Nitras kontra Terlecki

Lichocka bezkarna. Nitras natomiast karnie pozbawiony 1/4 pensji

W momencie, kiedy Platforma Obywatelska wybierała swojego nowego przewodniczącego, wicemarszałek Sejmu wkroczył do gry. Rzucił w socialmedia sugestię, że po stronie Platformy potrzebna jest … zmiana kandydata na prezydenta.

 

„Poziom opozycyjnych banałów, które wygłasza Kidawa-Błońska jest tak żenujący, a liczba popełnianych błędów tak duża, że w najbliższych tygodniach jest prawdopodobna zmiana kandydata Platformy na prezydenta” – pisał na Twitterze Ryszard Terlecki.

Na wpis wicemarszałka Sejmu zareagował Sławomir Nitras z KO, prawdopodobny przyszły szef klubu tej koalicji w Sejmie. W jaki sposób? Według zasady wet za wet… Zapytał mianowicie, kiedy swojego kandydata zmieni Prawo i Sprawiedliwość.

 

„Przy wyjątkowym braku zręczności A. Dudy na arenie międzynarodowej i jego wyraźnym wycofaniu po Davos widzimy równocześnie nadaktywność międzynarodową M. Morawieckiego. Pani marszałek Witek wciąż zwleka z ogłoszeniem wyborów prezydenckich. Czy PIS serio myśli o zmianie kandydata?” – zapytał polityk.

Prezydentowi wypomniał tym samym jego niedawne wystąpienie przed międzynarodową publicznością w Davos, w trakcie którego Andrzej – „Nie-będą-nam-w-obcych-językach-mówić…” – Duda perorował z zadziwiająco mniejszą niż na „polskim podwórku” swobodą.

mpm
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

4
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Polka gorszego sortuJanikMariaZwinka Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zwinka
Zwinka

Tak. Jestem absolutnie za kandydaturą Jarosława Kaczyńskiego na prezydenta. Polacy nie zasłużyli sobie na kiepską podróbkę, w pocie czoła zapracowali na oryginał; Jakkolwiek to brzmi i wygląda…

Maria
Maria

Za to poziomu wypowiedzi i ogłady tego pana, który „mówi plecami” z niczym porównać się nie da.
Przypomnę, że nie wszyscy oglądający/słuchający są – jak mawia p. Kurski (TVP) „ciemnym ludem”

Janik
Janik

O brzuchomówcach już słyszałem. A tu patrz! cuda pisowskie. Jest plecomówca. Rozumjem, jeśli się wstaje z kolan, trudno mówić brzuchem!

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

Wstawanie z kolan wiąże się z nieprzystojnym wypięciem się, co może skutkować wypowiedzią jeszcze inną częścią ciała. Przepraszam, osoby. 😉