Odwołano występ Cejrowskiego w Dublinie

Odwołano występ Cejrowskiego w Dublinie

Wojciech Cejrowski miał w piątek wystąpić w Hotelu Radisson Blu na lotnisku w Dublinie.  – „Odwołujemy występ z powodu obraźliwych treści, sprzecznych z poglądami wyznawanymi przez naszą firmę” – napisano na Twitterze irlandzkiego hotelu.

 

Przeciw pojawieniu się Cejrowskiego w stolicy Irlandii protestowali przedstawiciele tamtejszej społeczności LGBT. Zebrali podpisy pod petycją do kierownictwa hotelu, domagając się odwołania tego występu.

Argumentowali, że Cejrowski „ma długą historię wypowiedzi homofobicznych, islamofobicznych oraz mizoginicznych”. Aleksandra Lojek, Polka mieszkająca w Irlandii, mówiła w wywiadzie dla lokalnego radia, że Cejrowski „nie jest nawet kontrowersyjny, on jest po prostu homofobem”.

 

Kierownictwo hotelu – odwołując występ – przeprosiło tych, którzy poczuli się urażeni. Podkreśliło, że rezerwując termin Cejrowskiemu, nie zdawało sobie sprawy z jego poglądów.

bt

Źródło: onet.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

16
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
10 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
12 Comment authors
AndreasmieszkamtuantyuzurpatorPrzemekIrena Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Rafał P
Rafał P

Nie jestem fanem Cejrowskiego, ale to LBGTQWERTY oddało walkę walkowerem, bo mogli to spotkanie wykorzystać do konstruktywnwj dyskusji. Obawiam się jednak, że coś takiego jak konstruktywna dyskusja jest poza ich możliwościami. Oni wolą ograniczać się do bezmyślnych demonstracji.

Peter
Peter

Panie Rafal p konstruktywne debatten to mozna prowadzic z ludzmi otwartymi i inteligetnymi a debile jak cejrowski Tego nie potrafia.

Mirosława
Mirosława

Konstruktywna dyskusja jest raczej poza możliwością Cejrowskiego.

Agata
Agata

Z takimi typami jak Cejrowski nie da się konstruktywnie dyskutować. Popieram bojkot

Irena
Irena

Z nim nie ma zadnej dyskusji …ani konstruktywnej ani zadnej. ! Jedynie bojkot tego pseudo „mądrali”

Andreas
Andreas

Pan Cejrowski nie należy do ludzi z którymi można rozsądnie prowadzić dyskusję. To człowiek ograniczony nienawiścią do wszystkiego co nie mieści się w kantonie jego ideologii katolickiej

Alians
Alians

Cejrowski niech jedzie daleko lub b.daleko np na Marsa i niech tam zostanie.

Lehoo
Lehoo

No i wychodzi że da się popędzić troglodytę jak kundla kijem

Goool
Goool

Tak. Do innego lokalu. Wspaniałe zwycięstwo zwolenników cenzury myśli i słowa.

Lehoo
Lehoo

Innego lokalu nie było. Troglodyta dał w długą z podkulonym ogonkiem. Warto było 🙂

Goool
Goool

Był. Zobacz sobie na you tube. Występ się odbył.

antyuzurpator
antyuzurpator

Nie odbył.
Swoją wypowiedź cejruś nagrał jeszcze przed występem w drugim hotelu (The Finnstown Castle Hotel), do którego przeniósł swoje popisy. Ale i ten drugi hotel go nie wpuścił. Doczytaj sobie.

mieszkamtu
mieszkamtu

Występ się odbył,został ostatecznie przeniesiony do chińskiej restauracji https://www.facebook.com/events/337517830234189/permalink/402403030412335/
Proszę poczytać komentarze pod tym postem…

Irena
Irena

NARESZCIE !!! Szkoda tylko , ze wcześniej nie zaczęto BOJKOTOWAC tego osobnika !!!

Przemek
Przemek

Przestraszyli się cejrowskiego. Bardzo inteligentny i mądry facet z poglądami prawicowymi. Takich ludzi nam trzeba. A ci co zapraszają a potem nie wpuszczają to tchórze.

antyuzurpator
antyuzurpator

Jeśli porównać stopień wzmożenia trolli pod różnymi tematami, wychodzi na to, że znacznie więcej mamy tu homofobicznych trolli katolskich, niż bolszewicko-komunistycznych propissowskich. Dobrze skalkulował drabinkowy, że zblatował się z czarna zarazą sukienkową.