„Niech on już wraca na narty”. Lis wyśmiała angielski Andrzeja Dudy

Czy zdanie „Andrzej Duda jest debilem” znieważa?

Dziennikarka Hanna Lis skomentowała na Twitterze popularny w sieci filmik, na którym prezydent Andrzej Duda wypowiada się w języku angielsku w trakcie 46. sesji Rady Praw Człowieka Organizacji Narodów Zjednoczonych.

 

Dziennikarka zwróciła uwagę na wymowę prezydenta i uderzyła w niego ze względu na jego wcześniejsze wypowiedzi na temat tzw. ideologii LGBT.

Nie wiem, co mnie podkusiło, żeby całość obejrzeć. Pomijam koszmarny angielski, ale autor słów ‘próbuje nam się wmówić, że to ludzie, a to po prostu ideologia’, czytający z promptera o poszanowaniu praw człowieka… niech on już wraca na narty. Korytarzem życia, byle szybko” – napisała.

Autorka zacytowanego wpisu nie jest jedyną osobą, która krytycznie odniosła się do wypowiedzi prezydenta. Podobnych komentarzy nie brakuje w całym internecie.

„Taki żart przy poniedziałku, Duda o prawach człowieka, które sam odbiera podpisując to i owo. Żartowniś taki. Wspaniały akcent. Jest progres, umie Pan już przeczytać z kartki w obcym języku. Bardzo dobrze, 3+” – napisał internauta na FB.

 

„Tak przestrzegacie praw człowieka, że odbieracie podstawowe prawa mniejszościom seksualnym i prawo wyboru dla kobiet. No rzeczywiście mamy prawo burzyć się na wschód, jak u nas nie lepiej w niektórych kwestiach… Krzyk na Białoruś czy Rosję, że rozganiają pokojowe protesty, a PiS wysłało tajniaków, żeby tłukli pałkami bezbronnych protestujących. Szczyt hipokryzji” – dodała inna internautka.

Zostań patronem KODUJ24.PL

/nt/

Źródło: wp.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Czytelnik
Czytelnik
25 lutego 2021 18:20

To jest moje marzenie usłyszeć rozmowę Patryka Jakiego z Andrzejem Dudą po angielsku.

HerodAntypis
HerodAntypis
25 lutego 2021 21:11
Reply to  Czytelnik

Ci dwaj po angielsku to tylko u ruskich w Archangielsku. Albo o siedemnastej przy herbacie w Końskich. Nigdzie indziej nikt nie da się nabrać na ich angielski.

Janina
Janina
25 lutego 2021 21:27
Reply to  Czytelnik

Tłuczek z dzbanem – głuche, tępe odgłosy.

Rafapon
Rafapon
25 lutego 2021 22:59
Reply to  Czytelnik

Ale z Ciebie masochista.

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu
25 lutego 2021 23:35
Reply to  Czytelnik

Masochista… 😉

Shaq
Shaq
26 lutego 2021 07:08
Reply to  Czytelnik

Nie bądź okrutny, Jaki ma za bogate słownictwo, które Duda mógłby zrównoważyć jedynie wyszukaną gramatyką. Poza tym obaj zwichnęliby barki próbując rękami wytłumaczyć to, czego nie dałyby rady wypowiedzieć jadaczki.

Aga
Aga
25 lutego 2021 19:59

Zenujacy blazen z usmiechem mongola…nie obrazajac tych z Mongolii.

Predator
Predator
25 lutego 2021 22:05

Od początku mówiłem że duda to idiota i debil, a wypowiadając się po Polsku czy kaleczac Angielski, utwierdza mnie tylko w tym przekonaniu.