Nowa jakość w Sejmie! Sławomir Nitras obrzucony obelgami przez posłów PiSu

Ruszył proces Nitras kontra Sejm za decyzje Kuchcińskiego, dot. nękania i zastraszania posła PO

Poseł PO Sławomir Nitras od dawna ma ciężkie życie w Sejmie. Potrafi wystąpić ostro, płomiennie i dosadnie. Marszałek Kuchciński nie znosił Nitrasa od dawna i dlatego od dawna karał go finansowo. Zabierał mu kilkakrotnie połowę uposażenia na 2 lub 3 miesiące. W sumie ponad rok Nitras dostawał tylko połowę pensji.

 

To jednak go nie zniechęcało. Robił swoje. Kiedy ujawnił dwa tygodnie temu informację o lotach marszałka Kuchcińskiego, nie przypuszczał, że ostatecznie sprawa się tak rozkręci, że doprowadzi do odwołania drugiej osoby w państwie.


Dziś PiS nie znosi posła Nitrasa jeszcze bardziej. Nie dało się tego ukryć podczas debaty sejmowej przed wyborem nowego marszałka. Nitras stał się jednym z głównych bohaterów tej burzliwej dyskusji. Pisaliśmy o tym w artykule „Piekło w Sejmie. Ryszard Terlecki bezradny wobec oskarżeń posła Nitrasa”

 

Prowadzący obrady Ryszard Terlecki wielokrotnie wyłączał Nitrasowi mikrofon. W pewnym momencie, nie wiedzieć czemu, niektórzy posłowie PiSu zaczęli krzyczeć w kierunku Nitrasa, „ty narkomanie”, „ty ćpunie”. W tym czasie reszta posłów PiSu rechotała.

W „Wywiadzie politycznym” TOK FM. Nitras bezwzględnie zaprzeczał jakoby kiedykolwiek brał narkotyki. –„W życiu żadnego narkotyku nie brałem, nawet nie wiem, jak to się robi” –  podkreślał, i dodał „To, że to krzyczy Tarczyński, nie ma dla mnie znaczenia. Jeśli rechocze z tego Kaczyński, trochę mnie razi”– mówił Nitras.

Pomimo nieprzyjemnej awantury sejmowej, w tym samym wywiadzie, poseł Sławomir Nitras, mówiąc o odwołaniu Kuchcińskiego, stwierdził, że cieszy się z tego, iż „walec PiS-owski, który dysponuje każdą władzą w Polsce, jednak się przed czymś cofnął”.

/md/

Źródło: TOK FM

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

10
Dodaj komentarz

avatar
8 Comment threads
2 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
SławomirJabisKrystynaKrzysztofMiranda Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maciek123454321
Maciek123454321

Zobaczycie, Nitras w Zachodniopomorskim przebije wynikiem Arłukowicza. Kuźwa, kocham tego gościa!!!!!! Jedynką PiS-u w Szczecinie jest Marek Grób-arczyk. Dla niepoinformowanych – to jest minister od żeglugi – ten PiSpec od stępki, który ostatnio tłumaczył, dlaczego promy – tak szumnie zapowiedziane 2 lata temu – nie powstały. Proszę Państwa, ten pan nazywa się Marek Grób, -arczyk odleciało.

Jabis
Jabis

Nitras nie startuje w Szczecinie … tylko w Koszalinie.

Aleksander
Aleksander

Te okrzyki posłów PiS były chyba skierowane do marszałka Terleckiego.
Natomiast faktem jest,że słowa prawdy powodują rozdrażnienie prawej strony sejmu.

Krystyna
Krystyna

Racja, przecież to moglo się tylko do Terlecki ego odnosić. Kaczor tego nie załapał!

Grzegorz
Grzegorz

Chodzenie do spowiedzi to jak chodzenie do spowiedzi do J.Kaczyńskiego. Kościół katolicki nagrywa przy spowiedzi a później ma „haki” na ludzi a dane o grzechach przekazuje „wocofi”.

Funkcjonariusze Kurskiego
Funkcjonariusze Kurskiego

Kaczonogi już od dawna stosuje tą strategię. Wystarczy sobie przypomnieć Kaza Marcinkiewicza, który gdy został premierem i nie stanowił zagrożenia dla małego był OK ale został odwołany bo stał się zbyt popularny i nie kłaniał się nisko małemu kaczorowi.

awajz
awajz

to chyba krzyczeli do terleckiego a nie do Nitrasa

Miranda
Miranda

„Kto kogo przeżywa tak samo się nazywa” tego uczą już w przedszkolu. Ale posłowie PISu nie wiedzą ,co to Kindersztuba.
Posłowie PISu nie lubią ludzi myślących , samodzielnych takich jak poseł Sławomir Nitras. Są zawsze na zawołanie Prezesa Narodu i gotowi na jego obronę z pianą na ustach , bo jak tylko padało jego nazwisko w wystąpieniu posła Nitrasa dostawali spazmów . 245 głosów za Witkową tylko potwierdza sekciarstwo ugrupowania PiS, łapki w górę , zero wątpliwości. Wódz z partią , partia z Wodzem .

Krzysztof
Krzysztof

Te znaki dawane przez kanalię,to się powinno pokazywać. na okrągło To obraz naszego państwa ,gdzie oszalały guru ,ręcznie steruje państwem

Sławomir
Sławomir

Pan Nitras nie ma się czym przejmować, oni krzyczeli do swojego kumpla Terleckiego.
Powinien zareagować:”panie Marszałku, koledzy do Pana krzyczą”!