„Noblista na spotkaniu najważniejszych osób na świecie nosi na sobie koszulkę-manifest”

„Noblista na spotkaniu najważniejszych osób na świecie nosi na sobie koszulkę-manifest”

– „Jestem pod wrażeniem postawy Pana Prezydenta Wałęsy. Dzisiejsza, odważna „manifestacja”, to kolejne potwierdzenie, dlaczego został liderem Solidarności, dlaczego szanują go ludzie na całym świecie, dlaczego zapisał się w historii. Mali zawistni ludzie tego nie zniszczą” – to reakcja jednego z internautów na założenie przez Lecha Wałęsy koszulki z napisem „Konstytucja” na pogrzeb prezydenta USA Georga H.W. Busha.

Prawicowe media i portale wręcz prześcigały się w dyskredytowaniu Wałęsy.

„Noblista uczestniczy w spotkaniu najważniejszych osób na świecie, nosi na sobie koszulkę-manifest, a prawicowi dziennikarze twierdzą, że nikt z Nim nie zamieni słowa. A dzięki temu manifestowi o łamaniu przez PiS Konstytucji napiszą jutro wszyscy. I to tych dziennikarzy boli” – skomentował na Twitterze prof. Marcin Matczak.

Lech Wałęsa na swoim profilu na Twitterze umieścił zdjęcia, na których widać, jak po uroczystości, witają się z nim Hillary i Bill Clintonowie oraz Barack Obama. – „A czy Andrzej Duda może pochwalić się takimi zdjęciami? Bo nie wiem …. nie zauważyłem …. konie były?”. To oczywiście aluzja do selfie, które zrobił sobie z koniem Andrzej Duda podczas wystawy rolniczej.

„Jaka jest różnica między Wałęsą w USA a Dudą w USA? Z Wałęsą każdy chce sobie zrobić zdjęcie. Duda by chciał sobie zrobić zdjęcie z każdym” – spuentował inny internauta.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

4
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
szary człowiekGrześBartNihil Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Nihil
Nihil

Bo o ludziach którzy zmienili świat na dobre każdy przyzwoity człowiek pamięta, a miernoty nie są nawet tłem przy okazji taki ceremonii. Brawo Lechu

Bart
Bart

Brawo Lechu. Historia po raz kolejny bierze zakręt.

Grześ
Grześ

nasza obecna ,,miłościwie panująca nam ekscelencja,, stała pewnie w kruchcie i stąd nie załapała się foto a pan Wałęsa proszę w głównej nawie kościoła.

szary człowiek
szary człowiek

Świat wie czyje zasługi w obalaniu komuny w Polsce są największe…..!
Choćby pisuary zakłamywały całą najnowszą historię Polski, to i tak świat demokratyczny wie jak to było i czyja to zasługa!