Nocne koszmary Krystyny Pawłowicz. „Bierz od PIS, ale nie kwituj”

„Gdyby nie globalizm, nie byłoby „pandemii”, czyli Krystyna Pawłowicz już wie, skąd wziął się koronawirus…

Krystyna Pawłowicz w histerycznej serii wpisów zaapelowała do wyborców o poparcie PiS w zbliżających się wyborach do Parlamentu Europejskiego. Wpisy posłanki wiele mówią o pesymistycznych tendencjach obecnych w partii rządzącej.

„Wynik wyborów jest w rękach MNIEJSZYCH MIAST i WSI. SYMPATYCY Prawa i Sprawiedliwości mobilizujcie tam mieszkańców. Udział w tych wyborach jest w najżywotniejszym ICH interesie ! W razie przegranej PIS oni stracą NAJWIĘCEJ bo i na reformach PIS zyskali NAJWIĘCEJ. MOBILIZACJA PEŁNA”  – w ten sposób Pawłowicz rozpoczęła serię wieczornych wpisów na Twitterze.

Dalej było już tylko bardziej dramatycznie. „MOBILIZUJMY innych, szczególnie mieszkańców małych miast i wsi, których PO, PSL i reszta opozycji szczególnie upokarza i okłamuje. Szydzi z ich stylu życia, wiary i tradycji. W żywotnym interesie mieszkańców mniejszych miejscowości jest oddanie głosu na PIS, który przywrócił im godność” – kontynuowała kontrowersyjna posłanka.

„NIE słuchajcie drwin i „porad”, które dają ludzie nieuczciwi: „Bierz od PIS, ale nie kwituj” i głosuj na tych, co cię upokarzali i okłamywali. I rechot oszustów z nadzieją, że znowu uda im się z Was zrobić niemyślące kukiełki… A właśnie postąp UCZCIWIE – WEŹ PIS-owi POKWITUJ!” – brnęła w niezrozumiałym języku.

„WIEŚ i mniejsze miasta NAJBARDZIEJ skorzystały na reformach PIS i dobrych zmianach w Polsce. CZY potraficie jeszcze stanąć do walki o UTRZYMANIE tych DOBRYCH zmian dla swych siebie i swych dzieci ,obronę uzyskanych od PIS nowych możliwości? DŹCIE 26 V, dajcie głos na PIS lista 4” – dodała nad ranem Pawłowicz.

Ta noc z pewnością była dla posłanki Pawłowicz bardzo długa… Czy rzeczywiście PiS ma się czego obawiać?

/nt/

Źródło: natemat.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

10
Dodaj komentarz

avatar
8 Comment threads
2 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
KrzysztofMaciejparagraf22JaninaJabis Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maciek123454321
Maciek123454321

Nie udało się pisiorom zakneblowanie tej wariatki. A może to i dobrze?……… Ona jest chyba rzeczywiście szczerze przerażona.

Zbyszek
Zbyszek

Jakaś dziwna logika. Zamieszkiwanie małej wsi czyni że mnie idiotę?

Maciej
Maciej

Nie, najważniejsze jest to aby nie dać myśleć za siebie. A Twój wpis jest wspaniały.

Krzysztof
Krzysztof

Interesujący tok myślenia panny Krysi… Może to trzeba leczyć?

Zwinka
Zwinka

Ten babski silnik w końcu się zatrze.

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

Kobita gardłuje, jakby to były krajowe wybory parlamentarne, a nie eurowybory. Ma już tak zryty beret (to cytat z jej kolegi ministra), że wszystko jej się kompletnie pokałapućkało. Aż bierze ciekawość, co będzie plotła przed jesiennymi wyborami.

Andy
Andy

Mieszkam na wsi. Ja, moja rodzina i moi znajomi deklarujemy szczerą i niezłomną niechęć do PiS.
Tweety Pawłowicz tego nie zmienią.

Jabis
Jabis

CÓŚ … to wygląda na ostatnie podrygi konającej ostrygi? A miała siedzieć w szafie jak MACIUR-WOJENNY.
Musi, że ona też (jak ten austriacki Heinz-Christian Strache) … opłacana jest przez Putlera. Ale prawiczkom wicekanclerz numerek wywinął. Sprawdzić powiązania PIS z FPOe … i wszystko będzie jasne!

Janina
Janina

A cóż ta warszawianka sobie myśli?! Że jak ktoś jest ze wsi lub małego miasta, to trzeba takiego ” wsiowego niedojdę ” uświadamiać w taki prymitywny sposób ? Mamy oczy i widzimy, mamy uszy i słyszymy, mamy mózgi i myślimy, kojarzymy, I pamięć mamy niezgorszą. WSZYSTKO PAMIĘTAMY ! Wykorzystamy nasze prawa wyborcze według własnej wiedzy, a nie po takim prostackim „szkoleniu” tej nawiedzonej funkcjonariuszki „jedynej słusznej partii”.

paragraf22
paragraf22

„Wynik wyborów jest w rękach WIĘKSZYCH MIAST. SYMPATYCY KE. mobilizujcie tam mieszkańców.”