Niezaszczepiony personel szkół i przedszkoli zakaża, ale antyszczepionkowcy wiedzą swoje

Niezaszczepiony personel szkół i przedszkoli zakaża, ale antyszczepionkowcy wiedzą swoje

Rok szkolny dopiero co się zaczął, a już w całej Polsce są szkoły oraz przedszkola, w których zawieszono zajęcia z powodu COVID-19.

Szczególnie trudna sytuacja wydaje się w województwie warmińsko-mazurskim.

W powiecie olsztyńskim na kwarantannę trafiło 71 dzieci, w Elblągu to już 150 dzieci.

Jak informuje dyrektor wojewódzkiego sanepidu Janusz Dzisko, przez te kilka dni „ponad 230 dzieci ze szkół na Warmii i Mazurach trafiło na kwarantannę. Źródłem zakażeń jest niezaszczepiony personel placówek”.

Jednocześnie dodaje, że „w 95 proc. źródłem zakażeń są osoby niezaszczepione. Obecnie w szpitalach na Warmii i Mazurach z powodu COVID-19 przebywa ponad 20 osób, 4 są pod respiratorami”.

Niestety, Warmia i Mazury należą do tych regionów, gdzie akcja szczepień przebiega bardzo słabo. Są gminy, w których nie sięga ona nawet 40 procent, a niechlubnym rekordzistą jest gmina Prostki, koło Ełku. Tutaj zaszczepiło się niecałe 30 procent mieszkańców.

Antyszczepionkowcy mają swoje zdanie w tej sprawie:

Ponad 230 dzieci ze szkół na Warmii i Mazurach trafiło na kwarantannę. Źródłem zakażeń jest niezaszczepiony personel placówek – poinformował dyrektor sanepidu…”. 🤣 Trzeba mieć nieźle przetrzebiony mózg, aby napisać takiego typu durnoty. Ja uważam, że źródłem zakażeń są zaszczepieni. Skoro są zwolnieni z wszelkich obostrzeń, to nie przestrzegają żadnych zasad epidemicznych”;

to jest nagonka na szkoły by dzieci szczepić! tak jest tez w Niemczech – największe zagrożenie teraz w szkołach! w Hamburgu w jednej klasie test był u jednego ucznia pozytywny czyli „ma” covid. Uczeń siedzący obok niego ,przed i za nim na kwarantannę ! reszta klasy na lekcje! to jest logika i normalność! apeluję do rodziców -nie bójcie się i nie dajcie swoich dzieci ukłuć ta bronią biol….”;

Goebbels byłby dumny…….Wszystko idzie zgodnie z planem, napisali go sobie w 2017 w formie instruktażu dla takich właśnie pismaków i artykułów potęgujących poczucie strachu. W rzeczywistości nic się nie dzieje. Załączniki A-D przeczytajcie, tylko, wstawcie odpowiednie nazwiska i daty, będziecie w szoku, jaki to jest perfidny plan dociśnięcia nas butem do ziemi”.

A przed nami czwarta fala…

Ratujmy Koduj24.pl - Zrzutka.pl

Tamara Olszewska

Źródło: interia.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jac
Jac
10 września 2021 22:55

Większość ludzi szczepi się ponieważ politycy wprowadzili ograniczenia w poruszaniu się obywateli. Niestety pośród szarych obywateli (czytaj: obywateli kasty niższej) są jednostki , które są członkami nowej religii – szczepionka na korona wirusa da nam szczęście. Ale jak to bywa z religiami , nikt nie mówi , że będziemy mieć jak w niebie ale dopiero po śmierci.

pinki
pinki
11 września 2021 13:41
Reply to  Jac

Ludzie się szczepią z tego samego powodu, dla jakiego ja się zaszczepiłem. Chcemy nabyć odporność przeciw chorobie na którą zmarło pół miliona ludzi na świecie, chronić siebie i nie zarażać innych. Robimy to z własnej woli, pomimo nachalnej propagandy antyszczepionkowców. Proszę, aby osoby niezaszczepione należące do sekty antyszczepionkowej, nie wypowiadały się w moim imieniu. Stanowicie zagrożenie, nie obchodzi was zdrowie innych. Osoby, które z racji zawodu, mają kontakt z innymi, powinny być zawieszone w obowiązkach zawodowych, jeżeli nie chcą się szczepić. Osoby zaszczepione w większości są bezpieczne, ale za pół roku sytuacja może się zmienić. Osoby które się nie szczepią po prostu chcą żyć w warunkach epidemicznych do końca swojego życia. Jako przykład podam epidemię polio, kiedy to również na całym świecie wprowadzono stan kryzysowy, taki sam jaki obowiązuje teraz. Czyli te same zasady z nakazem noszenia maseczek, ograniczaniem kontaktu, itd. Po wprowadzeniu szczepionek świat zapomniał o tej chorobie. Na 36 mln dawek szcczepionki podanych w Polsce zmarło 5 osób. Na covid-19 zmarło w Polsce 75 tys. osób. Chyba jednak warto się szczepić.