Nowa strategia Prawa i Sprawiedliwości. Są instrukcje

Nowa strategia Prawa i Sprawiedliwości. Są instrukcje

Zaskakującej wysokości gratyfikacje i konfliktowa sytuacja na arenie międzynarodowej, wywołana przez nieodpowiedzialne posunięcia PiS–owskiej władzy, wywołały nie lada popłoch w szeregach partii rządzącej, ale prezes da radę… Prawicowi posłowie mają się trzymać jego wytycznych i odpierając ataki opozycji, uderzać właśnie w nią oraz część niepokornych mediów.

„Super Express” informuje, że dotarł do wewnętrznych instrukcji dla polityków PiS w tej sprawie.

„Dwustronna współpraca strategiczna z USA nie jest zagrożona. Kontakty pozostają na dotychczasowym poziomie. Publikowanie takich informacji świadczy o wojnie informacyjnej prowadzonej z polskim rządem przy pomocy fake newsów. Dziś wielu dziennikarzy nie jest w stanie przeprosić za takie zachowanie” – to fragment przekazu, do którego dotarła gazeta.

Informuje przy okazji, że posłowie PiS mają juz przygotowane formułki na okoliczność afery z nagrodami. Przede wszystkim mają atakować opozycję. „Premie dla członków rządu to nie były jednorazowe nagrody. Opozycja posługuje się zsumowanymi kwotami, aby wywołać medialny poklask. Jeśli PO przeszkadzają nagrody, niech zaczną od sprzątania swojego podwórka. Byli ministrowie i powiązani z nimi urzędnicy powinni przekazać swoje nagrody z ośmiu lat rządów na Caritas” – tak brzmią wytyczne PiS.

Faktycznie, grozą wieje od tych stwierdzeń. Opozycja powinna się bać

/p/

źródło: Se.pl

Polecamy również

  •  
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

6
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
4 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Maciek123454321babcia MirkaZgredzinkaMaciekwika Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zwinka
Zwinka

Ale dlaczego na Caritas, a nie od razu do Torunia ???

wika
wika

Bo najpierw trzeba przeprać te pieniądze 🙂

Maciek
Maciek

No super. Jakoś nie dociera do tej bandy, że nagrody owszem, były wypłacane, ale URZĘDNIKOM, a nie ministrom. Raczej nie tyle „nie dociera”, co „nie chce dotrzeć”. Bo nie pasuje pisuarom do obrazka. I jakoś nie może skończyć się zdarta płyta „przez 8 lat rządów PO…” Czy pisowska banda nie rozumie, że mogła odsunąć PO i PSL już w 2011 roku, ale niestety banda nie umiała tego zrobić. A teraz…. już zacieram ręce, jak w listopadzie dostaną w dupę w wyborach samorządowych. Ustawa rolna już robi swoje. Teraz przyszła ustawa o zakazie handlu, w terenie ludzie widzą, jak się zachowują… Czytaj więcej »

Zgredzinka
Zgredzinka

Maciek, skąd u Ciebie taki optymizm?
Pokazywane sondaże wcale nie potwierdzają takich zjawisk.
Rozumiem, że propaganda działa, ale żeby aż tak zakłamywała obraz rzeczywistości?
Myślę, że przy tak słabej opozycji pisuary jeszcze trochę napsują nam krwi, gdyż nie spodziewam się dużej frekwencji wyborczej.
Chyba, że teraz (mimo niewątpliwych fałszerstw wyborczych ) jednak wygrajają kandydaci niezależni, a do czasu wyborów parlamentarnych powstanie jednak jakaś sensowna alternatywa polityczna.

babcia Mirka
babcia Mirka

Zlikwidować „pisuary”? Bidetów nie ma większość Polaków a ten namawia do robienia po krzakach!

Maciek123454321
Maciek123454321

Babciu, przecież ty nie potrzebujesz pisuaru. Robisz przecież do muszli, no, chyba, że się mylę…