„Nie znam tej pani w stringach”. Poseł PiS o erotycznym zdjęciu na jego profilu

„Nie znam tej pani w stringach”. Poseł PiS o erotycznym zdjęciu na jego profilu

Wczoraj opisaliśmy sprawę posła Marcina Kamila Duszka, na którego profilu na Facebooku pojawiło się zdjęcie przedstawiające go i nieznaną bliżej kobietę. W komentarzach poseł zamieścił ponadto zdjęcie tej samej kobiety i zdjęcie pośladków. Teraz tłumaczy się z tego „atakiem hakerskim” na jego media społecznościowe.

 

Takie włamanie było już około miesiąc temu – przez Twittera. Inni posłowie również to zgłaszali, bo – tak samo jak ja – padli wcześniej ofiarą takich działań. Chodzi o posłankę Borowiak i posła Melaka. W czwartek rano pracownicy, którzy prowadzą Instagram, poinformowali mnie o włamaniu na konto. Zostało zmienione hasło, ale dalej ktoś próbował manipulować treściami i opisami” – powiedział „Faktowi”.

Sprawę zgłosiłem na policję, poinformowałem służby prasowe. Tyle mogłem zrobić. Czekam na rozwój wydarzeń, na złapanie winowajcy. Nie znam tej pani w stringach, to jest manipulacja zdjęciami” – podsumował w rozmowie z tabloidem.

 

Zapytany przez Wirtualną Polskę wicerzecznik PiS powiedział, że partia nie zamierza zajmować się zbadaniem sprawy związanej z social mediami Duszka.

Sprawę znam wyłącznie z mediów społecznościowych, a pan poseł przekazał na swojej stronie na Facebooku, że nastąpiło włamanie na jego prywatne konto (…). Każdy odpowiada za własne media społecznościowe. (…) Koleżeński sąd dyscyplinarny PiS ani nie ma takich uprawnień statutowych, ani nie jest cyber-grupą dochodzeniowo-śledczą, aby badać tego typu spraw” – zapewnił Radosław Fogiel.

Zostań patronem KODUJ24.PL

/nt/

Źródła: fakt.pl, wp.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zbyszek
Zbyszek
20 listopada 2020 19:41

Czyli, że hakerzy włamali się i założyli kobiecie stringi? Czy jak to rozumieć? Skoro to jemu przeszkadza to niech zdejmie kobiecie te stringi i po kłopocie.

Inna
Inna
21 listopada 2020 05:29

Parafrazując tekst Ignacego Krasickiego..
Był PiS-owiec rzetelny, o sobie nie myślał;
innych nie poniżał i nie wykorzystywał,
nie judził, nie szczuł i nie zmyślał.
Być może to prawda. Taki człek uchował się
tam może. A jednak ja to między bajki włożę.

Maciek123454321
Maciek123454321
21 listopada 2020 08:08

Niejaki Pięta też nie znał pani Izabeli Rek….

HerodAntypis
HerodAntypis
21 listopada 2020 11:01

Toć i duda się nie przyznawał… Katolski syndrom św Piotra. Nim kur zapieje po trzykroć się zaprze.

jan
jan
21 listopada 2020 10:03

ubecja nie umie inaczej,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Kur de Balans
Kur de Balans
21 listopada 2020 12:37

ci hakerzy to tacy źli ludzie. jak można tak włamywać się notorycznie na konta tych cudownych ludzi z pis. co któryś coś głupiego pierdol@@e to tłumaczenie że ktoś mu się na konto włamał. zmieńcie admina jak macie tak chujo@w zabezpieczenia.