Nowa kamienica Banasia, czyli „Pracownia architektury wnętrz Lupanar” w akcji

Nowa kamienica Banasia, czyli „Pracownia architektury wnętrz Lupanar” w akcji

Lotna Brygada Opozycji tym razem postanowiła pomóc Marianowi Banasiowi. Działacze pojawili się w siedzibie Najwyższej Izby Kontroli w Warszawie. Nagranie z akcji przeprowadzkowej pojawiło się na Twitterze Wolne Media.

 

Przedstawili się jako „Pracownia architektoniczna Lupanar” zdumionym strażnikom w NIK. Przynieśli lampy, czerwone firanki i kotary, materace, „ozdobny” kryształ, a nawet zegar, którzy odmierzać miał czas w pokojach na godziny. Nie zapomnieli o… wałkach.

Niestety – jak stwierdził strażnik – „szefa nie ma”. Niezrażeni działacze powiedzieli, że przyjdą później, niech tylko Banaś do nich zadzwoni.

 

– „Godni następcy Pomarańczowej Alternatywy. No cóż, skoro komuna też jakby wróciła”; – „Przynajmniej poczucia humoru PiS nie jest w stanie skasować”; – „Boszsz! Może śmiechem, da się ich zneutralizować. Przepięknościowe!”; – „Szacun za inwencję i pomysł pokazania świata PiSLandii, podobnie jak Bareja pokazywał śmieszność rzeczywistości PRLu”; – „Trzeba następnym razem pancernika przeprowadzić. Maskotkę Banasia” – komentowali internauci.

Przypomnijmy, że Lotna Brygada Opozycji próbowała także pomóc marszałkowi Senatu Stanisławowi Karczewskiemu w wyprowadzce z rządowej willi. Pisaliśmy o tym w artykule „Panie hrabio Karczewski! Pan nie zapomni zabrać portretu za 7.700 złotych”.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

5
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
EwaMemiśTeresaHerodAntypisZwinka Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zwinka
Zwinka

No i oczywiście niezmordowany pan Arkadiusz Szczurek ! 😀 Brawo, Lotna Brygada ! Śmiech to zdrowie i całkiem niezła broń !

HerodAntypis
HerodAntypis

Najpierw LGBT teraz LBO. Wykończą ich te skróty.

Teresa
Teresa

Gratuluję poczucia humoru i pomysłu

Memiś
Memiś

Oni są bezbłędni!

Ewa
Ewa

SUPER !!!