„Niech się Pani wstydzi” – pisze Zbigniew Ziobro do komisarz Praw Człowieka Rady Europy

Budka: „Ziobro dzisiaj chowa głowę w piasek”

Piątkowe starcia policji z protestującymi w obronie aresztowanej aktywistki LGBT Margot za zaatakowanie antyaborcyjnej furgonetki, odbiły się szerokim echem na całym świecie.

 

Wydarzenia komentują m.in. dziennikarze, politycy, ludzie kultury. Nie zabrakło również głosu komisarz Praw Człowieka Rady Europy.

Dunja Mijatović zaapelowała o natychmiastowe uwolnienie aktywistki z aresztu, podkreślając, że całe wydarzenie „to mrożący sygnał dla wolności słowa i osób LGBT w Polsce.”

 

Minister sprawiedliwości, Zbigniew Ziobro postanowił odpowiedzieć unijnej komisarz. „Gdyby Panią przemocą wyrzucił ktoś z samochodu, pobił, a w samochodzie koła przebił nożem, uzna Pani, że aresztowanie sprawcy przez sąd to zamach na wolność?

Zostań patronem KODUJ24.PL

Niech się Pani wstydzi swojego apelu w obronie agresora i przeprosi bezbronnego człowieka, pobitego przez aktywistę LGBT!” – napisał polityk na Twitterze, dając tym samym sygnał, że polski rząd nie zamierza zmieniać swojej polityki w kwestii traktowania osób LGBT, jako zagrożenia dla tradycyjnych wartości. 

wb

Źródło: wiadomosci.wp.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

7
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
KundziaJantarolannaPredatorHerodAntypis Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Marek
Marek

Niech się wstydzi zero za twierdzenie, że rozsiewanie kłamstw i szczucie na innych ludzi „nikogo nie krzywdzi” (tak to dokładny cytat zera). A jeszcze bardziej za swojego stronnika i podwładnego, który twierdzi jeszcze coś mocniejszego, że wobec rzekomej radykalizacji mitycznych „lewaków” państwo musi pokazać siłę. Wręcz przeciwnie, państwo demokratyczne w pierwszej kolejności ma rozmawiać, dyskutować, łagodzić, ale oczywiście zerowi, jego partii, stronnikom i wyznawcom nie zależy na demokracji, a tylko i wyłącznie na rozwijaniu państwa autorytarnego, z czym już kompletnie się nie kryją.

jacol
jacol

Chcesz Pan być wielki.?Jesteś Pan maluśki. Jak Pan podskoczysz wyżej niż pozwoli na to Jarek to odejdziesz Pan w niebyt polityczny i historyczny. Czuj duch!!!

HerodAntypis
HerodAntypis

Klasyczne kręcenie kota ogonem, ale kot się kręci, dopóki mu się ogona nie urwie.
Dzieciak latami gnębiony dorasta i w końcu masakruje ojca zwyrodnialca. Dla prokuratora z kaczej łaski jest przestępcą a ciemiężyciel staje się ofiarą. Na samosądy decydują się ludzie doprowadzeni do ostateczności. Wcale nie będę zdziwiony, jak w Polsce pojawi się wariant rumuński. Ktoś w końcu nie wytrzyma!

Predator
Predator

Czekam na ten wariant od dawna bo innego wyjścia już nie ma, a zbysiowi już rączki się trzęsą ze strachu. Gdzie on i kurdupel ucieknie jak przyjdą po nich.

Jantar
Jantar

Zapewne do Erdogana do Turcji. Już któryś ze ściany wschodniej tam zbiegł, plotka głosi dziś z rana, że i Łukaszenka się tam wybrał pod wieczór z rodziną, więc i dla naszych znajdzie się miejsce.

olanna
olanna

Wydaje mi się, że ogon kota już na włosku cieniutkim się trzyma…

Kundzia
Kundzia

Niech się wstydz ziebro i to on powinien przeprosić naród a nie unijna komisarz o ile bezmózgowiec umie przepraszać bo osobiście nie słyszałam aby kogokolwiek przepraszał.On będzie pouczał autorytety co mają robić.Ziebro ty nigdy nie będziesz żadnym autorytetem świat o tobie nie będzie pamiętać.