Nowe doniesienia z frontu walki! Nacjonaliści z ONR tworzą Brygady Narodowe

Kto teraz  przeprosi „zapuszkowanych”, pobitych i poszarpanych za przeszkadzanie ONR w marszach?

Obóz Narodowo-Radykalny dołączył do krucjaty przeciwko Strajkowi Kobiet. Nacjonaliści zdecydowali się powołać formację o nazwie „Brygady Narodowe”.

W związku z gwałtownie rosnącą falą skrajnie lewicowej agresji, która wymierzona jest w dużej mierze w Kościół i miejsca kultu religijnego oraz pamięci narodowej, Zarząd Główny Obozu Narodowo-Radykalnego ogłasza powołanie do życia Brygad Narodowych” – ONR-owcy poinformowali w komunikacie.

 

Członkowie „Brygad Narodowych”, w założeniach, mają bronić świątyń przed domniemanymi „bojówkarskimi” atakami i „prowokacjami neomarksistów”. Nacjonaliści mają m.in. szkolić się w zakresie sztuk walki, strzelectwa i survivalu.

Przeszkolenie „Brygad Narodowych” w takim wydaniu ma uczynić z ich członków „politycznych żołnierzy” Obozu Narodowo-Radykalnego i skrajnej prawicy.

„Brygady Narodowe” rozpoczęły już nabór do swojej paramilitarnej organizacji. Chętne osoby mogą wysyłać do „BN” maile ze swoimi akcesami członkostwa.

 

Wcześniej, środowiska związane z Marszem Niepodległości, powołały własne jednostki  o mocnej nazwie – „Straż Narodowa”. Członkowie tego ruchu uczestniczyli już w przepychankach z przeciwnikami zakazu aborcji w kilku miastach kraju.

Zostań patronem KODUJ24.PL

/nt/

Źródło: wprost.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
18 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zwinka
Zwinka
28 października 2020 18:27

Będą chodzić z transparentami ze starym, kościelnym hasłem: jak się baby nie bije, to w niej wątroba gnije?

olanka
olanka
29 października 2020 11:17
Reply to  Zwinka

Obawiam się, że to nie transparenty będą ich „rekwizytami”….

Sarna
Sarna
28 października 2020 18:55

Ale wiecie, że taki incydent z wtargnięciem do kościoła i pomazaniem elewacji był jeden? Dokładnie to w niedzielę. To jedno zdarzenie powoduje, że w „dużej mierze” protest jest wymierzony w Kościół i miejsca kultu religijnego. Serio?

Marek
Marek
28 października 2020 22:49
Reply to  Sarna

Nie jeden tylko kilkanaście, ale sens pani wypowiedzi nadal pozostaje. Oto przecież chodzi w taktyce kato-faszystów, oni muszą kłamać, manipulować, naginać fakty i wyolbrzymiać, bo za nimi nic nie stoi, ani prawda ani racja moralna. Tylko, że ani racją, ani prawdą, ani prawem niczego się nie zmieni. Dobrze je mieć bo one sprawiają, że walczy się o słuszną sprawę, ale do wygrania to za mało.

Dociekliwy
Dociekliwy
28 października 2020 19:20

Może to nie takie złe. Będzie można in situ zmierzyć rzeczywisty podział. Swoją drogą gdyby wynik był nie korzystny dla tych herosów to nauka survivalu może im się przydać.

Gilgamesh
Gilgamesh
28 października 2020 19:42

Brunatni bandyci z Bogiem na ustach wyjdą na ulicę zwalczać Polaków. W Polsce odradza się nazizm. Czas oliwić mój pistolet

daroo
daroo
29 października 2020 14:49
Reply to  Gilgamesh

Nie chwal się bo ci „wjadą” o 6:00 i zabiorą

Maciek123454321
Maciek123454321
28 października 2020 20:45

No i niech się pokażą, ilu ich jest. Niech się no tylko pokażą, pierdolone tchórze.

Zwinka
Zwinka
29 października 2020 01:33

Już wieczorem pobili ludzi we Wrocławiu. Bez związku z kościołem. „Bohaterskie” ciołki posłuchały wezwania zgreda.

Bart
Bart
29 października 2020 08:51

Błaszczak ich uzbroi.

AntyKaczor
AntyKaczor
29 października 2020 10:09

To już było. Przed wojną w latach 30-tych bojówki SA, później rok 68 rękami robotników walczono że studentami i inteligencją. Żeby nie używać aparatu przemocy rękami pożytecznych idiotów władza załatwia sprawy. To lud walczy o „wartości”. Kaczyński w najbardziej podły sposób usiłuje utrzymać się przy władzy biorąc przykład z czasów dyktatur. On i jego poplecznicy wiedza, że to jest ich być albo nie być. Potem czeka ich zasłużona kara, hańba i potępienie. Ma ktoś jeszcze co do tej formacji jakieś wątpliwości? Jeśli to nie da efektów będą strzelać. Tak na naszych oczach rodzi się zbrodniarz.

daroo
daroo
29 października 2020 14:47
Reply to  AntyKaczor

„…Zabij człowieka , zostaniesz mordercą , zabij setki ludzi , zostaniesz potworem ale gdy zabijesz tysiące możliwe że okrzykną cię bogiem i będą wielbić…” o to chyba chodzi temu dewiantowi z Żoliborza

Zgredzinka
Zgredzinka
29 października 2020 10:16

Teraz na polecenie Kamińskiego policja będzie chroniła tylko pisdzielców i ich biura oraz kościoły, a to oznacza, że zgodnie z wezwaniem Konusa bojówki narodowców i kiboli będą bezkarnie rozprawiały się z protestującymi.
Na piątkowy protest w Warszawie kobiety powinny dotrzeć w asyście swoich mężów i to uzbrojonych przynajmniej w gaz pieprzowy, bo jak po drugiej stronie stanie 150 tysięczna armia uczestników Marszu Równości, to poniektórzy mogą już więcej swoich towarzyszek życia nie zobaczyć.

daroo
daroo
29 października 2020 14:32
Reply to  Zgredzinka

Chyba „Marszu Niepodległości”? bo uczestników Marszu Równości to ci „naziole” zwalczali m.in w Białymstoku sorry za OT 🙂

Predator
Predator
29 października 2020 15:57
Reply to  daroo

Jak wyjdzie milion ludzi to te prawicowe pacynki będą spierdalać gdzie pieprz rośnie

Zgredzinka
Zgredzinka
29 października 2020 17:10
Reply to  daroo

Oczywiście, że pisząc właśnie ten marsz miałam na myśli.
Nie wiem skąd mi się przyplątał ten tak diametralnie róźny.
Dzięki za sprostowanie.
Pozdrawiam serdecznie

Czytelnik
Czytelnik
29 października 2020 11:10

Dziewczynki i chłopcy z ONR może na dobry początek zrobicie matury?

Zwinka
Zwinka
30 października 2020 02:13
Reply to  Czytelnik

Ale po co im to ?