Nowy hit sieci: dzieci Bielana rysują Kaczyńskiemu laurki z kotami

To ja jestem jednym z liderów ZP – mówi Adam Bielan i zapowiada zmiany w obozie rządzącym 

Adam Bielan (Porozumienie) gościł w „Politycznym Spacerze” „Super Expressu”. Opowiedział w nim o swojej bliskiej relacji z prezesem Jarosławem Kaczyński, który ma nawet gościć w domu Bielana na uroczystych kolacjach.

 

Ani ja ani prezes nie jesteśmy abstynentami, ale nie pamiętam, żeby jakakolwiek nasza kolacja przekroczyła jakąś miarę, jeśli chodzi o alkohol” – wyznał Bielan. Rozmówca „SE” dodał też, że jego dzieci bardzo lubią przywódcę prawicy.

Moje dzieci uwielbiają Jarosława Kaczyńskiego. Zwłaszcza córka bardzo go lubi i uważa, że prezes rządzi w Polsce. Moje dzieci malują Jarosławowi Kaczyńskiemu laurki z kotkami.  Prezes lubi koty” – stwierdził przedstawiciel PiS.

 

Trzeba przyznać, że córka Bielana odziedziczyła po ojcu zmysł polityczny i dobrze orientuje się w skomplikowanych meandrach polskiej polityki.

Zostań patronem KODUJ24.PL

Bielan pochwalił się również tym, że od niedawna jest z Kaczyńskim na „ty”. Nastąpiło to dopiero po ukończeniu przez młodszego z polityków 40 roku życia, ponieważ – jak twierdzi Bielan – dopiero z osobami po „czterdziestce” prezes PiS zaczyna nawiązywać bardziej towarzyskie i prywatne kontakty.

Adam Bielan jest obecnie posłem do Parlamentu Europejskiego z ramienia prawicy. Wcześniej sprawował obowiązki m.in. posła i senatora.

/nt/

Źródło: wprost.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kundzia
Kundzia
17 września 2020 10:40

Obawiam się że dzieci bielana nie mają innego wyjścia tylko uwielbiać kaczuszkę.Tylko jak do niego mówią: wujku,dziadziu,marszałku czy sekretarzu. A co kaczor robi z tymi laurkami to mogę się jedynie domyślać.

Maciek123454321
Maciek123454321
17 września 2020 11:32

Ależ włazidupstwo. Hitlerowi też dzieci malowały laurki, i Stalinowi, i Ceaucescu i innym. tradycja zatem godna naśladowania.

Zwinka
Zwinka
17 września 2020 12:10

Jakie to słodkie.

Predator
Predator
17 września 2020 13:18

Co wyrośnie z tych dzieci, kolejne prawicowe oszołomy.

Rafapon
Rafapon
18 września 2020 15:46

Gdy ktoś wygląda tak głupio jak Bielan, to przynajmniej nie powinien sie odzywać. A najlepiej żeby zmienil pracę. Np. na magazyniera, bo wtedy nikt go nie będzie oglądał.

Mck
Mck
20 września 2020 20:55

To Bielan nie jest gejem?!