieta chciałaby być zapłodniona przez zbuka…

Janina
Janina
28 stycznia 2021 17:53

Jak pies ogrodnika – sam już nie może, to jakim prawem inni mogą sobie folgować. Rozumiem, gdyby nawoływał do strajku panów ktoś młody, ze sprawnym sprzętem, ale to prawie 84-letnie próchno, któremu już konar nie zapłonie, choćby krzesał do usranej śmierci. Oj, dziadu, dziadu, idź spać, wstydu oszczędź !

marian
marian
29 stycznia 2021 07:00
Reply to  Janina

Nie znoszę Pietrzaka, bo to taki podwórkowy artysta, ale wkurza mnie nazywanie starych ludzi próchnem i to przez Panie, a fe!

andres
andres
29 stycznia 2021 09:00

Panie Pietrzak, pan to już raczej nikogo nie zapłodnisz, nawet jakbyś baaardzo chciał, ale ja bym się tym raczej publicznie nie chwalił.

Jacek
Jacek
29 stycznia 2021 23:40

Na YT – „Jan Pietrzak, lato 1968r”