Niesiołowski do Suskiego: „Ciszej, panie Katarzyno Wielka”

"Nie kieruje wami dążenie do prawdy, ale zwyczajna zemsta"

Podczas dzisiejszego posiedzenia Sejmu Stefan Niesiołowski zgłosił wniosek formalny o udzielenie informacji w sprawie blokowania przez rząd inicjatyw samorządów dotyczących przyjęcia uchodźców. – „Dzisiaj jest Międzynarodowy Dzień Uchodźcy. Niektóre samorządy w Polsce, np. w Bydgoszczy i Sopocie, godzą się na przyjmowanie uchodźców. Dlaczego im w tym przeszkadzacie?” – pytał PiS z mównicy sejmowej Stefan Niesiołowski.

„Samorządy działają wbrew skandalicznym wypowiedziom Beaty Szydło, jak np. ta z Oświęcimia. Słowa te były niegodne premiera, niegodne przyzwoitego człowieka, niegodne człowieka w ogóle. Ciężko uwierzyć, żeby w Oświęcimiu coś równie haniebnego mógł powiedzieć szef polskiego rządu. Wasze walenie w pulpity i wasze chamstwo nic tu nie zmieni” – mówił Niesiołowski.

Wystąpienie Niesiołowskiego przerywane było przez niektórych posłów PiS. – „Ciszej panie Katarzyno Wielka, ty pisowski nieuku” – zakończył swoje przemówienie poseł UED, zwracając się do Marka Suskiego. Jak pamiętamy, Suski „zasłynął” gafą dotyczącą Katarzyny Wielkiej podczas posiedzenia komisji śledczej ds. Amber Gold.
(Źródło: wp.pl)

bt
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

4
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
AlkaSimonaNihilbart Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
bart
bart

Widziałem – kapitalne wystąpienie posła Niesiołoweskiego

Nihil
Nihil

Czekam na więcej wypowiedzi Nisiola.Często są pieniackie Ale trafne.Bolą szczerością.

Simona
Simona

Kocham Pana, Profesorze.

Alka
Alka

Szkoda,ze Milewski nie odpowiedzial wtedy,zamiast Wielka,-po mezu, Romanow.-Na pewno Suski wyslalby wlasciwe sluzby,w celu przesluchania jej.Tej Romanow Katarzyny.o psudonimie „Caryca”.Byloby smieszne,zeby nie bylo tak tragiczne.Moj maz (nie Polak),na moje relacje o sytuacji w Polsce i dzialaniach wrednej zmiany,reaguje dziwnym spojrzeniem,widze wyraznie,ze mi nie wierzy.Raz nawet zaczal niesmialo oponowac „No wiesz,rozumiem,ze ci sie ta wladza nie podoba,ale juz nie przesadzaj,to co mowisz jest kompletnym absurdem”.Dopiero gdy moje znajome Polki,potwierdzily,ze to wszystko dzieje sie naprawde,oczy mu sie zrobily jak patelnie.