Nowomowa Jarosława Kaczyńskiego na konwencji partii w Lublinie

Nowomowa Jarosława Kaczyńskiego na konwencji partii w Lublinie

Podczas konwencji PiS w Lublinie prezes partii tradycyjnie pełnymi garściami i w pięknych, propagandowych słowach składał kolejne obietnice wyborcze, przedstawiał swoją partię, jako jedynego gwaranta rozwoju i dobrobytu Polski

 

Tradycyjnie nie mogło zabraknąć ataku na Donalda Tuska i poprzednie rządy PO-PSL. Tym razem pan prezes w swoim stylu stwierdził, że poprzednicy nie podchodzili rzetelnie do swoich obowiązków, a jedynie bawili się w kierowanie państwem.

Ta władza to była po prostu zabawa we władzę, zabawa w rządzenie – dobre wina, cygara, haratanie w gałę. Nawet nie chcieli chcieć. Cała ta władza lubiła widowiska. Nas to kosztowało zatrzymanie w rozwoju” – grzmiał z mównicy Jarosław Kaczyński.

 

Niestety, jak można się było spodziewać, w wystąpieniu prezesa PiS zabrakło samokrytyki czy choćby cienia autorefleksji.

Szef partii zapomniał wspomnieć o najmniejszych błędach dzisiaj rządzących. Państwowe samoloty wykorzystywane do prywatnych lotów, nepotyzm, afery korupcyjne, taśmy Kaczyńskiego, trolle w Ministerstwie Sprawiedliwości, milionowe premie, to tylko niewielki procent kosztów, które ponosimy wszyscy w drodze do budowania pisowskiej wizji Polski.

wb

Źródło: wiadomosci.wp.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

4
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
HerodAntypisMaciek123454321Ryszard Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Ryszard
Ryszard

Pinokiusz w swoim żywiole:” Nasi konkurenci polityczni mówią, że to tylko kontrolowany zrzut ścieków, a jeden z portali amerykańskich wymienił katastrofę w Meksyku, która była cztery razy mniejsza od zrzutu w Warszawie, jako wielką katastrofę ekologiczną”. Idiotyzm i kłamstwo piramidalne, ale jeśli już, to warto za Faktem przytoczyć takie dane: za rządów PiS-u w Warszawie (czyli Kaczyńskiego L.) do Wisły zrzucano 342 m3 ścieków, teraz – 227 m3 na dobę.

Maciek123454321
Maciek123454321

Zaczynam pomału wierzyć, że wygramy te wybory. Ględzenie Kaczego skrytykowali nawet poważni prawicowi publicyści. Kto chce jeszcze słuchać o historii starożytnej? Wina Tuska….. pier……….ą o tym od 4 lat, efektów zero, rozpaczliwym ruchem wyrzygali raport tzw. komisji vatowskiej z wnioskiem o TS dla Tuska i Ewy Kopacz. Wiadomo, że cały ten raport komisji to papier klozetowy. Kaczy znów chce rzucać pieniędzmi, ale zważcie – 3000 zł pensja minimalna DOPIERO pod koniec 2020 roku!!!!! Trzeba było obiecać TERAZ. No ale wiadomo – kasy na to już nie będzie, a przedsiębiorcy się zbuntują i nastąpi załamanie gospodarcze. Toteż 3000 to obiecanki cacanki.… Czytaj więcej »

HerodAntypis
HerodAntypis

„Nas to kosztowało zatrzymanie w rozwoju” i niby dlatego są kretyno-debilami zwalajacymi winę na innych. Niedorozwój ntelektualno- emocjonalny występuje u nich od zawsze a od przejęcia władzy w 2015 pogłębia się w postępie geometrycznym. Zupełnie jakby chcieli zakwalifikować się na porąbaną olimpiadę w takich dyscyplinach jak głupota chamstwo nienawiść chciwość buta arogancja bezczelność- lista jest długa i otwarta.

Maciek123454321
Maciek123454321

Mówi to wszystko facet, którego bratanica ma już chyba trzeciego albo czwartego partnera. Mówi to wszystko facet, który nie ma pojęcia, co to jest praca na etacie albo w firmie, mówi to wszystko facet, który w życiu nie miał normalnego rodziny. Mówi to wszystko wreszcie ktoś, kto nie ma zielonego pojęcia o ekonomii. Wtóruje mu bankster, który o ekonomii wie sporo. Wie zatem, że wywindowanie pensji minimalnych spowoduje momentalnie drożyznę, jakiej nie pamiętamy od 30 lat. Kłamie bez mrugnięcia okiem o stu obwodnicach, podczas, gdy w ostatnich 4 latach nie wybudowano ANI JEDNEGO KILOMETRA AUTOSTRAD. Dlaczego wstrętny konus nie wspomniał,… Czytaj więcej »