Nigdy nie byłem fanem Nawałki. Zaczynał w Milicji Obywatelskiej

Nigdy nie byłem fanem Nawałki. Zaczynał w Milicji Obywatelskiej

O prawdziwych fachowców coraz trudniej, ale za to coraz łatwiej o „ekspertów” znających się na każdej dziedzinie. Nie od dzisiaj wiadomo, że partia rządząca fachowcami stoi, nie dziwi więc wypowiedź posłanki Krystyny Pawłowicz, która po dwóch przegranych meczach polskiej reprezentacji na Mundialu napisała co myśli o ostatnim meczu Polaków: „Jeśli nie ma już żadnych szans na dalszy awans, to jaki jest sens, by zostawać na mundialu dłużej? Obowiązku chyba nie ma. Mecz z Japonią ma być ‚walką o honor’? Jaki, czyj ‚honor’? Honor to byłby szybki powrót, jakieś wspólne przepraszam i zwrot kosztów…”.

Nie wiedzieć, dlaczego internauci bezlitośnie wykpili wypowiedź pani profesor. Drużyna wróciła do kraju i wszyscy szukają godnego następcy trenera Adama Nawałki i nowego prezesa PZPN. Trwają dyskusje, jak skutecznie podnieść polską piłkę z kolan i kto mógłby dokonać tego cudu. Odpowiedź na to pytanie mogła być tylko jedna i padła na antenie Polskiego Radia z ust dziennikarza „Wiadomości” TVP i naczelnego dorzeczy.pl, Antoniego Trzmiela.

https://twitter.com/PiotrHorodenski/status/1012378425334620160

Według niego to „Jarosław Kaczyński powinien przejąć Polski Związek Piłki Nożnej.”  Co więcej, pan redaktor nigdy nie uważał Adama Nawałki za autorytet piłkarski, gdyż ten „zaczynał karierę w Milicji Obywatelskiej”.

Dziennikarzowi „Wiadomości” chyba udało się przebić swoją absurdalną wypowiedzią samą poseł Pawłowicz. Pomijając sympatie i antypatie Trzmiela, warto pamiętać, że Adam Nawałka zaczynał swoją karierę w czasach, gdy kluby sportowe musiały być powiązane z różnymi instytucjami państwowymi. To taka „mała” nieścisłość w wypowiedzi pana redaktora. A my powinniśmy się cieszyć, że znalazł on antidotum na kryzys polskiej piłki i osobę, która – jak się okazuje – zna się dosłownie na wszystkim.

wb

Źródła: natemat.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

6
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
AleksanderPolka gorszego sortuDonatasmętekissa Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
magdalena
magdalena

A gdzie zaczynał karierę prokurator stanu wojennego pisowski komuch Stanisław Piotrowicz?

smętek
smętek

Co też Pani przypomina. Piotrowicz miał nieszczęście urodzić się za wcześnie, ale w dobrej formie dożył czasu kiedy swoje talenty mógł zaoferować Kaczyńskiemu.

Donata
Donata

Nieważne gdzie kto zaczynał, ważne gdzie i jak skończy.

issa
issa

pan kretyn dziennikarz moze niech zapyta mamusi i tatusia, albo i babci oraz dziadka, skoro sam jest niedokształconym jełopem.
Otóż, dziennikarzyno…..w PRL kazdy sportowiec był gdzies zatrudniony, musiał być „gdzieś zatrudniony’. albowiem wtedy nie było sportu zawodowego. Zatrudnienie było fikcyjnie, dziennikarzyno, a sportowiec raczej nie bywał w tej pracy, bowiem nie miał na to czasu, bowiem trenował!
Ale trzmiel bzyczy i bzyczy jak potłuczony, bo niczego innego nie potrafi z siebie wydać. Mózdżek ma adekwatny do nazwiska.
Tak trzymaj, jantoś! sam się w końcu pogrzebiesz, jak kazdy jantoś.

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

No to teraz się zacznie. Piłkarzom też się dostanie. Kilku na pewno wygrzebią pradziadków w Wehrmachcie albo UPA, prababcie w Platerówkach i dziadków w PZPR. Innym wytkną niepolskie pochodzenie: przecież Thiago Cionek to właściwie Brazylijczyk, a Brazylijczycy – wiadomo – nie całkiem biali. A to, że większość gra w zagranicznych klubach, to jawna zdrada. Oj, będzie jazda na patridiotycznym, narodowo-prawicowym koniku, oj będzie.

Aleksander
Aleksander

Antoni Trzmiel znalazł się w szambie TVPiS z własnej woli.Nikt go nie zmuszał do kapieli w tych nieczystościach.Zapewnie w tym szambie skonczy bo to jego środowisko naturalne.