Nowy 29-letni wiceminister finansów ma bardzo kontrowersyjne zainteresowania…

Politycy mogą mieć w nosie konstytucję, bo nie idzie ona z duchem czasu czyli...przemyślenia Patkowskiego

„Nowy wiceminister finansów lubi „je**ć wegetarian” i mordowanie górników To są strony, które „lubi” i na które lubi zaglądać nowy wiceminister finansów w rządzie PiS, 29-letni Piotr Patkowski powołany do rządu dwa dni temu przez premiera Morawieckiego” – napisano na Twitterze Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.

 

Do wpisu dołączono skany tych stron w mediach społecznościowych, a wśród nich „Tak dla rozwiązania kwestii górników przez gen. Kiszczaka” czy „Je**ć wegetarian i wegan 2: weterani mięsnej krucjaty”.

O niedawnych nominacjach w rządzie PiS w pisaliśmy w artykule „Karuzela kadrowa w resorcie finansów – nowi wiceministrowie to 28-latek bez wykształcenia ekonomicznego i „zapalona harcerka”.

 

– „Nie czepiam się wyglądu. Ale poziom intelektualny i ekspresja nowego wiceministra – sądząc z jego zainteresowań – to c.a. dwunastolatek. Bardziej straszno niż śmieszno” – skomentował na Twitterze Marcin Celiński.

„Pogratulować kadr panu premierowi. No ale w sumie jak prezydent konwersował z „leśnym ruchadłem”…”; – „PiSowskie standardy- to już chyba nawet nie zaskakuje”; – „Ręce opadają i jak tu nie tracić nadziei, że ten naród odzyska/zdobędzie rozsądek, a my przeciętni ludzie normalność?” – pisali internauci.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

13
Dodaj komentarz

avatar
8 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
12 Comment authors
BartPiotrprobusWłodeksmętek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
szary człowiek
szary człowiek

Jaki pisuar takie kadry… Byle się podobały brylantowi TW”Balbina” z Nowogrodzkiej. Mierny, bierny, ale wierny.

Obserwator
Obserwator

chłopaczek zrobiłby karierę w Niemczech w latach 30-tych no i te poglądy

Darek
Darek

No no u nas teraz jak w latach 30-tych w Niemczech identycznie

Wolnościowiec
Wolnościowiec

Raczej nie bo Hitler był wegetarianinem a on wegetarian nie lubi.

Janina
Janina

To jest ta zapowiadana przez Kaczyńskiego „nowa elita intelektualna”. Misiewicz, Janniger, Patkowski, Andruszkiewicz. Jaki . Woś, itp, itd. Kiedyś zdobycie, z wielkim wysiłkiem i przy nieprzeciętnych zdolnościach wykształcenia prawniczego to była nobilitacja, prestiż, a dziś, powoli zawód ten schodzi na psy. A zaczęło się od utworzenia nowego Wydziału Administracji na studiach prawniczych, potrzebnego dla uzupełnienia wyższego wykształcenia wszelkim urzędasom, politykierom, policjantom, pseudopolitykom, karierowiczom. Szczycą się teraz dyplomami D.U.P.A (Dyplomowany Urzędnik Państwowej Administracji) i każą się tytułować prawnikami, którymi nie są. Ba, robią nawet „doktoraty”w ekspresowym tempie. Inna rzecz, że pisiory bardzo lubią otaczać się młodzieniaszkami, bo przecież takimi można bardzo… Czytaj więcej »

Włodek
Włodek

Skąd wiesz, że już nie pracuje?

Piotr
Piotr

Podejrzewam,że wzięli go na ,,słupa” myślą o swojej przyszłości.

Wolnościowiec
Wolnościowiec

Patrząc na zainteresowania na facebooku to na bank ma konto na Wykop.pl tam też takie rzeczy można znaleźć. On ma jeszcze w zainteresowaniach na Facebooku stronę 2137 – to strona gdzie robią memy z Janem Pawłem 2 i nabijają się z niego. Jak pis się dowie to chyba koniec jego kariery w rządzie.

smętek
smętek

Może „święci” z wierchuszki pisiego stada też mają w swoich zainteresowaniach tę i temu podobne strony. Na nich wszystkich szkoda czasu. To zbiorowisko idiotów pod wodzą dyktatora.

Zwinka
Zwinka

Hitler przed upadkiem wysyłał na front 16 – latki, a pisowskie stare wygi wystawiają na ostrzał żółtodzioby. Będzie na kogo zwalać winę, jak się przy du*ie zapali. Durny młokos nie ma pojęcia, w co się pakuje.

cieśla Sewruk
cieśla Sewruk

ale,że niby co z tymi weganami i wegetarianami – chce się nimi na randkę umówić? :))))))

probus
probus

Nihil novi! PS. „Prawi i Sprawiedliwi? Kompetentni?” – http://probus.blogspot.com/2015/12/prawi-i-sprawiedliwi-kompetentni.html Czy cokolwiek nie jest prawdą? To pytanie zadaję od dawna.

Bart
Bart

W dodatku z niego mały spryciulek, bo już – chyc – chyc – wszystko z facebooka swój temat usunął.
Czy następni kandydaci na ministrów w rządzie Morawieckiego będą rekrutowani w podstawówkach?