„Nowe elity” przed sądem. „Wyp***dalaj stąd! Mi nie zależy, mogę ci je**ąć i c**j!”

"Nowe elity" pod sądem. "Wyp***dalaj stąd! Mi nie zależy, mogę ci je**ąć i c**j!"

Na wydarzeniu, zorganizowanym przez kontrowersyjnego działacza KPN Adama Słomkę i promowanym przez szefa prawicowej „Gazety Polskiej” Tomasza Sakiewicza pojawił się sam „kwiat” PiSowskiej Polski.

 

Niefortunna ekipa działaczy pole do „popisu” znalazła dla siebie przed Sądem Najwyższym, gdzie przy braku pożądanej frekwencji dali upust swojej frustracji: „Wyp***dalaj stąd! Mi nie zależy, mogę ci je**ąć i c**j!” – takimi słowami zwrócił się do dziennikarza jeden z uczestników kontrmanifestacji.

Na zdjęciach widać przy tym zaledwie garstkę działaczy, szczelnie otoczonych przez kordon policji.

 

Przy okazji serwis wolne-media.pl zarejestrował wymianę „uwag” z jednym z uczestników kontrmanifestacji.

Wyp***dalaj stąd! Co ty wariata ze mnie robisz, myślisz, że ja nie wiem? Wyp***dalaj stąd! Sp***dalaj stąd bo możesz zarobić w nocha. Mi nie zależy, mogę ci je**ąć i c**j – pokrzykiwał starszy pan.

Następnie do „dyskusji” włączyli się kolejni protestujący. Pytali dziennikarza m.in.: „Kto ci płaci?”, „Z esbecji jesteś?”. Na pytanie przeciwko czemu protestują, kolejny z mężczyzn odpowiedział: „Żeby tacy jak ty siedzieli u Putina. Jesteście totalitarystami, nazistami, komunistami!”.

Na Twitterze oburzenie, ale i spora dawka drwin. Internauci zwracają uwagę na przesadną ilość policyjnych suk chroniących PiSowskich „wysłanników”. Pytają czy to może demonstrowały radiowozy i z ich wyliczeń wynika, że jedna „suka” przypadała na pięciu „demonstrantów”. Lepsza obstawa jak prezydenta i premiera łącznie – zauważają …Dociekają też, gdzie sam Sakiewicz?

/j/
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
11 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Maciej
Maciej
12 stycznia 2020 13:00

Przeczytałem! Zestawienie informacji wywołuje u mnie, starego faceta gorsze nastroje niż w czasie okupacji, bo nie wolno we własnym kraju działać konspiracyjnie. To niepatriotyczne…. ale wielu polityków tak właśnie robi …. przy czym, to oni nazywają sami siebie patriotami. Głupi…. czy fałszywi…???

Maciek123454321
Maciek123454321
12 stycznia 2020 15:12
Reply to  Maciej

Niemieccy okupanci poruszali się po terenie okupowanej Polski wyłącznie w silnej obstawie policyjnej. Pisowscy okupanci zachowują się tak samo. Ale faktycznie, drogi Imienniku, ich metody działania są utajnione i konspiracyjne. Kompletna schizofrenia, rządzą Polską i jednocześnie konspirują przeciwko narodowi. Na dodatek są skończonymi tchórzami. Za wszystkie inwektywy, które posłałem na tym forum w ciągu ostatnich 4 lat pod adresem konkretnych osób (w tym wrzeszczącej kukły zwanej prezydentem, kłamcy zwanego premierem, podłego konusa zwanego prezesem i wielu pomniejszych skurwysynków) już dawno powinienem mieć kilkanaście spraw sądowych o naruszenie dobrego imienia tychże. A tu nic…

antymoher
antymoher
13 stycznia 2020 18:27

Oj ,nie wywołuj wilka z lasu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!niebawem katole zajmą się nami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ewa
ewa
12 stycznia 2020 13:40

i tacy ludzie s;prawili, że mamy to co mamy

janek
janek
12 stycznia 2020 13:56

Proszę nie krytykować tego staruszka,bo to prawdziwy „katolik”.

Zbyszek
Zbyszek
12 stycznia 2020 14:51

Czy Polacy na pewno są Chrystusem narodów?

ech
ech
12 stycznia 2020 16:24

Pisuarskie mendy……Dostali „pińcet+” i im wszystko wolno.Żer też zawsze znajdą się takie prymitywne i chamskie oszołomy.

D..a Jasiu
D..a Jasiu
12 stycznia 2020 18:07

Dlaczego wobec takiego słownictwa nie reagowała policja ?

daroo
daroo
13 stycznia 2020 08:32
Reply to  D..a Jasiu

Bo to ostatnimi czasy mowa „miłości” wg. betonu PiSowskiego jest a policja wiadomo czyja jest

Marek
Marek
13 stycznia 2020 11:14
Reply to  D..a Jasiu

Bo w kraju coraz mniej policji. Najbardziej widoczna jest milicja pod całkowitym wpływem partii, a ta ma selektywne i subiektywne zmysły. I słów faszystów na marszach ONRu, czy działań zwolenników pis to zwyczajnie nie rejestrują, ale działania ich przeciwników czy zwyczajnie ludzi wolnych i inteligentnych to zauważą i przyjadą z drugiego końca kraju nawet do rzuconego na ulicę papierka więc uważajmy.

Janina
Janina
13 stycznia 2020 14:12
Reply to  D..a Jasiu

Bo policja ma patent a nawet nakaz do ścigania tylko jednego człowieka za brzydkie słowa – Jurka Owsiaka !