Nowy 29-letni wiceminister finansów ma bardzo kontrowersyjne zainteresowania…

Młodzian Patkowski zna sposób na kryzys. To przebranżowienie

„Nowy wiceminister finansów lubi „je**ć wegetarian” i mordowanie górników To są strony, które „lubi” i na które lubi zaglądać nowy wiceminister finansów w rządzie PiS, 29-letni Piotr Patkowski powołany do rządu dwa dni temu przez premiera Morawieckiego” – napisano na Twitterze Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.

 

Do wpisu dołączono skany tych stron w mediach społecznościowych, a wśród nich „Tak dla rozwiązania kwestii górników przez gen. Kiszczaka” czy „Je**ć wegetarian i wegan 2: weterani mięsnej krucjaty”.

O niedawnych nominacjach w rządzie PiS w pisaliśmy w artykule „Karuzela kadrowa w resorcie finansów – nowi wiceministrowie to 28-latek bez wykształcenia ekonomicznego i „zapalona harcerka”.

 

– „Nie czepiam się wyglądu. Ale poziom intelektualny i ekspresja nowego wiceministra – sądząc z jego zainteresowań – to c.a. dwunastolatek. Bardziej straszno niż śmieszno” – skomentował na Twitterze Marcin Celiński.

„Pogratulować kadr panu premierowi. No ale w sumie jak prezydent konwersował z „leśnym ruchadłem”…”; – „PiSowskie standardy- to już chyba nawet nie zaskakuje”; – „Ręce opadają i jak tu nie tracić nadziei, że ten naród odzyska/zdobędzie rozsądek, a my przeciętni ludzie normalność?” – pisali internauci.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
13 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
szary człowiek
szary człowiek
18 kwietnia 2020 13:57

Jaki pisuar takie kadry… Byle się podobały brylantowi TW”Balbina” z Nowogrodzkiej. Mierny, bierny, ale wierny.

Obserwator
Obserwator
18 kwietnia 2020 14:10

chłopaczek zrobiłby karierę w Niemczech w latach 30-tych no i te poglądy

Darek
Darek
18 kwietnia 2020 15:09
Reply to  Obserwator

No no u nas teraz jak w latach 30-tych w Niemczech identycznie

Wolnościowiec
Wolnościowiec
18 kwietnia 2020 15:19
Reply to  Obserwator

Raczej nie bo Hitler był wegetarianinem a on wegetarian nie lubi.

Janina
Janina
18 kwietnia 2020 14:16

To jest ta zapowiadana przez Kaczyńskiego „nowa elita intelektualna”. Misiewicz, Janniger, Patkowski, Andruszkiewicz. Jaki . Woś, itp, itd. Kiedyś zdobycie, z wielkim wysiłkiem i przy nieprzeciętnych zdolnościach wykształcenia prawniczego to była nobilitacja, prestiż, a dziś, powoli zawód ten schodzi na psy. A zaczęło się od utworzenia nowego Wydziału Administracji na studiach prawniczych, potrzebnego dla uzupełnienia wyższego wykształcenia wszelkim urzędasom, politykierom, policjantom, pseudopolitykom, karierowiczom. Szczycą się teraz dyplomami D.U.P.A (Dyplomowany Urzędnik Państwowej Administracji) i każą się tytułować prawnikami, którymi nie są. Ba, robią nawet „doktoraty”w ekspresowym tempie. Inna rzecz, że pisiory bardzo lubią otaczać się młodzieniaszkami, bo przecież takimi można bardzo łatwo manipulować, kształtować na obraz i podobieństwo wzorca rasowego pisowca. Najlepiej takiego, jak ten z Żoliborza. Teraz czekamy na zatrudnienie Leśnego Ruchadła w jakimś resorcie albo w którejś kancelarii.

Włodek
Włodek
18 kwietnia 2020 18:25
Reply to  Janina

Skąd wiesz, że już nie pracuje?

Piotr
Piotr
18 kwietnia 2020 22:57
Reply to  Janina

Podejrzewam,że wzięli go na ,,słupa” myślą o swojej przyszłości.

Wolnościowiec
Wolnościowiec
18 kwietnia 2020 14:24

Patrząc na zainteresowania na facebooku to na bank ma konto na Wykop.pl tam też takie rzeczy można znaleźć. On ma jeszcze w zainteresowaniach na Facebooku stronę 2137 – to strona gdzie robią memy z Janem Pawłem 2 i nabijają się z niego. Jak pis się dowie to chyba koniec jego kariery w rządzie.

smętek
smętek
18 kwietnia 2020 17:14
Reply to  Wolnościowiec

Może „święci” z wierchuszki pisiego stada też mają w swoich zainteresowaniach tę i temu podobne strony. Na nich wszystkich szkoda czasu. To zbiorowisko idiotów pod wodzą dyktatora.

Zwinka
Zwinka
18 kwietnia 2020 15:53

Hitler przed upadkiem wysyłał na front 16 – latki, a pisowskie stare wygi wystawiają na ostrzał żółtodzioby. Będzie na kogo zwalać winę, jak się przy du*ie zapali. Durny młokos nie ma pojęcia, w co się pakuje.

cieśla Sewruk
cieśla Sewruk
18 kwietnia 2020 16:22

ale,że niby co z tymi weganami i wegetarianami – chce się nimi na randkę umówić? :))))))

probus
probus
18 kwietnia 2020 18:37

Nihil novi! PS. „Prawi i Sprawiedliwi? Kompetentni?” – http://probus.blogspot.com/2015/12/prawi-i-sprawiedliwi-kompetentni.html Czy cokolwiek nie jest prawdą? To pytanie zadaję od dawna.

Bart
Bart
20 kwietnia 2020 07:01

W dodatku z niego mały spryciulek, bo już – chyc – chyc – wszystko z facebooka swój temat usunął.
Czy następni kandydaci na ministrów w rządzie Morawieckiego będą rekrutowani w podstawówkach?